Gdzie te inwestycje, gdzie te zakupy? Gospodark...

31.08.12, 12:47
Tusk mówi OK. Walić GUS.
    • Gość: U Gdzie te inwestycje, gdzie te zakupy? Gospodark... IP: 213.184.22.* 31.08.12, 14:40
      dalej zamrażajcie płacę w budżetówce, na pewno będę kupował więcej :)
    • Gość: gość Ludzie nie kupują bo nie mają co kupować... IP: *.toya.net.pl 31.08.12, 15:03
      takiej tandety w sklepach nigdy nie było !!!!!!
    • wiechuta Gdzie te inwestycje, gdzie te zakupy? Gospodark... 31.08.12, 15:50
      Może wreszcie ludzie w Polsce uświadomią sobie, że nie może być ciągle więcej i więcej. Może dojdzie do jakiegoś otrzeźwienia i zaczniemy się cieszyć życiem, pomyślimy o milionach ludzi którym jest znacznie gorzej jak nam.23 lata temu były haki, ocet i panie ekspedientki. To nasz mieć doprowadziło do spieprzenia wszystkiego co miało być. Kto naprawdę wie czym jest solidarność społeczna?
      • Gość: Jojo Re: Gdzie te inwestycje, gdzie te zakupy? Gospoda IP: *.dip.t-dialin.net 31.08.12, 18:14
        Solidarnosc spoleczna,hehehehe, pogielo cie w ukochanym wywalczonym kapitalizmie!
    • Gość: usa Re: Gdzie te inwestycje, gdzie te zakupy? Gospoda IP: *.res.bhn.net 31.08.12, 18:26
      Rostowskii Belka zuborzyli spoleczenstwo. Minister pracy podniosl koszty zatrudnienia, a RPP stopy procentowe. TO WYGLADA NA SABOTAZ GOSPODARKI!
      Rostowski poniusl: VAT, podatki od lokat, pracy tworczej, alkohol, paliwa, ubrania dla dzieci, papierosy, Zniosl ulgi PIT, zablokowal progi podatku PIT. Ministerswo pracy podnioslo ZUS, skladke rentowa i place minimalna. RPP podniosla stopy procentowe. To jest wbrew jakimkolwiek podstawom zasad ekonomii w kraju do ktorego azbiza sie kryzys. Gdze sie oni uczyli , na uniwerytsecie Lomonosowa?
Inne wątki na temat:
Pełna wersja