Dodaj do ulubionych

Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej P...

IP: 149.6.2.* 22.07.11, 11:58
Zmieniam operatora.
nie bede dokladal sie do garzy tego pajaca.
Obserwuj wątek
    • Gość: klakier Re: Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej IP: *.nyc.res.rr.com 22.07.11, 13:07
      Racja ! Ten mały wszarz powinien reklamować więzienie we Wronkach.
      • Gość: oburzony Re: Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej IP: *.173.22.16.tesatnet.pl 22.07.11, 13:49
        Ja na wieść o tym ze bedzie reklamował siec juz zmieniłem operatora. Precz z idiotą!
        • Gość: Morel Kuba to Jakub? IP: *.dsl.bell.ca 23.07.11, 12:58
          Już chyba lepiej jest Patryk?
    • Gość: Vanelor Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej P... IP: *.dynamic.chello.pl 22.07.11, 13:57
      Jak tylko zobaczę tego głupka w reklamie PLAY to natychmiast wracam do Orange. Nie będe go sponsorowal.
      • asperamanka Re: Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej 22.07.11, 21:58
        Jasne. Przy ich zasięgu i prędkości przesyłu danych, lepiej by zrobili, jak by zatrudnili do reklamy Jarosława Kaczyńskiego z jego hasłem z billboardu: Czas na odważne decyzje. Wybieram Play. Premier Jarosław Kaczyński.
    • Gość: mark Re: Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.11, 13:58
      A czy to nie ten koleś od flagi polskiej w kupie?
    • Gość: abonent Re: Pomysł na kampanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.11, 14:01
      Mam super pomysł na kampanie. Proponuje, aby Pan Wojewódzki będzie wsadzał flagi z logiem PLAY w psie kupy!
      • wroclawiak81 tylko NIE ON !!!! 22.07.11, 15:16
        chcecie sami sobie pętlę na szyję skręcić ? bierzecie takiego antybohatera ? przecież wiele osób od was odejdzie ... Zmieńcie tych marketingowców co mają takie chore pomysły !!!
    • laptokowiec Re: Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej 22.07.11, 14:10
      To sobie rezygnujcie.
      Typy bez poczucia humoru o mentalności proboszcza z Pierdziszewa Górnego nie są grupą docelową dla PLAY.
      • Gość: jacek Re: Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.07.11, 18:16
        A bezguścia, są tą grupą docelową? Wtedy fani tego pana faktycznie się łapią..
    • pluszsz Pomysł nr 2 na kampanię - nie widać f.ck'a 22.07.11, 14:17
      "Gdybym miał ze sobą piękny duży smartphone Play, to nie byłoby widać jak pokazuję Muszce f.ck'a zza telefonu..."
    • Gość: greg Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej P... IP: *.ip.netia.com.pl 22.07.11, 14:21
      ludzie czemu wy się tak spinacie ?

nie to nie, jestem przekonany, że Play obejdzie się bez kilku takich typków, którym słoma wychodzi z butów, absolutnie brak im poczucia humoru i mają mentalność na poziomie starej baby z wypierdkowa górnego

a Play wie co robi, Wojewódzki jest na tyle medialny, że na pewno przełoży się to na wzrost sprzedaży
      • Gość: mark Re: Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.11, 16:47
        Gość portalu: greg napisał(a):

> ludzie czemu wy się tak spinacie ?
        >
        > nie to nie, jestem przekonany, że Play obejdzie się bez kilku takich typków, kt
        > órym słoma wychodzi z butów, absolutnie brak im poczucia humoru i mają mentaln
        > ość na poziomie starej baby z wypierdkowa górnego

Wiesz kolego, bo są żarty z których śmieją się ludzie na poziomie i są też wygłupy wioskowego głupka, z których rechoczą tylko podobne mu głupki. Zgadnij do której grupy należysz?
        • Gość: jacek Re: Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.07.11, 18:17
          dobrze powiedziane :)
      • Gość: Dandar Re: Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.11, 00:47
        Dla mnie Wojewódzki na tle innych "osobowości" TV jest wyróżniającą się postacią. Szkoda że do tego wyróżniania się potrzeba tak niewiele - jest bystry i złośliwy (co jest podobno miarą inteligencji) i to wykorzystuje do promowania siebie - dla mnie spoko. Natomiast dobijają mnie takie komentarze, że kto się nie śmieje z jego dowcipów to mocher i burak. Taki sam mechanizm jak w Harrym Potterze - kto nie czuje magii, ten jest mugolem, więc kupujcie, kupujcie nasz produkt. Faktem jest że Wojewódzki stworzył wizerunek niezależnego i błyskotliwego satyryka, natomiast zamiast być lustrem, w którym się przeglądamy z naszymi wadami, facet się nakierował na target lemingów - wykształciuchów, zamiast ich zmuszać, jak prawdziwy satyryk do myślenia nad sobą, on im schlebia puszczając oczko "my inteligentni kontra ciemnogród"
        Osobna sprawa to kwestia tego że w tym tygodniu nabijał się w ESCE z Nowickiego w reklamie T-Mobila, teraz inaczej należy ocenić jego zachowanie.
        I ostatnia sprawa - każda znana postać z olbrzymim honorarium to wydatki dla klientów i szukanie oszczędności kosztem zwyczajnych pracowników. A wszystko po to, żeby leming kupując produkt poprawił sobie samopoczucie myśląc że jest teraz bardziej podobny do celebryty, który właśnie śmiga nową bryką kupioną także za tego leminga pieniądze...
        • Gość: turd master Re: Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.11, 09:54
          Ale laborat !, to że użyłeś słowo LEMING już dużo o tobie mówi- bo to takie młodzieżowo - faszystowskie słowo, oklepane , bardzo popularne w środowisku dosyć ograniczonych ludzi. Młody, smutny jesteś i nie masz poczucia chumoru.
    • Gość: PLOTEK_FAN Wojewódzki schlebia tylko malomiasteczkowym gustom IP: 170.252.80.* 22.07.11, 14:37
      ...wiejskim parobkom, z klapką na oczach, dla których, ten kto lepiej klnie i bardziej upadla innych ma większe poważanie... Tym wszystkim, którzy tak bardzo wydają się niezależni i postępowi, że aż nie widzą że biegną spędem z resztą ciemnego bydła...

Wojewódzki w PLAY oznacza moje rozstanie się z tą siecią.
      • vegas Re: Wojewódzki schlebia tylko malomiasteczkowym g 22.07.11, 14:52
        Nagle okazało się, że wszyscy mają telefon w Play :) oczywiście do czasu aż w reklamie zagra Wojewódzki.
    • Gość: Marian Play nie ma zasięgu więc żaden pajac mu IP: *.ip.netia.com.pl 22.07.11, 15:02
      nie pomoże. Ja z utęsknieniem czekam jeszcze parę miesięcy na rozwiązanie umowy z tym dziadostwem.
      • Gość: janex Re: Play nie ma zasięgu więc żaden pajac mu IP: *.net.stream.pl 22.07.11, 16:34
        Dwa lata temu ja i cała moja najbliższa Rodzina, oczywiście za moją namową przeszliśmy do Playa. Wielu znajomych również, w firmie mam kilka telefonów też wszystkie w Play.
        Jak tylko Play zaangażuje Powiatowego do reklamy swojej sieci, cała moja Rodzina, firma i na pewno kilku znajomych zmienimy sieć, ja wracam do Plusa. Nie zamierzam finansować tego pana !!!
    • Gość: chichot Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej P... IP: *.safecomp.com 22.07.11, 17:12
      zamierzałem przejść z T-Mobile do Play, ale jak to coś ma reklamować Play, to ... albo zostanę w T-Mobile albo zmienię na Plus. Masakra.
    • Gość: dz Re: Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.11, 18:02
      Niech Niesiolowski i Palikot reklamuja zabawki dla dzieci
    • Gość: haha! Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej P... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.07.11, 18:12
      Jedna z bardziej debilnych postaci w mediach. Typowy błazen. Uważający za śmieszne dowcipy o murzynach itd... Świetnie marketingowcy. Strzelacie sobie samobója
      • Gość: jaja Re: Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.07.11, 18:14
        Z całą pewnością.. ten gość dobrze się nie kojarzy (wystarczy też poczytać wpisy powyżej)...
    • Gość: Tak-Tak Ciepły Kuba za kasę zrobi wszystko... IP: *.dynamic.chello.pl 22.07.11, 18:20
      • Gość: Tak-Tak2 Play = gay, Kuba pasuje! IP: *.dynamic.chello.pl 22.07.11, 18:20
    • Gość: tony Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej P... IP: *.is.net.pl 22.07.11, 18:55
      Nie no play proszę... Miałem do was przejść ale tylko nie ten Pan. Nie będę się dokładał do jego pensji. Stać Was na coś więcej. Czy na prawdę w każdej reklamie musi być celebryta:/?
    • Gość: widmo Figurski zawsze przyklejony do Kuby IP: 178.212.50.* 22.07.11, 19:12
      tak jak kiedyś zamachowski i malajkat za nim wszędzie się pchał!
    • ulanzalasem Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej P... 22.07.11, 19:54
      Play nie potrzebuje K.W., chyba że użytkownicy sieci chcą pokryć gażę Powiatowego.
      • ixy Re: Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej 23.07.11, 01:53
        Ale jaki on powiatowy? Toć to zwykły, gminny cham... Gumioki, słoma, 'watówka'...
    • bena1209 Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej P... 22.07.11, 20:33
      to, ze lubie Kubę nie ma znaczenia w sytuacji, kiedy Play i tak ma najkorzystniejszą (akurat dla mnie) ofertę na rynku, nawet jakby wystapił w niej sam ojciec Tadeusz, to i tak miałabym to głęboko w poważaniu, jeśli nie zmieniłoby to na niekorzyśc oferty Play
      a gdyby tak po każdym tego typu artykule faktycznie każdy komentator deklarujący zmianę operatora faktycznie go zmieniał, to non stop byłby w trakcie załatwiania formalności, wiec po co takie głupie gadanie?;/
      • Gość: ? Re: Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.07.11, 00:16
        Czyli macie tak samo (bez klamek)?
    • Gość: wdef Re: Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej IP: *.adsl.inetia.pl 22.07.11, 22:10
      ja też zmieniam operatora! stop pajacowaniu
    • odchudzacz Jeszcze kretynkowi kasiory malo??? 22.07.11, 23:06
      • Gość: Wojewodzki Lans Re: Jeszcze kretynkowi kasiory malo??? IP: *.dynamic.chello.pl 23.07.11, 00:19

Ludzie wasze pierdzenie tu na forum o tym ze zrezygnujecie z play po tej reklamie nie ma kompletnie znaczenia to nie jest w zaden sposób miarodajne co to za głupoty..

o tym czy go zaangażują zdecuduje Józia z agencji PirdułkaYoungCipankuś razem z romkiem ogonkiem młodym menadzerem z play po zakupie badań z agencji reserchanddupolo.
        • Gość: FLAGA MOJA Re: Jeszcze kretynkowi kasiory malo??? IP: *.dynamic.chello.pl 23.07.11, 00:27

Flagi wbijał w psie kupy zeby pokazac polskie niechlujstwo, kupa to symbol naszej mentalności, olewactwa i tumiwisizmu
    • Gość: Polak Nie meczcie nas tym Mosze z ... IP: 24.80.226.* 23.07.11, 05:34
      Koszalina,wystarczajacojuz psuje Polakom krwi w swoich dennych programach.On niczego i nikogo nie szanuje,pogoncie to raz a dobrze!
    • Gość: ja Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej P... IP: *.38.160.60.resman.pl 23.07.11, 06:33
      Jeśli Wojewódzki zacznie reklamować play to natychmiast wychodzę z tego operatora. Nie mam zamiaru być wyśmiewany i wytykany palcem.
      • Gość: jorge Re: Kuba Wojewódzki wystąpi w kampanii reklamowej IP: *.skarzysko.vectranet.pl 23.07.11, 10:10
        Sieć komórkowa jako religia. Nieźle macie nasrane we łbach dzieci z pokolenia neostrady.
    • 12.12a1 Hahahaha "Popularny gwiazdor". 23.07.11, 09:02
      Ale się ubawiłem jak to przeczytałem,że ze zwykłego zaćpanego celebryty robi się popularnego gwiazdora.
      Z żadną firmą nie chcę mieć nic wspólnego,którą ten palant będzie reklamował,niech on sobie reklamuje TVN a dla GW niech będzie "popularnym gwiazdorem" a dla mnie jest najzwyklejszym kmiotkiem wykorzystującym miałkość naszych mediów.
      • Gość: Ala Re: Hahahaha "Popularny gwiazdor". IP: *.dynamic.chello.pl 23.07.11, 09:59

90% autorów postów pod tym artykulem przejdzie do play jak wystąpie w reklamie posłanka KĘPA

HAHAHAHAHHAHAHHA
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka