Dodaj do ulubionych

Porozumienie w sprawie mundurówki o włos

07.04.11, 06:50
Wszystko wskazuje na to, że nas wydymają bez mydła. Już zmniejszyli słuzbie kryminalnej w policji dodatek mundurowy. Oczywiście pojawią sie wpisy, to dobrze, bo nie chodzą w mundurze. Górnik też nie chodzi w mundurze, ale dostaje ubranie robocze, aby nie pobrudzić swoich dżinów. W słuzbie kryminalnej tez sie można ufajdać po same uszy. Na melinie, czy też stracić rękaw kurtki podczas zatrzymania. Ten kraj schodzi na psy... A pod kierownictwem gen. Matejuka, który rozłozył policje na, zabiorą nam co tylko można. Jest to najgorszy komendant od 20 lat.
Obserwuj wątek
  • noel1 Porozumienie w sprawie mundurówki o włos 07.04.11, 06:59
   Jedynia reforma emerytalna która wyszła rządowi, to reforma nauczycielska - tak trzymać.
  • Gość: jajakobyły Porozumienie w sprawie mundurówki o włos IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.04.11, 08:24
   czyli na emeryture bedzie można odejść dopiero po 30 latach pracy. Co innego uprawnienia do emerytury,a co innego fizyczne odejscie na emeryturę. Np młody chlopak mając 22 lata zatrudnia się w policji,po 20 latach pracy uzyskuje uprawnienia do odejscia,ale ma dopiera 42 lata ,to chce czy nie chce musi jeszcze 8 lat pracowac chociaz ma juz dośc.DO BANI Z takimi związkami,które daja sie wydymać.
   • ewa1-23 Re: Porozumienie w sprawie mundurówki o włos 07.04.11, 08:32
    Słusznie narzekasz. Przeciez mundurowi powinni mieć przywileje, a "zwykli" podatnicy pracować na te przywileje do końca życia. To skandal, że mundurowy odjedzie na emeryturę po 20 lub 30 latach pracy! Powinien po 10! A podatnicy-niewolnicy niech zdechną pracując na mundurowego, górnika, rolnika, sędziego i kto tam jeszcze dostał przywileje na zasadzie łamania art. 32 Konstytucji. Bo to są "prawa nabyte". tak samo, jak gdybym kogoś okradła i nie dawała sobie tego zabrać, bo "nabyłam", łamiąc prawo. Tak trzymać! Pałokracja ma się dobrze.
    • Gość: cacek Re: Porozumienie w sprawie mundurówki o włos IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.04.11, 13:33
     Nie ironizuj. Przepracuj 25-30 lat "w linii", pomimo ze masz dopiero 45-50 lat zycia, pozornie mnostwo zdrowia, to...jestes strzepkiem nerwow, psychicznym wrakiem,pomimo ze nie pokazujesz tego na zewnatrz! Niech komentuja te osoby, ktore maja pojęcie na temat sluzby ! Nie kazdy wowczas pije...
    • Gość: mo Re: Porozumienie w sprawie mundurówki o włos IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 14.04.11, 23:06
     Zapraszam "zwykłego" podatnika na przejażdżkę z obywatelem który śmierdzi na kilometr i chodzi po nim różne robactwo.

     WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA
  • Gość: eten Porozumienie w sprawie mundurówki o włos IP: *.mi.gov.pl 07.04.11, 10:28
   nie wirzcie politykom
  • Gość: eten Porozumienie w sprawie mundurówki o włos IP: *.mi.gov.pl 07.04.11, 10:30
   nie wierzcie politykom za rok zawieje wiatr z innej strony i znowu będą kombinować
  • pablobodek Porozumienie w sprawie mundurówki o włos 08.04.11, 18:40
   Wszyscy pracujący Polacy, czy to w mundurze, kitlu czy w kombinezonie muszą być równi wobec prawa. Dla wszystkich ta sama ustawa emerytalna i te same zasady. I chorobowe 80 %, a nie dla równiejszych, b. chorowitych policjantów 100%. To jest przyczyną patologii.
   Balcerowicz musi wrócić !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka