Dodaj do ulubionych

"DGP": zmiany na Poczcie odłożone

28.04.11, 07:55
Ile kosztowały dotychczasowe analizy? Ile jeszcze zostanie wydane na kolejne opracowania?
Obserwuj wątek
  • Gość: be Polityczny łup IP: *.icpnet.pl 28.04.11, 09:47
   Poczta Polska, podobnie jak wiele innych państwowych firm to polityczne skalpy. Każde kolejne rządzące ugrupowanie zaczyna rządy od umieszczania tam swoich krewnych, znajomych i, co najważniejsze, wspierających. Dzięki temu od ponad 20 lat Poczta jest rządzona przez niekompetentnych, partyjnych kretynów, którzy wiedzą, że są tam tylko chwilowo i w związku z tym muszą nakraść ile się da w krótkim czasie. Stąd na przykład setki zlecanych na zewnątrz ekspertyz. Gdzie jest prokurator?
  • wiesscar tak sobie dywaguje 28.04.11, 10:38
   gora karze i dol wdraza ale prawdopodobnie nie ma przeplywu info zwrotnej od dolu do gory,
   zeby cos wdrazac w organizacji MUSI byc obustronny przeplyw info i gora musi analizowac info z dolu
   jednakze znajac nasz "talent" organizacyjny to pewnie info z dolu nie sa brana pod uwage do analiz
   moze byc nawet tak ze nowe zmiany nachodza w czasie na wczesniejsze zmiany (wystepuje opoznienie: "na papierze sa juz zmiany a a w realnym zyciu organizacji jeszcze sie nie wdrozyly w calosci" i na to kolejne kierownictwo wprowadza nowe zmiany)
  • Gość: kroolik Państwowa firma... IP: *.171.24.86.static.crowley.pl 28.04.11, 11:54
   Nic innego nie można się było spodziewać. Państwowe firmy mają po prostu inne zadania niż efektywność i wysoki poziom usług. One mają dawać zatrudnienie i zapewniać brak zadym ze związkowcami (czytaj: pijawkami dossanymi do publicznych pieniędzy). Poprzedni prezes zapłacił stanowiskiem za brak zrozumienia tego, więc nowy nauczył się na błedach poprzednika - normalne. Najbardziej mnie wkoorvia, że państwo zamiast pozwolić upaść temu tworowi i spokojnie powiedzieć "to nie nasza wina, było 22 lata na dostosowanie do konkurencji", to konserwuje monopol, pozwalając nadal okradać konsumentów tych pożal się Boże "usług".

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka