Dodaj do ulubionych

Tusk: Rostowski ministrem finansów w przyszłym ...

04.10.11, 16:03
Poprzedni lead był za mało tabloidalny więc zmieniono go dodając nutkę zaskakującej tajemnicy.

-
"Statek coraz bardziej przecieka, pasażerowie jeszcze nie wiedzą, ale pierwszy oficer wie i po cichu ubiera kamizelkę ratunkową. Żeby pasażerowie nie zauważyli nalewającej się wody, to przelewa ją z sali balowej do maszynowni (czyli środki z OFE do ZUSu)." K. Rybiński
Obserwuj wątek
  • zyto1234 Re: Tusk: Rostowski ministrem finansów w przyszły 04.10.11, 16:14
   tak. doświadczenie w ratowaniu ciężkiej sytuacji proponowane przez nasz rząd: pożyczać pieniądze na bieżące wydatki zwiększając niemal dwukrotnie dług publiczny, zabrać moje pieniądze z OFE do ZUS, wyciągnąć wszystko co do grosza z FRD, zwiększyć podatki. taki to nasz liberalny rząd i minister finansów myślący o przyszłości. takim ekspertem od ekonomii to może być każdy, kto ma tytuł magistra dowolnej dziedziny nauk.
  • nieprawomyslny Tusk: Rostowski ministrem finansów w przyszłym ... 04.10.11, 17:46
   "Dodał, że Rostowski przez ostatnie cztery lata skutecznie obronił Polskę przed kryzysem."

   On poważnie to mówi, czy pluje wyborcom w oczy, że niby deszcz pada?
   3 lata poszły w cholerę, nie zrobiono nic, co mogłby uodpornić finanse państwa przed potencjalną i bardzo prawdopodobną recesją. Zamiast tego ściemniano plebsowi o zielonej wyspie i zbijano bąki. Teraz biją na alarm, że nadciąga "druga fala" i ratuj sie kto może.
   Jeśli naprawdę wszystko się sypnie, to wypada żywić nadzieję, że ludzie tacy jak Rostowski nie zdążą jednak uciec do Stanów i pierwsi zawisną na latarniach.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka