Dodaj do ulubionych

likwidacja drobnego biznesu-efekt pol. RZĄDU

IP: 195.117.68.* 06.01.03, 19:52
WŁAŚNIE zakończyłam XII 2002 I tak bardzo spadły mi obroty w sklepie na
skutek inwazji supermarketów, że pewnie zwolnię 2 pracownice, w branży jestem
30 lat więc na ROBOCIE się znam . twardogłową nie jestem i gdyby
nie wręcz agresywny marketing, to już by mnie nie było od 3 lat ,ale teraz
to już psychicznie nie wytrzymuję gwiżdżę na wszystko i pójdę na świadczenie
przedemerytalne .a co, niech w końcu i mnie coś to PAŃSTWO zechce łaskawie
dać . nie pomagało,szkodziło więc niech odda co od 35 lat odemnie zagrabiło
CO WY NA TO ? POZDR kaja
Obserwuj wątek
    • apollokrid Re: likwidacja drobnego biznesu-efekt pol. RZĄDU 06.01.03, 22:09
      W tej chwili to Polska musi być wypromowana w Polsce. Polacy nie widzą
      zależności między kupowaniem polskich produktów a stanem polskiej gospodarki i
      bezrobociem. A szkoda. Myślę że zauwarzą to połączenie jak będą bezrobotni.
      Tyle że wtedy nie będą mieli pieniędzy żeby cokolwiek kupować i koło się zamyka.
      Mało kto wie ale Polska utrzymuje ponad 1 mln miejsc pracy w krajach UE, USA,
      Japoni i innych bogatych krajach. Dokłada się do ich i tak potężnego PKB.
      Decyzja czy Polska będzie się rozwijać w większym stopniu niż od rządu, zależy
      od każdego Kowalskiego w Polsce który robi zakupy. Smutny wniosek że polacy
      dobijają polaków :(
      • Gość: KAJA Re: likwidacja drobnego biznesu-efekt pol. RZĄDU IP: 195.117.68.* 12.01.03, 21:08
        I wiesz, co jest w tym wszystkim b. śmieszne? jak kurczaki w AUCHANIE okazało
        się że są prane i kolejno przerabiane "TO JA TAM KURCZAKÓW NIE KUPOWAŁEM"
        a jak kupi płyn do płukania 5 l. za 5 zł ,to przychodzi do sklepu i prosi "daj
        mi pani dobry płyn bo przynajmniej moje bluzki niech ładnie pachną",pozostała
        rodzina się nie liczy - a ponadto to jest tak POLAK POLAKOWI zazdrości -nie
        możesz mieć ,jak ja nie mam. a jak właściel HIPERMARKETU kupuje kolejną
        wyspę na PACYFIKU ,lub inne wyspy WIEKANOCNE za POLAKÓW pieniądze to tego
        po prostu nie widać i jest OK. czy ktoś mi wymieni chociaż jeden supermarket
        który wykazał dochód i PODATEK WPŁYNĄŁ do kasy POLSKI?
        i my nie mamy mieć dziury w budżecie ? my drobni przeds. na to wszystko nie
        zarobimy zresztą jest nas coraz to mniej i jak tak dalej będzie to nas po
        prostu nie będzie, BEZ WOJNY BĘDZIEMY UNICESTWIENI - pozdr KAJA
        • Gość: mały Re: likwidacja drobnego biznesu-efekt pol. RZĄDU IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 13.01.03, 10:09
          Gość portalu: KAJA napisał(a):

> I wiesz, co jest w tym wszystkim b. śmieszne? jak kurczaki w AUCHANIE okazało
          > się że są prane i kolejno przerabiane "TO JA TAM KURCZAKÓW NIE KUPOWAŁEM"
          > a jak kupi płyn do płukania 5 l. za 5 zł ,to przychodzi do sklepu i prosi "daj
          > mi pani dobry płyn bo przynajmniej moje bluzki niech ładnie pachną",pozostała
          > rodzina się nie liczy - a ponadto to jest tak POLAK POLAKOWI zazdrości -nie
          > możesz mieć ,jak ja nie mam. a jak właściel HIPERMARKETU kupuje kolejną
          > wyspę na PACYFIKU ,lub inne wyspy WIEKANOCNE za POLAKÓW pieniądze to tego
          > po prostu nie widać i jest OK. czy ktoś mi wymieni chociaż jeden supermarket
          > który wykazał dochód i PODATEK WPŁYNĄŁ do kasy POLSKI?
          > i my nie mamy mieć dziury w budżecie ? my drobni przeds. na to wszystko nie
          > zarobimy zresztą jest nas coraz to mniej i jak tak dalej będzie to nas po
          > prostu nie będzie, BEZ WOJNY BĘDZIEMY UNICESTWIENI - pozdr KAJA

Juz nasi ojcowie przed wojną wiedzieli jak sie bronić przed obcymi.A co stoi na
          przeszkodzie byście w 10 wybudowali supermarket? Tylko nie pisz że was nie
          stać , bo nie uwierzę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka