Dodaj do ulubionych

Premier Miller zaprosil na czwartek.....

IP: *.xtra.pl 14.05.02, 21:33
Pan Premier Leszek Miller zaprosil na czwartek Zarzad Stoczni Szczecinskiej,
Zwiazki Zawodowe tej stoczni, Wojewode Zachodniopomorskiego, Ministra Sskarbu ,
Ministra Gospodarki i Prezesa PKO BP. Cel rozwiazac problem kryzysu w Stoczni
Szczecinskiej.
Moim zdaniem brakuje tam jednej osoby, ktora rozwiazalaby problem stoczni
pozytywnie dla niej na okres dluzszy i strategicznie. Kogo powienien zaprosic
Premier Miller? Otoz Prokuratora Generalnego, szefa UOP oraz Panow z kajdankami
dla Zarzadu Stoczni Szczecinskiej (PORTY itp) i jednoczesnie wspowlascicieli.
Panie Premierze, na tym spotkaniu potrzebny jest Prokurator Generalny z
nakazem ....
Obserwuj wątek
    • Gość: Jan Re: Premier Miller zaprosil na czwartek..... IP: *.radom.pl 17.05.02, 09:24
      Prokurator? a po cóż u licha jest tam potrzebny. Trzeba po prostu wycofać cały
      kapitał "państwowy" ze stoczni czyli nasz. Co państwu daje te 10 % udziału.
      Nic. W tej sytuacji, gdy stocznia upada - będąc prywatną, przejmą ją prywatni
      inwestorzy i przerobią na zakład wyrabiania puszek do konserw. Będzie przynosił
      zyski. Dlaczego w sytuacji gospodarczej podejmuje się decyzje czysto
      polityczne. Ok. SLD i rząd liczy na głosy tych 1000 stoczniowców. Ciekaw jestem
      czy w tej sytuacji liczy na mój głos i mojej żony.Z mojej kieszeni odbędzie się
      dofinansowanie stoczni, zaś żona - bedąca nauczycielką, w wyniku likwidacji
      dwóch szkół traci definitywnie pracę. W takiej sytuacji jak moja żona znajdzie
      sie 17 osób - tylko w jednej gminie.Czy ktoś z rządu jej pomoże? Nie miałbym
      żalu o tą kasację szkół i utratę pracy przez żonę. Cóż takie są realia, jednak
      gdy jednemu w takiej sytuacji pomaga sie, a drugiemu nie, to już jest co
      innego. Nie ma równości szans!!
      Dlatego wiem,że ani PO (skupiający były AWS i jak na "partię" jest
      niesamowicie "drętwa") ani SLD, ani PiS (też były AWS)nie mają szans u mnie w
      wyborach samorządowych. Głosowałbym na UW, do której mam zaufanie, lecz u mnie
      po prostu teraz wogóle jej nie widać. W tej sytuacji będę głosował chyba na
      Samoobronę lub spowoduję, że mój głos nie bedzie ważny.
      • Gość: łysy Re: Premier Miller zaprosil na czwartek..... IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 17.05.02, 21:26
        Gość portalu: Jan napisał(a):

> Prokurator? a po cóż u licha jest tam potrzebny. Trzeba po prostu wycofać cały
        > kapitał "państwowy" ze stoczni czyli nasz. Co państwu daje te 10 % udziału.
        > Nic. W tej sytuacji, gdy stocznia upada - będąc prywatną, przejmą ją prywatni
        > inwestorzy i przerobią na zakład wyrabiania puszek do konserw. Będzie przynosił
        >
        > zyski. Dlaczego w sytuacji gospodarczej podejmuje się decyzje czysto
        > polityczne. Ok. SLD i rząd liczy na głosy tych 1000 stoczniowców. Ciekaw jestem
        >
        > czy w tej sytuacji liczy na mój głos i mojej żony.Z mojej kieszeni odbędzie się
        >
        > dofinansowanie stoczni, zaś żona - bedąca nauczycielką, w wyniku likwidacji
        > dwóch szkół traci definitywnie pracę. W takiej sytuacji jak moja żona znajdzie
        > sie 17 osób - tylko w jednej gminie.Czy ktoś z rządu jej pomoże? Nie miałbym
        > żalu o tą kasację szkół i utratę pracy przez żonę. Cóż takie są realia, jednak
        > gdy jednemu w takiej sytuacji pomaga sie, a drugiemu nie, to już jest co
        > innego. Nie ma równości szans!!
        > Dlatego wiem,że ani PO (skupiający były AWS i jak na "partię" jest
        > niesamowicie "drętwa") ani SLD, ani PiS (też były AWS)nie mają szans u mnie w
        > wyborach samorządowych. Głosowałbym na UW, do której mam zaufanie, lecz u mnie
        >
        > po prostu teraz wogóle jej nie widać. W tej sytuacji będę głosował chyba na
        > Samoobronę lub spowoduję, że mój głos nie bedzie ważny.

Jest pewna różnica między Twoja żona a stocznia. Twoja żona nie wytwarza produktu
        który na dzisiaj można sprzedać( bo niby kogo ma uczyc skoro brak dzieci) , a
        stocznia produkuje ma zamówienia i to zagraniczne. Należy wykorzystać i
        zorganizować produkcję tak by była opłacalna.Temu między innymi służy interwencja
        państwa w stoczni szczecińskiej.
      • Gość: Magis Re: Premier Miller zaprosil na czwartek..... IP: *.zabki.net.pl / 10.4.5.* 29.06.02, 13:30
        Coś się powoli rusza, alcz za wolno jak na Polskę. Polityka to jest ogólnie
        mówiąc popuszczanie małymi kroczkami interesów, których już się nie da robić.
        ALe w Polsce zmiany idą, lecz za wolno. Przez tyle lat demokracji dorobiliśmy
        się tylko jednego - bezpośrednich wyborów samorządowych. Wiem, jedna jaskółka
        wiosny nie czyni, ale to już jest coś.
        Pamiętacie jak SLD kombinowało pod górę by były to wybory półbezpośrednie. Ale
        zdali sobie sprawę że węcej by stracili. Jaki z tego wniosek, nawet mała partia
        jak będzie dużo szumu robić wokół danej sprawy to takie giganty? (na glinianych
        nogach!!) jak SLD muszą się z tym liczyć. Do tzw. opozycji mam żal iż za mało
        konsekwentnie robią szum wobec rzeczy których nie powinno się tykać według SLD

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka