Wojna patentowa trwa. Samsung nie pokaże nowego...

05.09.11, 20:36
Apple robi przy tym tyle medialnego szumu, że jeszcze trochę i Samsung podziękuje jabłecznikom za darmową reklamę...
    • Gość: xxx a co z wyświetlaczami? IP: *.toya.net.pl 05.09.11, 20:58
      a gdby tak Samsung zagle zaprzestał dostarczania cżęści do produkcji iPadow? Ciekawe o co by go wtedy oskarżyło Apple? Że nie daja im wyświetlaczy?
      • Gość: Centrala Re: a co z wyświetlaczami? IP: 85.94.249.* 05.09.11, 22:29
        Zaczęliby kupować wyświetlacze u konkurencji.
        • Gość: gość Re: a co z wyświetlaczami? IP: *.stk.vectranet.pl 05.09.11, 23:10
          o jakiej konkurencji piszesz? :D samsung i lg .....i obie firmy świetnie się dogadują! reszta robi tylko popłuczyny. ale może pamiętacie sprawę oskarżenia właśnie lg i samsunga za to , że nie sprzedają najnowecześniejszych wyświetlaczy i windują ceny. kto pozywał? nokia!!!
        • kotek.filemon Re: a co z wyświetlaczami? 06.09.11, 10:01
          > Zaczęliby kupować wyświetlacze u konkurencji.

          A kto im od ręki dostarczy przyzwoite wyświetlacze w dużej ilości? Poza tym przestawienie linii technologicznych to nie zabawa i kosztuje czas i pieniądze.
    • Gość: zenek wczoraj opatentowałem srajtaśmę IP: *.kg.net.pl 05.09.11, 21:06
      dziś cały świat jest mój
    • Gość: Fantomas Kto pod kim dołki kopie... IP: *.skynet.net.pl 05.09.11, 21:07
      Jak wielką konkurencją musi być samsung że ogryzek tak się boi. Szkoda tylko że klienci na tym tracą. Kolega ma Galaxy Taba 10 super sprzęt tylko takie słowa cisną mi się na usta. Tak jak przedmówca zauważył, jeśli tylko samsung zaprzestanie dostaw podzespołów dla foxconna. Ogryzek nie będzie miał co sprzedawać.
      • Gość: Centrala Re: Kto pod kim dołki kopie... IP: 85.94.249.* 05.09.11, 22:35
        Rozumiem ogryzka. Wsadzili miliony w opracowanie tabletu a teraz Żółci go kopiują. Niech Żółci sami wymyślą coś co ktoś od nich zechce skopiować.

        Inna sprawa - tablecik o jakości iPada, z porządną baterią, aplikacjami, sprawną infrastrukturą (itunes) itd. nie będzie kosztowac dużo taniej. Swoją drogą - podstawowy iPad z 16 GB RAMU wcale nie jest drogi. Ale dzieciaki chcą mieć wszystko, od razu, i najlepiej za (pół)darmo.
        • Gość: klasyk Re: Kto pod kim dołki kopie... IP: *.nyc.res.rr.com 05.09.11, 23:07
          Żółci ciągle się mszczą za kradzież kompasu, jedwabiu, porcelany, prochu, latawca, makaronu, parasola i liczydeł.
    • Gość: pracownik Nie pracuj za darmo IP: *.tktelekom.pl 05.09.11, 21:37
      niepracujzadarmo.pl
    • Gość: Doberman Wojna patentowa trwa. Samsung nie pokaże nowego... IP: *.hsd1.ct.comcast.net 05.09.11, 23:36
      Samsung to tak jak scierwo chinskie. Zerznac, sprzedawac za pol ceny oryginalu, obnizyc jakosc produktu. Wojna trwa.
      • michal747 Re: Wojna patentowa trwa. Samsung nie pokaże nowe 06.09.11, 01:37
        iPad też chiński. Do tego ścierwo o żałosnych możliwościach.
      • Gość: tomek Re: Wojna patentowa trwa. Samsung nie pokaże nowe IP: 112.216.183.* 06.09.11, 07:36
        chinskie? nie uczylo sie geografii w szkole?
        • kupaczewski Re: Wojna patentowa trwa. Samsung nie pokaże nowe 06.09.11, 08:09
          A myślisz gdzie go produkują hehehehe

          W Chinach na Koreańskich częściach - Samsunga.....

          Nie wszystkich żeby było jasnych.
          Rreszta pewnie oryginalnie Chińska....
          Rotfl....
          • Gość: klakier Re: Wojna patentowa trwa. Samsung nie pokaże nowe IP: *.nyc.res.rr.com 06.09.11, 09:15
            Racja ! A kto zrobił Steve Jobs ? Abdulfattah John Jandali syryjski muzułmanin na studiach w USA.
          • kotek.filemon Re: Wojna patentowa trwa. Samsung nie pokaże nowe 06.09.11, 10:02
            > A myślisz gdzie go produkują hehehehe
            >
            > W Chinach na Koreańskich częściach - Samsunga.....

            Niektórzy japkofani wciąż myślą, że Apple produkuje sprzęt w Kalifornii. Błogosławiona ignorancja...
    • Gość: lewica_sk Cholerne patenty. IP: *.dynamic.chello.pl 06.09.11, 07:06
      Dojdzie do tego, że programiście będą się bali pisac kod, bo co jeśli na pętle do-while ktoś uzyska patent?
      Chory świat.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja