Dodaj do ulubionych

Firma chińska ,ale podkwykonawca polski

08.06.11, 20:41
tu jest pies pogrzebany .

Naiwni chińczycy myśleli ,że mają do czynienia z fachowcami , a tu kupa cwaniaczków ..
Obserwuj wątek
    • humbak Re: Firma chińska ,ale podkwykonawca polski 08.06.11, 20:43
      Można być jednocześnie cwaniakiem i fachowcem... nawiasem mówiąc od pewnego szczebla jest to nierozłączne.
      A problemem podwykonawcy jako tacy być nie mogli bo nie mieli w tym żadnego celu.
      Poza tym współczuję. Takie autoagresja narodowa musi być nieprzyjemna.
      • katarynka650 Re: Firma chińska ,ale podkwykonawca polski 08.06.11, 20:48
        pamiętajmy ,że wszystko nie jest oderwane od bieżącej polityki .

Wystarczy ,że podwykonawca ma pisowskie inklinacje ..
        • humbak Re: Firma chińska ,ale podkwykonawca polski 08.06.11, 21:00
          Nie.
          • katarynka650 Re: Firma chińska ,ale podkwykonawca polski 08.06.11, 21:04
            PIS modli się o nieszczęścia dla Polski -nie są zainteresowani by się "wrogom" udalo
            • remez2 Re: Firma chińska ,ale podkwykonawca polski 08.06.11, 21:13
              > PIS modli się o nieszczęścia dla Polski -nie są zainteresowani by się "wrogom" udalo.
              Nie sądzisz, że upodabniasz się do krytykowanych?
              • katarynka650 Re: Firma chińska ,ale podkwykonawca polski 08.06.11, 21:14
                mysl co chcesz , ja swoje wiem na temat PIS
                • remez2 Re: Firma chińska ,ale podkwykonawca polski 08.06.11, 21:19
                  katarynka650 napisała:

> mysl co chcesz , ja swoje wiem na temat PIS
                  Dziękuję, to wszystko wyjaśnia.
                  • katarynka650 Re: Firma chińska ,ale podkwykonawca polski 08.06.11, 21:21
                    PIS jest zgrają antysystemową .
                    Ich filozofia to -im gorzej dla Polski,tym lepiej dla nich .
        • kubala11 [...] 08.06.11, 21:08
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • katarynka650 Re: Firma chińska ,ale podkwykonawca polski 08.06.11, 21:11
            wszystko się układa w jedną całość
        • pajacykotusk20 [...] 09.06.11, 14:29
      • wylogowany.pielegniarz Re: Firma chińska ,ale podkwykonawca polski 08.06.11, 20:50
        humbak napisał:

> A problemem podwykonawcy jako tacy być nie mogli bo nie mieli w tym żadnego cel
        > u.

Usłyszałem gdzieś teorię, że smród jest na rękę firmom, które przegrały przetarg, a dla których to zwykle pracują ci podwykonawcy. Bo ewentualny sukces Chińczyków to katastrofa dla tych, którzy siedzą w budowie dróg. Taka mała teoria spiskowa o dążeniu do utrzymania status quo.
        • katarynka650 Re: Firma chińska ,ale podkwykonawca polski 08.06.11, 20:55
          w tym kraju nic się nie dzieje przypadkiem
        • chateau Re: Firma chińska ,ale podkwykonawca polski 08.06.11, 22:08
          A chińska firma jak pierwsza naiwna dała się zrobić w bambuko. No bez przesady proszę.

Oczywiście, że firmom lokalnym porażka Chińczyków jest na rękę. Ale zbytniej determinacji firmy chińskiej nie widać, jeśli to miało być rozpoznanie walką to nie wyszło.
          • katarynka650 Re: Firma chińska ,ale podkwykonawca polski 09.06.11, 14:27
            wygląda to na sabotaż obcego wykonawcy
            • katarynka650 Re: Firma chińska ,ale podkwykonawca polski 09.06.11, 14:28
              przeciw obcemu wykonawcy miało być
              • pajacykotusk20 katarynka(666-16) - czemu smarzysz zalosne posty? 09.06.11, 14:30
    • pajacykotusk20 [...] 09.06.11, 14:28
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka