Dodaj do ulubionych

Polska gospodarka zwalnia, czas zapiąć pasy

IP: *.washdc.fios.verizon.net 07.08.12, 03:32
Wyborcza ponownie sieje panike . Czasowe zwolnienie gospodarki to czesc cyklu ; zaden kryzys nie zatrzyma polskiej gospodarki , poniewaz my mamy Tuska !!!!!
Obserwuj wątek
  • saint_just Jakiego wzrostu?? 07.08.12, 07:15
   Kto wciska tę propagandę? Wrost żywiony konsumpcją żywioną rabunkiem zasobów żywionym postkolonialnym, rabunkowym protekcjonizmem krajów basenu atlantyckiego w stosunku do większości świata kończy się na N A Z A W S Z E ....

   Swoją drogą to (kolejny) tragikomiczny przyczynek do historii tego kraju , tyle lat heroicznie dopychającego się do zachodu , jego dostatku i bezpieczeństwa i kiedy się w koncu jakoś doczołgał - ten diabli biorą :-D
   • Gość: Gosc987 Re: Polska gospodarka zwalnia, czas zapiąć pasy IP: *.pools.arcor-ip.net 07.08.12, 20:52
    Nie tłumacz umocnienie się złotego wobec Euro, tak jest zawsze kiedy zaczną się wakacje, zloty sztucznie się umacnia (obserwuje te tendencje od lat) by od turystów wydusić jak najwięcej - te zasadę widzi się co roku o jednakowym czasie na polskim rynku walut.
    Dołek letni czyli sezon ogórkowy kiedy większość ludzi jest na urlopach, wiadomo produkcja leci na zwolnionych obrotach nie tylko w Polsce, a ramie propagandystyczne gazety wykorzystuje ten czas, ten moment do straszenia Polaków, siania propagandy, siania złych nastrojów jak i niszczenia opinii polskiej gospodarce. W jakim celu robią to polskojęzyczne media? Nie trudno znaleźć odpowiedz, wystarczy poobserwować wzrosty jak i spadki kursów walut oraz propagandę w polskojęzycznych albo x...języcznych pewnych mediach.

    Nawet niemieckojęzyczny Wall Street Journal pisze odwrotność sytuacji do jakich przywykło już pianie na prawo i lewo grono pewnych mediów. O Niemczech pisze się tez tak samo.
    www.wallstreetjournal.de/article/SB10000872396390444226904577560720576312232.html
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka