Dodaj do ulubionych

"Dziennik Polski": Rekordowa cena za krakowską ...

IP: *.gemini.net.pl 04.03.11, 08:31
Te sklepy to powstają jak grzyby po deszczu a zarabiamy coraz mniej. BEdzie iskierka to to wszystko sie sypnie w efekcie domina.
Obserwuj wątek
    • Gość: francuz Re: "Dziennik Polski": Rekordowa cena za krakowsk IP: *.net.autocom.pl 04.03.11, 08:36
      Bedzie Agata Meble :) fajnie fajnie
      • Gość: zastępcaKierownika a cenki +1% tygodniow w górę stabilnie IP: *.aster.com.pl 04.03.11, 09:02
        zgodnie z planem

www.rp.pl/artykul/8,616854_Milion-zlotych-za-kawalerke-.html
        • Gość: es 1200zl za metr? Tanizna IP: *.ip.jarsat.pl 04.03.11, 10:42
        • Gość: kapitalista Zastępca - jesteś pewny ? IP: *.aster.pl 04.03.11, 11:42
          Powiedz to tym panom:
          www.tvp.info/informacje/biznes/deweloperzy-zostali-z-droga-ziemia/2489423
    • Gość: agentura Ktoś jeszcze robi zakupy w Makro? IP: 77.236.26.* 04.03.11, 08:53
      Chciałbym zbadać takie okazy dawno zaginionej flory i fauny....Proszę o namiary.
      • steamtrain Re: Ktoś jeszcze robi zakupy w Makro? 04.03.11, 09:22
        Gość portalu: agentura napisał(a):

> Chciałbym zbadać takie okazy dawno zaginionej flory i fauny....Proszę o namiary
        > .

Hehehe kiedys u nich duzo kupowalem ale bylo to w okolicach poczatku XXI wieku. Pozniej przestalem bo ceny jak wszedzie.

W zwiazku z tym, ze przestalem, dzial Marketingu przygotowal specjalna oferte - dostalem pismo, ze albo znowu w najblizszym czasie cos u nich kupie albo (uwaga) skresla mnie z listy klientow i uniewaznia mi karte!! :)))
        Po przeczytaniu pisemka sam sie skreslilem przecinajac na pol karte ktora lezala na dnie szuflady.

Biedny, glupi market z cenami jak wszedzie i brakiem mozliwosci placenia karta, za to ze swiadomoscia zakorzeniona w okresie sprzed 15 lat.
        • Gość: były mnie dziwi że ta banda uomków jeszcze prosperuje IP: *.23.54.194.generacja.pl 04.03.11, 09:28
      • Gość: sprytny_Czesiek ja tam kupuję bułki i papier toaletowy ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.11, 09:40
      • Gość: krn Re: Ktoś jeszcze robi zakupy w Makro? IP: *.ists.pl 04.03.11, 10:03
        Też mnie to dziwi, że budują drugi sklep zamiast się zwijać. Ceny wielu produktów, które akurat regularnie kupuję, mają wyższe niż spotykam na osiedlowych hipermarketach.

Ta fałszywa otoczka elitarności (bez karty nie wejdziesz), brak możliwości płacenia kartą, nieprzyjemna obsługa.

Celują we wprowadzanie klienta w błąd, jak cały Media Markt Saturn Holding zresztą. Żer dla idiotów.
    • Gość: eross a kto płaci za przebudowe ulicy? IP: *.cable.smsnet.pl 04.03.11, 09:07
      j/w
    • Gość: przejazdem Kraków - miasto blaszanych bud i osiedlowych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.11, 09:45
      czworaków ... szaro, brzydko, brudno, głośno i smrodliwie ale najważniejsze, że linia horyzontu zachowana ...
      • Gość: off_Cracow park jakiś by wybudowali a nie kolejne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.11, 09:51
        parkingowisko ... to miasto już się dusi we własnym smrodzie i hałasie ...
    • swan_ganz pewnie uciekają od podatku i to dlatego 04.03.11, 09:57
      taka cena; pokażcie mi normalną firmę prywatną która nie dokonałaby renegocjacji swoich umów w przypadku istotnej zmiany uwarunkowań zewnętrznych....
      • Gość: piter Re: pewnie uciekają od podatku i to dlatego IP: 94.42.115.* 04.03.11, 10:23
        jakiej renegocjacji? jak masz umowę przedwstępną to kupuj i płać - taka jest zasada. zmiany cen nieruchomości to stały element rynku i nie uzasadniają zmiany warunków zawartej umowy. innymi słowy profesjonalista powinien przewidzieć, że cena w ciągu 2 lat może się istotnie zmienić. pozdr
    • Gość: starydziat "Dziennik Polski": Rekordowa cena za krakowską ... IP: *.dynamic.chello.pl 04.03.11, 11:04
      Chcecie fajny teren w Krakowie? to proszę.. Dokładnie za tym terenem gdzie będzie Macro jest super działka, zaraz za torami. Po Solvayu został tam piękny teren, łąki, lasek i to wszystko na wzniesieniu a w dolinie płynie rzeczka. Fajny dziki teren prawie w centrum Krakowa. No ale niestety już został oddany całkiem po cichu kk. Będzie tam teraz centrum JP2. :/ Już wybudowano pałac, teraz jeszcze tylko ogrodzić i po zawodach.

p
      • Gość: starydziat Re: "Dziennik Polski": Rekordowa cena za krakowsk IP: *.dynamic.chello.pl 04.03.11, 11:14
        wpisz w mapy.google.pl 50.01154,19.939626

p
    • pikpok25 Re: "Dziennik Polski": Rekordowa cena za krakowsk 04.03.11, 11:09
      Jaka rekordowa cena?

We Wrocławiu działka poszła za 9000zł za metr:

www.tvp.pl/wroclaw/aktualnosci/rozmaitosci/centrum-poludniowe-co-dalej/3888333
      • Gość: kapitalista W Warszawie się kupowało działki po 31 tys zł / m2 IP: *.aster.pl 04.03.11, 11:26
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,61085,3765912.html
      • Gość: PW Krakowiakom wciąż się wydaje, że są pępkiem świata IP: *.tktelekom.pl 04.03.11, 11:56
        Nie widzą, co się dzieje wokół nich...
    • Gość: artus Makro dla frajerów IP: *.xdsl.centertel.pl 04.03.11, 12:49
      Dla mnie Makro to sklep dla frajerów. Chyba, że ktoś się chce dowartościować, bo ma kartę na działalność. Nie ważne, że za proszek zapłaci więcej niż markecie, ale jest panisko, bo kupił zgrzewkę 50 kg ;-).
      Ale kij z cenami - ktoś chce przepłacać niech płaci. Dla mnie szczytem bezczelności jest brak możliwości wejścia z dzieckiem. Tak więc moja noga tam już od wielu lat nie postaje. W Selgrosie nie ma takich problemów i ceny znacznie przyjaźniejsze.
    • wedry "Dziennik Polski": Rekordowa cena za krakowską ... 04.03.11, 13:05
      Spora kasa, ale swoje zarobia szybciutko.
    • Gość: krakowiak "Dziennik Polski": Rekordowa cena za krakowską ... IP: 160.83.30.* 04.03.11, 16:01
      "Ulica Zakopiańska już jest przebudowywana tak, by można było z niej zjechać bezpośrednio na nowe tereny handlowe"

no faktynie, suuuper przebudowali, 10 metrow asfaltu tzn. plasteliny i zalatwione... chyba ta przebudowa licza na nie wiecej niz 200 klientow dziennie bo inaczej to bedzie korek do zjazdu na tischnera :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka