Dodaj do ulubionych

Jak województwa ścigały się w wykorzystaniu uni...

IP: *.adsl.inetia.pl 01.03.11, 09:16
a co z budowa portu lotniczego obiecana przez marszalka, ktora rzekomo miala byc sfinansowana z tych nagrod ?
Obserwuj wątek
  • 2kbb Urzędnicy zastanawiają się jak wydać nagrody... ? 01.03.11, 10:06
   "Urzędnicy pracowali po godzinach i w weekendy, jeśli były opóźnienia lub błędy. Kijem była groźba utraty pracy, marchewką - finansowe nagrody."
   "Tak było z dotacją dla stowarzyszenia Delta, które wybudowało ścieżkę edukacyjną w podopolskim JuraParku" -za bagatela 2,5 mln
   Polska za czasów Tuska staje się i wkrótce utwierdzi swoją pozycję lidera jako skansen Europy.
   Elżbieta Bieńkowska wraz z tym pseudo premierem zamiast porządnie pracować i rozwijać programy nowoczesnych technologi dające Polsce jakiekolwiek szanse konkurować z innymi krajami w przyszłości, dla zamydlenia swojej niekompetencji i kolesiostwa urządza castingi dla urzędników rozdając im pieniądze na " finansowe nagrody".
   Bieńkowska zamiast efektywnie wdrażać programy unijne naciskając swoich pracowników w resorcie na efektywną pracę, rozdaje pieniądze podatników pośrednio wpłacane do kasy EU. Urządza bzdurne wyścigi kto lepiej podkręci tabelki i bilanse w regionach zamiast efektywnie i z rozwagą wydawać nasze pieniądze. Polska już nigdy nie dostanie takich dotacji z EU bo w następnym okresie programowania na pełnych prawach wejdą do niego Bułgaria 17 mln, i Rumunia 22 mln.
   Za kilka lat w naszym kraju pozostaną jedynie emeryci żyjący jak żebraki dzięki zmianom w OFE i garstka niedouczonych pracowników nie mających wystarczająco motywacji i ambicji aby wyjechać do Anglii czy Niemiec do porządnej pracy. Za to Polska będzie miała największą armię urzędników przypadającą na 1 mieszkańca w całej Europie.
   Tusk to cieniarz który w ostatnim roku zwiększył zatrudnienie w administracji o następne 200 000 ludzi, tok chłopiec z Kaszub który nie ma pojęcia o gospodarce a jedynie co mu wychodzi to brylowanie z Sikorskim i swoimi kompanami u Moniki Olejnik i w kilku innych lobbujących swój biznes mediach w Polsce.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka