Dodaj do ulubionych

Leasing pracowniczy

04.10.11, 12:56
Witam, prowadzę firmę od paru lat i zatrudniam kilka osób, z tym, że pracownicy przychodzą i odchodzą w dosyć krótkim czasie. Nie ukrywam, że warunki nie są idealne, bo nie płacę im milionów. Powodem są pieniądze. Czasami jednak mam za mało pracowników i czekam parę dni aż zjawią się następni. Czy myślicie, że warto zdecydować się na leasing pracowniczy?
Obserwuj wątek
  • jeppy Re: Leasing pracowniczy 04.10.11, 14:51
   Chodzi Ci jak rozumiem o współpracę z agencją pracy tymczasowej? Może to niegłupi pomysł. Ale czasami warto zmniejszyć ilość pracowników i tym samym znajdą się pieniądze na wyższe pensje. A o pracowników też trzeba dbać, nawet na zleceniach.
   • yerbasake Re: Leasing pracowniczy 10.10.11, 15:13
    Takie agencje pobierają jedynie "prowizje" od pracowników i odliczają je od wypłaty prawda? Jestem ostrożny dlatego nie będę raczej współpracował z agencją, o której nikt nic nie wie.
    Możliwe, że zmniejszenie liczby pracowników byłoby dobrym rozwiązaniem tylko pracy też byłoby więcej a już teraz jest jej sporo. W każdym razie dziękuję za rady.
  • oer Re: Leasing pracowniczy 04.10.11, 22:03
   Nie będzie to na pewno oszczędność i z agencjami też bywają problemy ale jak chcesz.
  • wuhae Re: Leasing pracowniczy 05.10.11, 12:53
   Mój znajomy współpracował z agencją pracy. Niedługo, bo okazali się oni pospolitymi oszustami i miał tylko problemy z pracownikami, bo agencja nie wypłaciła im pieniędzy. Lepiej chyba samemu zatrudniać pracowników.
  • mr.shooz Re: Leasing pracowniczy 06.10.11, 14:38
   Trudno znaleźć porządną agencję pracy, poza tym ludzie niechętnie zatrudniają się za pośrednictwem agencji. To dla nich mało opłacalne.
  • tabaciarz Re: Leasing pracowniczy 25.07.16, 15:07
   Pomysł może i dobry ale jak wiemy im tańszy pracownik tym lepiej - czasem można się nieźle przejechać - polecam przeczytać sobie ten artykuł zanim skorzystamy z tego typu "udogodnień".
  • maelina Re: Leasing pracowniczy 01.08.16, 12:08
   Leasing pracowniczy raczej nie wchodzi w grę, w końcu jak sam mówisz warunki nie są idealne, a zapewne będą jeszcze gorsze jeżeli zatrudnisz kogoś przez agencję. Możesz przeczytać o tym chociażby tutaj. Nie wiem też do końca o jaką pracę chodzi, ale niektóre rzeczy można zlecić firmą outsourcingowym.
  • restauratorkass Re: Leasing pracowniczy 27.06.18, 12:05
   Polski HR- Najlepsza firma outsourcingowa z którą współpracowałem.
  • magda.saw78 Re: Leasing pracowniczy 19.05.19, 19:42
   hmm ja slyszalam o agencji sparta ktora ma leasing osob ze wschodu, Bialorus, Moldawia i Ukraina. Znajomy taty prowadzi duza firme budowlana i korzysta. Zadowolony!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka