Dodaj do ulubionych

Polscy szejkowie - ile zarobili szefowie PKN Orlen

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.05, 03:36
Brawo, brawo panowie prezesi. Widać nowy mniej pazerny (lub wogóle - nareszcie
jakiś). To teraz wiemy dlaczegoż tak wysokie ceny paliwa w Polsce. A oni
mówią, że cena baryłki idzie w górę. Orlen ma takie zapasy, że głowa boli.
Zanim skok cen wpłynie na zakupy to jeszcze dalieko....
Ciekawe czy banki opublikują wynagrodzenia swoich zarządców??
Obserwuj wątek
    • Gość: druid Pelna Prywatyzacja !!! IP: *.106.client.e-access.com.au 02.04.05, 04:33
      Dopiero gdy wszystkie firmy beda prywatne wtedy podatnicy przestana doplacac do
      tych darmozjadow.

Bo to, ze w jakiejs prywatnej spolce ktos zarabia miliony, to mnie srednio
      obchodzi, jezeli nie jestem akcjonariuszem. Natomiast jezeli darmozjady sa
      oplacane z podatkow, to rzeczywiscie w przypadku takich gosci, noz sie sam w
      kieszeni otwiera.

Tylko ze zadna partia nie chce pelnej prywatyzjacji, bo wtedy by im sie koryta
      pozamykaly - kazdy liczy ze kiedys dostanie jakis ochlap :-/
      • Gość: Jan Re: Pelna Prywatyzacja !!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.04.05, 10:39
        Bzdury piszesz,bedzie tak samo albo jeszcze gorzej.W tym przypadku powinno
        Panstwo ingerowac.Przy prywatyzacji beda wieksze straty a nato co bedzie potem
        nikt juz nie bedzie mial wplywu.Np:benzyna podrozeje na 10 zl. bedziesz placil
        a zatem wiele innych rzeczy.Nie mysl okonkurencji bo to wielka bzdura,moze
        slyszales kiedys ozmowie producentow.tak zreszta jest na zachodzie.Jezeli
        jestes kapitalista to napisales na swoja korzysc.Ale Polska ma najlepiej w Uni
        wyksztalcone spoleczenstwo i Twoje mamony ich napewno nie przekonaja.
        • Gość: Lud Pracujacy Re: Pelna Prywatyzacja !!! IP: *.access.as9105.com 02.04.05, 17:52
          Panie Janie, Panie Janie ... pora obudzic sie ze snu i wrocic do
          rzeczywistosci. Socjalisci namieszali Panu w glowie, a Pan uwierzyl w ich
          bajeczki. Zmowa wrednych kapitalistow przeciw ludu pracujacemu to straszak
          komuchow na spoleczenstwo, ktory nie ma nic wspolnego z prawdziwa konkurencja.
          Jezeli nie bedzie odpowiedzialnosci za dzialania (jak w panswtowce) to nigdy
          nie bedzie nadzoru nad przeplywem pieniadza w firmie. Podam przyklad, zeby
          latwiej bylo zrozumiec: masz Pan dwoch sportowcow - jeden dostaje duza kase,
          ale tylko wtedy kiedy wywalczy medal, drugi niezaleznie od wynikow otrzymuje
          stala stawke. Ktory wedlug Pana bedzie ciezej pracawal zeby osiagnac dobry
          wynik? Ingerencja Panstwa w gospodarke zawsze bedzie rodzila korupcje,
          marnotrastwo naszych (podatnikow) pieniedzy, ale co najwazniejsze niechec ludzi
          do pracy jednym slowem LENISTWO (nie mylic z LENINEM;-)
      • Gość: Krys Re: Pelna Prywatyzacja !!! IP: *.media4.pl 02.04.05, 21:25
        Dobrze zauważyłeś. Jak nie jesteś akcjonariuszem. A jeżeli jesteś to co?.
        Zarząd i Rada Nadzorcza wypłaca sobie prawie cały zysk. I gdzie tu jest Twój
        interes jako akcjonariusza. Tobie na dewidendę nie zostaje nic. WNIOSEK tylko
        zupełna własność lub automatyczne ograniczenie pułapu zarobków.
    • Gość: jasiu Re: Polscy szejkowie - ile zarobili szefowie PKN IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 02.04.05, 06:52
      ech...chcialbym byc chociaz jeden dzien prezesem tego pieprzonego molocha, a
      tak w ogole to pies ich lizal (mialem napisac cos innego ale narzeczona mnie
      uspokaja, gdyz dostalem drgawek). A tak w ogole panowie prezesi to jak wam nie
      wstyd, szczerze przed Bogiem, do grobu to wezmiecie??? Mam nadzieje, ze blisko
      wam do niego, myslalem ze nigdy nie bede w stanie napisac czegos takiego, ale
      jednak. Ach szkoda slow, zastanawiam sie tylko, kiedy u nas rewolucja,
      pomaranczowa, jakakolwiek
      pozdrawiam
    • Gość: Smoczus Re: Polscy szejkowie - ile zarobili szefowie PKN IP: *.hsd1.co.comcast.net 02.04.05, 06:55

nie moge!!:O))))),

popatrzcie tylko na buzke tego Walczykowskeigo i jeszcze na ten zielony
      krawat:)))))))

gdzie oni takego znalezli??:))) I ten wzrok jak u upartego ; to sie chyba
      nazywa "zabijac wzrokiem":((((((

nic dziwnego,ze nie posiedzial na fotelu prezia....'

gdzie sie podziali spece od publicznego wizerunku ,konsultanci od krawatow jak
      i usmiechu??? No gdzie oni sa>????
      • Gość: ulżyło na chwilę Re: posrednio za taki stan rzeczy odpowiada Kwasn IP: *.cust.tele2.ch 02.04.05, 09:03
        Kiedy prawo w Polsce stanie się prawem a nie kpiną z prawa ( prawnicy na
        usługach tej bandy wymyślili prawo o przedawnieniu,
        przedawnienia to można oczekiwać ale w siódmym pokoleniu a nie wcześniej)

Te komuchy muszą oddać do ostaniego grosza to co zagrabili.

I jeszcze jeden absurd : partia lewicowa, partia która w swoim założniu powinna
        bronic robotników jest złożona z samych oprychów,

Czy oni nie mogliby wreszcie się nazwać po imienu i zamiast socjaliści może
        korupcjoniści ?
        Ja nie chcę żeby tacy walczyli o moje robotnicze prawa, DOSYĆ TEJ KPINY

Zmieńcie nazwę członki, ale socjal i demokrację zostawcie w spokoju to naprawdę
        nie są wasze idee.

moja wypowidź trochę nie na temat artykułu ale w naszej polskiej rzeczywistości
        zwłaszcza w tych sferach wszystko jest połączone jednym wspólnym naczynkiem
        oni się znają miedzy sobą jak stre łyse konie

czekam na sprawidliwość jeszcze na tej zimi
      • 2berber Odpowiada Kwaśniewski ? a nie cykliści? 02.04.05, 09:22
        "Powiem tak" (nowomowa)
        Problemem jest nie to że ktoś zarabia dużo - tylko że ja (ty) mało.
        Pisanie że na prywatnym relacje zarobków do pracy są prawidłowe
        w Polsce śmieszy. Popatrzcie na Kotta - jest na prywatnym banku
        zarabia stosunkowo o wiele więcej niż prezesi Orlenu na państwowym.
        Mało tego Kott wg dotychczasowych ustaleń komisji sejmowej to przestępca.
        Tzw przestępca w białym kołnierzyku - za kilka lat okaże się że to bardziej
        nam szkodzi niż mafie.
        Na koniec 2 uwagi:
        Krytyka z USA czy z Nederlandów śmieszy bo właśnie z tamtąd przychodzą
        do nas nowe gorsze wręcz ohydne przestępstwa.
        Artykuł takiej treści jak omawiany na łamach GW to mniej więcej tak jak
        puszczenie głośnego bąka na uroczystym obiedzie w 5 gwiazdkowej restauracji.
        • Gość: Uncle (z zachodu) Re: Odpowiada Kwaśniewski ? a nie cykliści? IP: *.nys.biz.rr.com 02.04.05, 20:35
          Panie 2berber - z zachodu nie przychodzi samo zlo. Spojz pan obiektywnie. Np
          Internet na ktorym to Pan sie tak wdzeiecznie wypowiada wlasnie przyszedl z
          ZACHODU. Przez wiele lat przychodzilo wiele roznych rzeczy do Polski z Zachodu
          i ze Wschodu. Osobiscie stawial bym na Zachod. No a ze Polacy (jak dzieci)
          podchwytuja to co najgorsze z czterech stron swiata - coz - czy mozna za to
          winic demokracje i wolna konkurencje ? Do kapitalizmu tez trzeba dorosnac -
          czasem moze to trwac dluuuugo. Dlatego tez nie mieszkam w Polsce, bo boje sie
          ze nie doczekal bym sie normalnego kraju.
    • Gość: :-) MALI, ZAWISTNI PODLACY -OTO KIM JESTEŚCIE IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 02.04.05, 09:38
      Szczekaj smętna banda nieudaczników, szczekaj! Potraficie tylko zazdrościć.
      Zapluwać się z nienawiści o czyjeś sukcesy... Uważacie pewnie, że wasze
      dziadowskie zarobki to normalność, co ? Otóż nie, na świecie ludzie potrafią
      zarabiać i cenią siebie oraz swoją pracę. Wam brakuje do tego charakteru,
      wolicie za dnia lizać łapę szefa za 700 złotych, a nocą wyżywać się na forum...
      Na zachodzie ludzie od pokoleń zarabiają krocie i są z tego dumni. U nas zawsze
      będzie syf, bo jeśli ktoś się czegoś dorobi, to taka czerń jak wy w imię
      sprawiedliiwości społecznej (czytaj zoologicznej zawiści) zabierze mu majątek,
      albo naśle usłużnego prokuratora. Oczywiście dziennikarskie hieny doskonale
      wyczuwają, że takie seanse nienawiści nabiją kabzę redakcji, więc non-stop
      podgrzewają atmosferę, rzucając wam ochłapy wiadomości. Najzabawniejsze jest
      to, że aby zapewnić sobie spokój i możności zarabiania jeszcze większych
      pieniędzy niż zarobki prezesów Orlenu trzeba po prostu siedzieć cicho. Vide
      prezesi banków komercyjnych. Byle was nie drażnić, byle nie dać wam odczuć jak
      żałośni jesteście w rzeczywistości.
      • Gość: won Re: MALI, ZAWISTNI PODLACY -OTO KIM JESTEŚCIE IP: *.cust.tele2.ch 02.04.05, 10:18
        śmieszku ile ci płacę za takie bzdury co tu próbujesz nam wepchnąć ?
        Jesteś jednym z tych kpiarzy, którzy kradną z uśmiechem na ustach?
        zacznij się już bać,to plugastwo które tu wypisujesz już przestało dzałać
        na ciebie i na takich jak ty przyszła kolej przjść do kasy i zapłacić
        proponuję ci już teraz zminić podpis na :(
        mały zawistny sprzedawczyku
      • Gość: lokalny7 Re: MALI, ZAWISTNI PODLACY -OTO KIM JESTEŚCIE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.05, 10:30
        O jakich to sukcesach mowa,o które taka zawiść w tym atykule-przeczytaj
        jeszcze raz ze zrozumieniem artykuł i wypowiadaj się na temat!!
        Poza tym mógłbyś (?) pisać bez inwektyw??? czy nie potrafisz?
        Istotą sprawy jest zarobek 13mln pln w roku podatkowym przez pracownika
        Orlenu .
        Jak to się ma do najniższego wynagrodzenia za pracę n.p.sprzątaczki?
        I jak to się ma do 90mld zadłóżenia naszego państwa ?

• Gość: Besrobotny Re: MALI, ZAWISTNI PODLACY -OTO KIM JESTEŚCIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.05, 10:34
        Sam jesteś beznadziejny, a to co napisałeś jest bez sensu. W takim kraju jak
        Polska zarobki na tym poziomie i to jeszcze prezesów z partyjnego często
        nadania, są po prostu absurdalnie niesprawiedliwe. Nie mówiąc już o tym, że
        często firma i bez tych prezesów osiągała by takie same wyniki finansowe.
        Szczególnie w przypadku PKN Orlen, gdzie trzeba by było naprawdę ciężkich
        debili, żeby przy takim wzroście cen ropy jak ostatnio, nie zarobić. A "lizanie
        łapy szefa za 700 złotych", to też nie sprawa charakteru "liżących", ale prawie
        zawsze konieczność i często jedyna szansa na przeżycie. A znam przypadki
        takich, którzy na te należne im 700 zł czekają miesiącami.
        I nikt nie uważa że to jest normalne. Po prostu z milionów Polaków zrobiono
        zależnych podludzi, zafundowano im podróż w czasie do rzeczywistości jaka była
        200 lat nazad. I nawet przy tej bierności i potulności deptanego społeczeństwa,
        to musi pęknąć. Powoli już można zamawiać pomniki dla ofiar, bo trzeba będzie
        ich o wiele więcej niż tych poświęconych różnym wystąpieniom za komuny.
        P.s. A tak wogóle to czy w tej "Wyborczej" ktoś dostał na łeb, że taki artykuł
        wypuścili? Co to, populizm im się zaczyna podobać? Jestem przerażony.
      • Gość: Bengi ŻAŁOSNY JESTEŚ MAŁY POLACZKU.... IP: *.idea.pl 02.04.05, 11:40
        Sam jesteś żałosny!Okradanie publicznej,zle sprywatyzowanej spółki,której kapitał i wielkość wypracowało całe społeczeństwo przez prawie pół wieku-nazywasz uczciwym zarabianiem "człowieka sukcesu"???!!!Sam chyba kradniesz i żyjesz z układów by takie poglądy wygłaszać.Przyznaję że duża część polaków jest zgryzliwie zazdrosna i zawistna ale w tym przypadku każdy pożądny obywatel ma prawo się wzbużyć.Jak biznes generuje tak wielkie zyski???a wielu jest b.dobrych przedsiębiorców i wykształconych ale nigdy uczciwie pracująć i fachowo na czysto takiej kasy nie zarobią.Jestś naprawdę albożałosny albo palant albo masz podobną posadkę załatwioną przez kolesiów z sld.....
      • Gość: hase Re: MALI, ZAWISTNI PODLACY -OTO KIM JESTEŚCIE IP: *.e-nterart.pl 02.04.05, 12:10
        Powiedz co piłes też bym się chciał wprowadzić w taką nirwanę.A poważnie nic mi
        do zarobków w prywatnych firmach stwozronych od podstaw przez właścicieli / np
        Atlas itp /.Niech zarabiają nawet po 2 miliony, ale w firmach które były
        stworzone za komuny pośrednio z moich pieniedzy to jest normalne
        złodziejstwo.Ludzie za komuny zarabiali przeciętnie po 30-50 dolarów bo rząd
        finansowal z ich pieniedzy rozmaite Huty Katowice , Petrochemie itp.Po
        przeksztalceniach prywatyzacyjnych zamist oddać częśc akcji na fundusz
        emerytalny tych ludzi którzy w PRL to budowali to rzucono załodze ochłap 15 % ,
        a na reszcie uwłaszczyła się nomenklatura i z prawej i lewej strony
        politycznej.Tak teraz nie ma wyjścia trzeba znowu wystrzelić z Aurory i pogonić
        hołotę z Polski w skarpetkach.
        • Gość: pal61 Re: MALI, ZAWISTNI PODLACY -OTO KIM JESTEŚCIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.05, 13:26
          pełna zgoda, a tak na marginesie, jestem ciekaw, jakie byłyby wyniki konkursu
          na stanowiska top managerskie w Orlenie (sądzę, że wróble jednak nie wygrałyby
          go) i jakie oczekiwania płacowe wyrażaliby uczestnicy konkursu, zdając sobie
          sprawę, że -tak jak w każdym konkursie czy przetargu - cena (w tym wypadku
          oczekiwania płacowe w zamian za świadczone usługi zarządcze) zawsze odgrywa
          ważną rolę w ocenie ofert konkursowych ? Mówię oczywiście o uczciwym (co to
          jest ? niektórzy zapomnieli znaczenie tego słowa) konkursie ?
      • tasm28 Re: MALI, ZAWISTNI PODLACY -OTO KIM JESTEŚCIE 02.04.05, 14:17
        Dlaczego od razu mali, zawistni podlacy? Myślę, że jednak myślący ludzie, i nie
        zadawalający się opowiastkami o wielkich i unikalnych umiejętnościach tzw.
        menadżerów i z konieczności wysokich ich zarobkach zwłaszcza, że zatracony
        został tu sens i logika samego słowa "zarobek". Odrazę budzi nie to, że ktoś
        może zarobic więcej ode mnie, ale sposób jaki to czyni. Pieniadze te w
        większości dostają ludzie prości i tak naprawdę niczym się nie wyróżniający.
        Korzystają poprostu z nadarzającej się okazji. Okazja polega na tym, że w
        niejasny do końca sposób dorwali się do wielkich pieniędzy i się nawzajem
        obdzielają i to tylko niewielkim procentem z kolosalnych obrotów. Mają
        szczęście, że sektor paliwowy jest wspaniałym samograjem. Ludzie zawsze przyjdą
        i kupią. A co do wysokości tzw zarobków to proponuję by je tym panom jeszcze
        zwiększyć wg obowiązujacej tam obecnie logiki: dlaczego tylko 1mln miesięcznie,
        a nie 9,5mlna miesięcznie? A może jeszcze więcej? Bo czym tak naprawdę
        podyktowane jest to obecne ograniczenie(zarówno w górę jak i w dół)? A
        niech "zarabiają"! Gdzie jest górna granica przyzwoitości? Może ktoś miej
        zawistny potrafi ją określić. Nie ma tu zasad i proszę nie mydlić oczu ani
        odpowiedzialnością ani kosztami czy wolnym rynkiem. Tu niestety obowiązuje
        prawo buszu! A gdy brakuje zasad to najlepiej wszystko utajnić, by nie drażnić
        pospulstwa. Utajnić i to wszędzie: w urzędach, zakładach, szpitalach i na
        uczelniach, gdzie się da i ciągnąć ile się da bo druga okazja nie prędko się
        może zdażyć. Gwarantuję, że mając doktorat i ciężko pracując można też nieźle
        żyć i za 1200zł na miesiąc! Spróbujcie!
        A poza tym wydaje się, że nie jest sztuką odnieść sukces w bandzie złodzieji! W
        tym środowisku sukces nie ma miary!
      • Gość: Belgo_Polak Prawda o Zarobkach na Zachodzie IP: *.240.81.adsl.skynet.be 02.04.05, 17:54
        Mieszkam na "Zachodzie" od dobrych 14 lat i jestem jednym z menadzerow dobrze
        prosperujacej duzej firmy rowniez w sektorze paliwowym. To co przeczytalem o
        zarobkach panow z Orlen szokuje mnie i moich kolegow ktorzy zajmuja podobne
        stanowiska jak wymienieni panowie. Na tak wielkie wielkie zarobki moga
        liczyc"WLASCICIEL ale nie "PRACOWNICY". Zaden menazej firmy panstowej w Belgii
        nie moze sie nawet zblizyc do zarobkow panow z Orlenu.
        Bzdury jakie sie wypisuje o zarobkach na zachodzie wynikaja z braku wiedzy.
        Ludzie pracuja duze, ciezko i zarabiaja dobrze ale menadzerowie zwykle nie
        zarabiaja wiecej niz 3-4 razy sredniej placy w danej firmie.
        Polacy nie dajcie sie oglupic niczym nie potwierdzonymi stwierdzeniamy o
        bogactwie i zarobkach na Zachodzie. Bogactwo jednostek to zwykle dorobek wielu
        pokolen.
        • sclavus Re: Prawda o Zarobkach na Zachodzie 02.04.05, 18:07
          Nie wiem dlaczego ci nie wierzę... - ach, już wiem! Myslisz, że Polacy w Polsce
          napeno nic nie wiedzą ile się płaci medżerom. A może, ponieważ Belgia jest
          małym krajem, nie ma w niej dużych, Entreprise-mixte (państwowych, z otwartym
          kapitałem). Szkoda, żw się tak nieładnie wychylasz - francuzo-polak od 23 lat
      • Gość: Zenon Re: MALI, ZAWISTNI PODLACY -OTO KIM JESTEŚCIE IP: *.dsbratniak.pw.edu.pl 02.04.05, 18:35
        Przestan pieprzyc bo az sie niedobrze robi. W Stanach nikt nie robi wyrzutow z
        powodu wysokich zarobkow, bo kazdy normalne zarobia. Gdyby przeniesc ich w
        Nasza Polska rzeczywistosc (wysokie podatki, biurokracja, zlodziejstwo,
        kolesiostwo)to okazalo by sie ze ich mobilnosc, ambicja i umiejetnosci sa
        gowno warte. Wtedy zaczeli by inaczej spiewac.
        A druga sprawa jest taka ze w Stanach zarobki prezesow duzych koncernow sa
        wspolmierne do osiagnietych sukcesow. U nas czesto zarobki nijak sie maja do
        wynikow. Przykladem jest taki Kott albo Wrobel. I to nie jest moja opinia, ale
        jednego z czolowych magazynow biznesowych.
      • Gość: Alfa Re: MALI, ZAWISTNI PODLACY -OTO KIM JESTEŚCIE IP: *.legnica.sdi.tpnet.pl 02.04.05, 22:38
        Hmm jeśli Ty to nazywasz pracą i te kwoty adekwatną do tego zapłatą to albo
        jesteś głupi albo jednym z nich .To powiedz mi jak wycenić np. pracę górnika
        pod ziemią gdzie codziennie pomijając jego ciężką pracę ryzykuje życie żeby
        taki ktoś jak Ty miał np. ciepło . Na jaką kwotę wycenisz pracę strzażaka ,
        policjanta , pilota i wielu innych ludzi ja nikomu nie żałuję ale gdzie tu są
        proporcje ? gdzie zdrowy rozsądek nie wspomnę już o sumieniu bo oni i Ty go nie
        posiadasz a więc dla Ciebie sumienie to coś abstrakcyjnego .Wiesz nawet jeśłi
        masz też podobną pensję czy nawet większą to ja Ci współczuję bo tak naprawdę
        jesteś biednym bardzo biednym człowiekiem a to co napisałeś jest żałosne szkoda
        mi Ciebie szczerze Ci współczuję i życzę żebyś się obudził i przejżał na oczy .
      • Gość: pal61 Re: Jaki zakaz pracy u konkurencji? Co za nonsens IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.05, 16:34
        jeżeli te cienkie bolki mają tę kasę dla siebie, tzn. nie byli jakimś ogniewm
        wyprowadzania kasy z państwa do sld, to wiecie gdzie oni mają to wszystko co my
        tu piszemy ? Z pewnoscia głeboko w d....ie. Czy z taką kasą oni muszą gdzieś u
        kogoś pracować ? czy muszą się zarejestrować w Biurze Pracy ? Wolne żarty !!!
        Oni teraz to czytają i śmieją się z nas do rozpuku, albo im to po prostu
        zwyczajnie wisi !!!
      • Gość: wynaturzenie Re: Polscy szejkowie - ile zarobili szefowie PKN IP: *.akk.net.pl 02.04.05, 11:49
        o czym ty piszesz człowieku , społeczeństwu nie chodzi o narmalne zarobki tylko
        o te astronomiczne, bo takim prawem jakie panuje u nas można sobie zażyczyć i
        miliard ot tak z księżyca bo mi wilno i tak chcę niezależnie od wyników
        finansowych a zupełnie obojętne jest dla prezesików dola ich pracowników
        wypracowujących te zyski którymi tylko oni się dzielą, i pytam się jakim prawem
        przdsiębiorstwa na które przez wiele lat pracowało całe społeczeństwo zostały
        oddane za darmo w ręce tych oto właśnie prezesików zarabiąjących krocie -
        i chyba nie powiesz mi że jest to normalna sytuacja
      • Gość: won Re: Polscy szejkowie - ile zarobili szefowie PKN IP: *.cust.tele2.ch 02.04.05, 12:22
        zberten, śmieszku o litość poprosisz jak oddacie forsę

Nie dziwię ci się, ta perspektywa może osłabiać
        ale przez lata nabraliście tłuszczyku na gorsze czasy

mam nadzieję że to nie będą tylko dwa lata więzionka a w tym czasie kolesie
        popilnują kapitaliku za to, że nie wydał kumpli. Jak udało się to pewnemu
        osobnikowi z rodziny drapieżników

domagam się osądzenia złodziei
      • Gość: pal61 Re: Polscy szejkowie - ile zarobili szefowie PKN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.05, 16:42
        To twój problem, że ci się robi słabo, może zacznij się leczyć ! Z tego
        wszystkiego nie zauważyłeś, że większość tu wypowiadających się jest
        zbulwersowana nie tyle wysokością tych wynagrodzeń co brakiem jakiegokolwiek
        związku efektów pracy tych panów z tymi kosmicznymi zarobkami. Poza tym Orlen
        jest firmą nie do końca prywatną, więc takie wynaturzenia mogą i powinny
        interesować podatników. Jeżeli założysz prywatną firmę, zaryzykujesz swój
        własny kapitał, to proszę bardzo, zatrudnij małpę na stanowisku dyrektora
        generalnego i płać jej tyle samo albo więcej - jest to twoja prywatna sprawa i
        nikogo nie powinno to interesować.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka