Wolniej rośnie zadłużenie Polski na liczniku długu

IP: *.dynamic.chello.pl 18.06.11, 08:52
.
    • Gość: doktor no sukces - pacjent umiera trochę wolniej IP: *.dynamic.chello.pl 18.06.11, 08:54
      .
    • piotr.by Wolniej rośnie zadłużenie Polski na liczniku długu 19.06.11, 10:23
      Przeżarliśmy dorobek ojców i dziadków- całe PRL wyprzedane, przeżarliśmy 800 mld kasy naszych dzieci, wnuków i prawnuków, bierzemy się za żarcie własnych przyszłych emerytur.
      Groteskowo brzmią pouczenia i pochrząkiwania w stronę Białorusi.Tam biednie,a wcale nie lepiej u nas.
    • Gość: klakier Wolniej rośnie zadłużenie Polski na liczniku długu IP: *.nyc.res.rr.com 19.06.11, 10:37
      Acha ! To znaczy, że sprzedali gaz łupkowy zanim go wydobyto. Brawo !
    • Gość: :) Wolniej rośnie zadłużenie Polski na liczniku długu IP: *.gdynia.mm.pl 19.06.11, 11:55
      Dziś niedziela, proponuję czarnym rzucić na tacę, w intencji coby bozia i kremówkowpriedalak zahamowali przyrost długu, zmniejszyli bezrobocie, aby było że sedzielibymy 25 godzin/tydzień w robocie i jeszcze niech dadzą podwyżki o 150%. No i ze dwa browary na dzień za darmo.
    • Gość: MaxPn Wolniej rośnie zadłużenie Polski na liczniku długu IP: *.hotspotsvankpn.com 19.06.11, 14:52
      Czy ktoś w ogóle wyobraża sobie możliwość spłaty tego długu? Przecież on przekracza kilkukrotnie nasz dochód krajowy roczny. Zastanawiałem się się na obligacjami podatkowymi dla polskich podatników, ale nawet gdyby to w pełni zadziałało to i tak tych pieniędzy nie wystarczy.
      Piszą o kanadyjski rodzinach irracjonalnie zadłużonych ale to wszystkie państwa są irracjonalnie zadłużone i przyczają nadal tylko na spłatę minimalnej stawki. Kto na tym zarabia?
      Mam nadzieję że jest ktoś kto na te pytania zna odpowiedź. Druga spawa to ciekawe czy nasz rząd wie już co Gracja zrobiła źle że ma teraz kryzys bo to bardzo istotne dla Polski, i nie chodzi o polityczną odpowiedź ale prawdziwą.
      • Gość: twoja_stara Re: Wolniej rośnie zadłużenie Polski na liczniku IP: *.nyc.res.rr.com 19.06.11, 16:37
        Tu masz odpowiedź na nurtujące cię pytanie > John Maynard Keynes and Economic Fascism
Inne wątki na temat:
Pełna wersja