Dodaj do ulubionych

Aleksander Łukaszenka tresuje zachodnich inwest...

04.02.11, 18:38
Tak rodzą się Geniusze Białorusi

Jędrek Poczobut ekspertem GW i Sikorskiego, he, he, he
zawsze ma najświeższe informacje z KGB a teraz wyszło ze jest Geniuszem Ekonomi.

z tego względu prof. Balcerowicz zamierza złożyć rezygnacje,
Obserwuj wątek
  • myslacyszaryczlowiek1 To jest prawdziwy ojciec narodu 04.02.11, 20:29
   A nie to co nasze sprzedajne elity, właściwie to nie są elity, to są ludzie którzy z Polski zrobili protektorat funduszu walutowego i innych międzynarodowych instytucji finansowych.

   Protektorat zachowuje jako kraj niektóre swoje instytucje, rząd i administrację, ale znajduje się pod kontrolą obcego państwa, które prowadzi jego sprawy zewnętrzne np. politykę zagraniczną i gospodarczą.

   Często protektorat był wynikiem kolonializmu, a zależność ta była często oparta na nierównoprawnej umowie międzynarodowej narzuconej przez mocarstwo kolonialne
  • Gość: klakier Re: Aleksander Łukaszenka tresuje zachodnich inwe IP: *.nyc.res.rr.com 04.02.11, 22:18
   Racja ! Skoro Biuro Polityczne w Waszyngtonie za pośrednictwem MFW decyduje o wartości "pieniądza" w obiegu, gwałcąc tym prawa wolnego rynku i wdrażając model ekonomiczny który był mokrym snem Oskara Lange to przedstawiciel Korporacji Białoruś która posiada realną wartość nie tylko może ale powinien tresować zachodnich inwestorów. To wynika z natury niepodległego narodowego państwa i konstytucyjnych obowiązków jaki Łukaszenka posiada względem białoruskiego narodu.
  • Gość: George Leiter Aleksander Łukaszenka tresuje zachodnich inwest... IP: *.180.6.163.nat.umts.dynamic.eranet.pl 05.04.11, 20:08
   Witam! Widzę ze w polskich jak mediach tach i brukowcach nie daja spokoju łukaszence, radze zajac sie problemami Polski a jest ich wiecej niż sporo niz wsuwać nosa do innego pabnstwa! Widzałam wideo relacje dego zebrania i doskonale wiem co było powiedzano, skrytukował i zagroził bo łamali prawo i kontrakt na którym pracowali w Białorusi, i to dobrze ze ktoś broni interesu państwowego i narodu i nie pozwala dzikiemu i nieokięłznanemu kapitalizmowie zeżrac cały Kraj! Jest mi przykro ze tak sąsiadów polwacie brudem, Polska nie sławi sie skromnoscia i kulturą osobistą, To jest poziom listwy! Kłamstawa i zachodnia prapoganda w ustach Służącej im na posyłkach polski. Nie jestem polakiem, ale rozumiem to co robicie i jest to podłe i perfydne!
   Georg

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka