Dodaj do ulubionych

Rusza modernizacja hut Ispat Polska Stal

IP: *.dc.dc.cox.net 26.12.04, 22:13
jakim prawem ukradziono mi i sprzedano moje huty? dlaczego dochod w tych hut
idzie do kieszeni obcego kapitalu, a nie do kieszeni POlakow?
Obserwuj wątek
    • Gość: zydomason Re: Rusza modernizacja hut Ispat Polska Stal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.12.04, 22:23
      jakie twoje komuchu i co jeszcze jest twoje.
      • Gość: precz Re: Rusza modernizacja hut Ispat Polska Stal IP: *.dc.dc.cox.net 27.12.04, 00:40
        zlodziej ukradl i uwaza, ze to juz jego. do czasu. przyjdzie walec historii i
        zlodziei wyrowna. Ta huta byla moja i innych POlakow, zostala nam
        ukradziona.
        • Gość: imw Re: Rusza modernizacja hut Ispat Polska Stal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.04, 08:52
          akcje PHS zostały sprzedane, nikt ich nie uradł! a zawsze możesz kupić akcje
          Mittal Steel na giełdzie w Amsterdamie!
        • Gość: Krzysztof Re: Rusza modernizacja hut Ispat Polska Stal IP: 80.72.39.* 27.12.04, 11:28
          Boże, co za oszołom! Ciesz się człowieku, że ktoś te huty wziął i zgodził się
          jeszcze spłacić ich miliardowe długi! Gdyby nie to, musiałbyś spłacić je Ty, ja
          i pozostali podatnicy. I musielibyśmy ładować w nie bez końca kolejne miliardy,
          jak to było do tej pory.

• Gość: rgeg Re: Rusza modernizacja hut Ispat Polska Stal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.04, 08:03
      to nie są twoje huty tylko państwowe czyli moje, a ja chce je sprywatyzować. i kto ma racje?
      • Gość: optymista Re: Rusza modernizacja hut Ispat Polska Stal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 08:39
        Polskim hutom potrzebna była mała rewolucja, a taką była prywatyzacja. Szkoda,
        że objęła ona tylko huty, a nie kopalnie, elektrownie... I szkoda że Polacy
        potrafią widzieć tylko to co złe i ciągle narzekać...
        • Gość: Jan Re: Rusza modernizacja hut Ispat Polska Stal IP: *.dip0.t-ipconnect.de 27.12.04, 10:20
          Niedlugo Twoj optymist przerodzi sie w pesymist.
    • grosik22 Re: Rusza modernizacja hut Ispat Polska Stal 27.12.04, 09:41
      skad ty sie wytrzasnales? kosmos?gosciu jak te huty moglyby upasc to teraz nie upadna, i ludzie
      zarabiaja.A poza tym ta firma modernizuje te huty za SWOJEpieniadze, a ty jakos sie nie rzucasz ze tez
      bys chcial zaplacic za ta modernizacje.
    • Gość: tow. stalin Re: Rusza modernizacja hut Ispat Polska Stal IP: 62.29.136.* 27.12.04, 10:08
      wiesz czego najbardziej żałuje? że jakiś hindus w ciągu niecałego roku zrobił
      z polskich hut dochodowe przedsiębiorstwa - ta sztuka nie udała się
      polskim "zarządom" przez ostatnie kilka lat! i żałuję tylko tego, że polacy nie
      potrafili zarządzać, wina leży głównie po stronie "wykształconych" dyrektorów!
      straszyli tylko zwonieniami, ich polityką było: przetrwaj do pierwszego! ile
      osób z otoczenia hut dorobiło się na obrocie kompenstami, chłopie - to były
      złote czasy dla kombinatorów.

teraz rządzi nami hindus, ale tylko dlatego, że my sami tego nie potrafiliśmy.
      tak to jest, ale żeby nauczyć czegoś durnia, trzeba go bić. ty nie krzycz, że
      znowu rozkradziono majątek narodowy (kradli przede wszytskim sami polacy), ty
      się ucz od hindusa. niestety...
      • Gość: NONO Re: Rusza modernizacja hut Ispat Polska Stal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.04, 10:44
        POPIERAM - dzieki temu hindusowi tysiace ludzi ma prace! A to ze cena za PHS
        byla za niska wynika tylko z strat i zadluzenia wypracowanego przez POLAKOW!
        • Gość: plus Re: Rusza modernizacja hut Ispat Polska Stal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.04, 12:04
          Jakiś internauta wreszcie powinien dostać nagrode za spostrzegawczość. Po du..
          dostali wielcy dyrektorzy (oczywiście nie wszyscy), którym pokazano miejsce w
          szeregu - oprócz chorych ambicji trzeba mieć troche wiedzy o zarządzaniu... a że
          ma ją Hindus to jego plus. Liczy się to co jest w głowie, a nie kolor skóry.
          Panowie dyrektorzy na naukę nigdy nie jest za późno!!! Jeśli chodzi o
          zarządzanie to właśnie Hindus jest nowoczesnym europejczykiem, a wy jeszcze
          gdzieś w dzikiej azji (poza kilkoma wyjątkami)...
    • Gość: precz A KTO SPOWODOWAL UPADLOSC TYCH HUT IP: *.dc.dc.cox.net 28.12.04, 01:05
      zeby potem oddac je za bezcen obcym? Kto zarobiol na tym przekrecie? Kulczyk,
      Kwach, Miller? Lewandowski, inni? Dlaczego na polskich hutach maja zarabiac
      obcy, a nie POlacy? Czy Polacy to durnie?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka