Dodaj do ulubionych

Zakaz różnicowania cen polis ze względu na płeć...

IP: *.teoc.pl 09.12.11, 07:51
Co za debile w tej unii ! teraz trzeba będzie zwolnić aktuariuszy a zatrudnić speców od politporawności !
Obserwuj wątek
  • Gość: zzz Poprawność polityczna sięga dna:/ IP: *.ip.netia.com.pl 09.12.11, 08:59
   Już nie mówiąc o tym, że statystyki potwierdzają tą "dyskryminację" Europa dopuszcza się innych durnoctw w imię poprawności (zwłaszcza religijnej). Może niech lewacy wyjaśnią czemu chronią prawa religijne do honorowych mordów, odmowy leczenia przez lekarzy, jakąś terapią lub kogoś "gorszego", "bo wiara nie pozwala", a jeszcze tera chcą to rozszerzyć na farmaceutów bo wolność religijna przewyższa wolność jednostki (dziwne w krajach świeckich) równocześnie zakazując symboli religijnych z powodu tolerancji dla tych co właśnie są zerowo tolerancyjni więc by ich zadowolić resztę nazywa się nietolerancyjnymi (sic!).
  • z17 Re: Zakaz różnicowania cen polis ze względu na pł 10.12.11, 20:21
   Na szczęście mam niepoprawne politycznie polisy emerytalne z lat 90.tych, gdzie jako mężczyźnie należy mi się w danym wieku sporo więcej emerytury niż kobiecie.

   Cholera, powinienem zdaje się mieć koszmary senne, że posiadam takie szowinistyczne bezeceństwo. Najlepiej zrobić cesję na Panią Wandę Nowicką albo "poetkę z penisem" Rafalalę.

   Ale jak tak dalej pójdzie, to miłościwe państwo same mnie rozkułaczy z tych wrednych prywatnych polis emerytalnych. Tak sądzę niestety... zwłaszcza patrząc na to co się dzieje wokół najbliższej waloryzacji
  • diabelskipomiot Re: Zakaz różnicowania cen polis ze względu na pł 12.12.11, 13:50
   Macie efekty tak ukochanej przez Was politycznej poprawności. Gratuluję. Ciekawe czy o takie równouprawnienie walczyły te wszystkie feministki. Co to ma wspólnego z wolnym rynkiem i kapitalizmem, gdy firmom nie pozwala się stosować racjonalnych mechanizmów rynkowych?
   Miejmy nadzieję, że póki co nie będzie jakichś drastycznych podwyżek. Żona się pytała w Generali i na razie nie planują, zobaczymy jak będzie...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka