Dodaj do ulubionych

BRE Bank znów przynosi kokosy: zysk pięć razy w...

IP: *.frh.faurecia.com 04.11.10, 09:32
Nic dziwnego, skoro BRE rąbie swoich klientów. Przykładowo 26 tys. nabitych na podwyższane samowolnie marże na kredytach hipotecznych (o 200-300%).

Ale W grudniu trafi do sądu pozew zbiorowy klientów przeciw BRE Bankowi (mBank, Mulitbank). Do 15 listopada grupa nabitych klientów zbiera się (przez stronę - www.grupanabank.pl - prowadzoną przez kancelarię Wierzbowski Eversheds). 3 listopada było 160 osób w grupie, a ostatnimi dniami rośnie to coraz szybciej (w ciągu jednego dnia skoczyło o 25 osób).
Obserwuj wątek
    • Gość: wwwGRUPANABANKpl BRE Bank znów przynosi kokosy: zysk pięć razy w... IP: 85.232.236.* 04.11.10, 09:37
      Zyski, kosztem ponad 20 tysięcy nabitych klientów. Dlatego klienci przygotowują pozwy zbiorowe przeciwko BRE BANKowi (mBank, MultiBank) na stronie www.GRUPANABANK.pl jest więcej informacji o możliwości przyłączenia się do pozwu zborowego. Z każdym dniem liczba osób które złożyły dokumenty do pozwu rośnie. A bank niech kumuluje zyski na lawinowe zwroty nadpłaconych rat.
      www.GRUPANABANK.pl
    • Gość: żanada naganiaczu a wiesz co to jest niska baza ? IP: *.chello.pl 04.11.10, 09:58
      rok temu te banki były na krawędzi lub wręcz przynosiły straty.Takie na przykład Millenium za 2010 rok miało milion zł zysku. W tym roku ma zarobić około 260mln. I co, naganiaczu, także napiszesz ,że Millennium miało 260 razy większy zysk ??? Tylko zobacz naganiaczu jakie syki te banki miały przed kryzysem i zwróć uwagę jakie były wówczas ilości akcji na które zysk ten przypadał. I Millennium i BRE mają teraz w obrocie o 40% więcej akcji (oba banki robiły emisje z prawem poboru) zastanów się więc ile musiałyby zarobić by ich zyski przypadające na jedna akcję były takie jak przed kryzysem.
      • Gość: michu Re: naganiaczu a wiesz co to jest niska baza ? IP: *.b-ras2.lmk.limerick.eircom.net 04.11.10, 11:09
        kiedy banki w polsce beda utrzymywaly sie z kredytow a nie z prowizj
        w mbanku zaplacisz nawet powizje od prowizji
        oto jednaz nich chcialem zamknac kono zony zalozoe 8 lat temu alw we wniosku o zamkniecie konta potrzeba podac date i numer zawarcia umowy
        na mlini powiedzieli ze moga wyslac kopie umowy za 40 zl
        wygrzebalem z grobu ta umowe i wyslalem wniosek i co? jajco konto ciagle nie zamkniete
        a tak w ogole chcielismy zamknac to konto bo chcemy moje przemianowac na wspolne i zona nie moze miec konta w mbanku :)
    • pamapol Re: BRE Bank znów przynosi kokosy: zysk pięć razy 04.11.10, 11:29
      Do kogo macie pretensje- nie rozumiecie umowy-to idźcie do kogoś kto wam poradzi czy dobrze robicie biorąc kredyt. Teraz same pretensje i narzekania. Korzystam z usług Multibanku jak i DIBRE mogę powiedzieć że jestem zadowolony-nie płacę w przeciwieństwie do tych z PKO na konto i karty.Standard obsługi też lepszy. Jeśli więc ktoś nie chce mieć w Multibanku konta czy kredytu to niech idzie gdzie indziej i nie pieprzy że tak mu źle
      • Gość: mklient - w sądzie Re: BRE Bank znów przynosi kokosy: zysk pięć razy IP: 213.17.161.* 04.11.10, 18:01
        Skoro Rzecznik Praw Konsumenta stanął po stronie Nabitych_w_BRE_Bank to oznacza, że nie są to debile. Zapis w umowie nie był jasny i dawał pole do interpretacji wg widzimisie Banku.
        26 000 osób z BRE to nie matoły, ale osoby z dobrym wykształceniem i dochodami skuszone opiniami m.in. Expandera i rankingów, nagród jakie uzyskiwał Mbank w nie_debilnych pismach.

M_Bankozaur pomimo swojej wczesniejszej historii (po zmianie na najwyższym szczeblu) postanowił wydoić 26 000 kredytobiorców którzy wzieli kredyt przed X2006.
        Gdy do XII.2008 wszyscy podwyższali - Mbankozaur również podwyższał. Kiedy Libor poleciał ... Mbakozaur nie obniżył oprocentowania.

Teraz w sądzie rozstrzygnie się czy zapis był tylko niejasny, czy też zabroniony... a Rzecznik Praw Konsumenta i bardzo znana i poważana kancelaria (reprezentujący kilkaset osób którzy mieli odwagę i pieniądze) powalczą o prawa konsumenta.

Nazywanie debilami konsumentów którzy zostali oszukani przez bank - "instytucję zaufania publicznego" to ewidentna zazdrość lub czarny PR Bankozaura.

Sądy mamy niezawisłe - z mediów się dowiecie czy oszukani mieli rację czy tylko "dali się nabić".

M_Bankozaurze - :) wieszczę spadek obrotów i utratę kilku procent klientów.
        Kliencie M_Bankozaura - nie ufaj bankowi, nie daj się nabrać reklamom ... era Bankozaurów nie mineła...
        • Gość: mklient - cz2 Re: BRE Bank znów przynosi kokosy: zysk pięć razy IP: 213.17.161.* 04.11.10, 18:15
          koleżko co tak się ciskasz, że m_bąk jest taki super :)

też tak myślałem... jeszcze 2 lata temu
          później przez rok łudziłem się, że to niemożliwe by taki super_bąk zrobił takie świństwo, pisałem odwołania (miałem 9 różnych produktów w tym bąku), liczyłem na ugodę i obniżenie opocentowania które sięgnęło 4,5%, gdy koledzy którzy wzięli taki kredyt w tym samym MBąku po wrześniu 2006 mieli 1,5% - i nie wiedząc czemu płaciłem 400 zł więcej ... a byłem TAKIM samym klientem tego samego MBąka.

i wtedy Mbąk zachował się jak na bankozaura przystało - zaproponował obniżenie oprocentwania UWAGA !!! o 0,1% za każdy kolejny produkt jaki u nich wezmę ( a miałem ich 9) ...

3% różnicy i 400 zł boli mnie już drugi rok .... ale już niedługo...

jesli wygramy M Bąk odda wszystko z odsetkami, obniży oprocentowanie ........ i będzie szuka, szukał, szukał, szukał gdziebytutaj odrobić straty...

miej się zatem na baczności koleżko, i pilnie obserwuj jak się zmieniają produkty m_Bąka,
          jeśli nie wejdziesz na
          www.grupanabank.pl
          www.mstop.pl
          www.nabiciwmbank.pl

to poczytaj
          www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/biznes/multum-problemow-multibanku,65309,1
          i
          www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/biznes/ranking-bankow-newsweeka--alior-znow-deklasuje-rywali,65122,1
          m_Bąk po zmianach to nie dawny przyjazdy i prokonsumencki M_Bank

==================== wwww.GRUPANABANK.pl =================

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka