Dodaj do ulubionych

Superciasteczka = superszpiedzy? Firmy będą cię...

IP: *.dynamic.chello.pl 18.08.11, 23:21
flash is going down...
Obserwuj wątek
  • ultra3m w czym problem ? 19.08.11, 05:54
   Te wszystkie reklamy traktuję jak intruza. Cookis mam ustawione na delete po każdym wyłączeniu przegląarki, flash wyłączony, jak mnie wkurzą javoskie skrypty to też wywalam i mam święty spokój. Aha, i najwaniejsze, używam Fedory i opery lub FF zamiast tego badziewia od mikroshitu.
  • brudno loteriada 19.08.11, 19:20
   Kupując los na kumulację lotka od razu do kosza wyrzuciłem kupon loteriady.
   www.loteriada.pl/zgloszenie
   Czemu mam dawać dla udziału w loterii moje pełne dane teleadresowe?
   Jakiejś Linea Recta?
   W kasynie, burdelu czy u spowiedzi mogę powiedzieć żem "Jan Kowalski" - ale i tak w żadnym z tych miejsc hazardu nie bywam.
   Dla "nagrody pocieszenia" pewnie mam podać także numery kont bankowych i kody do nich, by dostać "nagrodę gwarantowaną" - ucho od śledzia...
   Nie trzeba wyrafinowanych technik, bo można też "na chama"
  • Gość: Mmmm Superciasteczka = superszpiedzy? Firmy będą cię... IP: *.biznes.mm.pl 22.08.11, 10:43
   To jeszcze nic...
   W szptalach po urodzeniu dziecka od firm produkujących wszelki asortyment dziecięcy dostaje sie paczkę z miniproduktami. Paczkę otrzymać musi każda mama - obowiązkowo. A w paczce 5-6 różnych (tak zwanych) "ankiet", gdzie obowiązkowo (rzekomo, wg pani położnej, która paczki wręcza) trzeba podać swoje dane osobowe i podpisać (tak zwaną) "ankietę" pod zdaniem, że wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych...
   Ankiety schowałam, nie zamierzając w ogóle ich oddawać, bo dla mnie to ewidentne wymuszanie udostepnienia moich danych osobowych... Ale do dnia wypisu byłam kilkanaście razy dziennie pytana o zwrot w/w "ankiet", bo inaczej pani mi paczki dać nie mogła - oczywiście... Więc powiedziałam, żeby zabrała tą paczkę, bo jej nie chcę, na co usłyszałam, że nie może, bo każda mam musi ją dostać... PARANOJA! Ostatecznie wypełniłam, skreślając standardową formułkę "wyrażam zgodę..." i pisząc drukowanymi literami NIE WYRAŻAM ZGODY i oddałam. Mimo to i tak jeszcze rok po porodzie wydzawaniali mi różni przedstawiciele oferując mega-niezbędną rzecz/usługę. Jakbym chciała się chandryczyć to bym to zgłosła do GIODO, bo de facto nie wyraziłam zgody, a firmy te udostępniały moje dane dalej - bo np. firmy ubezpieczeniowe także do mnie dzwoniły. I jak dla mnie to ewidentne żerowanie róznych firm na matkach, w celu wyłudzenia danych osobowych, bo gdyby nie macierzyństwo i brak czasu na bieganie po instytucjach to bym nie odpuściła.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka