W Unii Europejskiej jest już ponad 25 mln bezro...

IP: *.dip0.t-ipconnect.de 01.08.12, 02:43
Zrobcie jeszcze wykres podajacy wysokosc minimalnego zasilku dla bezrobotnych w poszsczegolnych panstwach. Dla ulatwienia podam, ze taki MINIMALNY zasilek (ALG II) wynosi w Niemczech (przy podobnym poziomie cen oprocz uslug) ok. TRZY TYSIACE ZLOTYCH miesiecznie - za nic nie robienie.
    • mieszkaniec_wszechswiatow Zrobić wolny piątek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 01.08.12, 07:08
      • Gość: Gosc Re: Zrobić wolny piątek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 1.124.42.* 01.08.12, 09:25
        Albo wprowadzic maximum 30 godzin pracy na tydzien. Ale jedyna rada na bezrobocie to likwidacja kapitalizmu rynkowego, ktory naturalnie wrecz tworzy bezrobocie.
    • Gość: Gosc W UE jest już ponad 25 mln bez pracy IP: 1.124.42.* 01.08.12, 09:23
      Tu nie ma nic do rzeczy zasilek dla bezrobotnych, za ktory kapital, rzadzacy dzis Europa i UE, kupuje sobie spokoj spoleczny. Po protu w UE nie ma pracy i jej nie bedzie, dopoki utrzyma sie w niej kapitalizm rynkowy, w ktorym bezrobocie jest naturalnym stanem rzeczy (tzw. rezerwowa armia pracy, ktorej tylko czesc znajduje zatrudnienie w okresie prosperity).
      A w USA jest dzis prawie 13 milionow bezrobotnych, co potwierdza ma teze, ze kapitalizm=bezrobocie.
      The number of unemployed persons (12.7 million) was essentially unchanged in June, and the
      unemployment rate held at 8.2 percent.
      www.bls.gov/news.release/pdf/empsit.pdf
Pełna wersja