Prezes GUS Józef Oleński został odwołany

14.02.11, 17:35
I przeniosa go na nowe wazne stanowisko - podawanie Tuskowi pilki jako minister spraw wewnetrznych albo dolacza do Grabarczyka zeby lepiej kolej rozwalal.Moze za nekrofila u Bartoszewskiego robic - PO kadre urzednicza poszerza wiec stanowisk przybywa.
    • ajakzupa wziął 14.02.11, 17:45
      Czyżby wziął przykład z kolesiostwa ministra Grabarczyka?

      No, ale Grabarczyka nikt nie wysiudał ze stołka, przeciwnie, broniono go bardziej niż Wołodyjowski Zbaraża.

      Panie J. Oleński, zostanie pan ministrem, to wtedy będzie wszystko OK!
      • Gość: Edek Re: wziął IP: *.play-internet.pl 14.02.11, 19:16
        To jest proste jak drut. Sprawdźcie czy nie było jakiegoś niekorzystnego badania, które obala PR PO. Oj było, wnioski wyciągnijcie sami.
        • hilary34 Re: wziął 14.02.11, 19:39
          GUS to nie OBOP
      • Gość: v Re: Zbaraz IP: 174.7.64.* 14.02.11, 19:25
        To raczej Skrzetuski, gwoli scislosci.
        • ajakzupa Re: Zbaraz 14.02.11, 21:07
          Ach, pokiełbasiło mi się, powinienem napisać zamiast Zbaraż, Kamieniec Podolski.

          To przez to kolesiostwo, umysł zaćmiła mi ogromniasta radość z tego, że Grabarczyk został, a ten Oleński został wykopany, choć obaj robili to samo.
    • tykaczor Re: Prezes GUS Józef Oleński został odwołany 14.02.11, 18:03
      Złośliwości moherom nigdy nie brakowało ! Zapomnieli jak Mlaskacz zgarniał wyrzucanych "specjalistów " pisowskich do Kancelarii Prezydenta tworząc dla nich nikomu nie potrzebne stanowiska !!!
    • ttr32 Prezes GUS Józef Oleński został odwołany 14.02.11, 18:32
    • hilary34 Re: Prezes GUS Józef Oleński został odwołany 14.02.11, 19:45
      3,5 mln w 3 miesiące na zlecone - zgadnij kto tego patriotę mianował na prezesa w 2006 (kadencja się kończy w tym roku), podpowiem ci, że premier - możesz próbować do trzech razy
    • Gość: lvcas111 [...] IP: *.adsl.inetia.pl 14.02.11, 21:14
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja