Dodaj do ulubionych

Polska rajem dla eksporterów złej jakościowo ży...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.07, 13:20
najczystszy naród świata - Rosjanie. W 45 roku jak wchodzili do wioski to
godzinę przed wejściem czuć było ze idą
Obserwuj wątek
      • Gość: df Re: Polska rajem dla eksporterów złej jakościowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.07, 13:56
        > Musial biec razem z tymi komu koloborowal za godzine przed wejsciem.

tia... dla was Rosjan każdy kto Rosję krytykuje to warog luda, cieławieka i
        rodiny i czego tam jeszcze. Jak argumentów nie starcza to kolaborant. naślij
        jeszcze mi kolegów Putina niech mnie zweryfikują czy przypadkiem nie miałem
        dziadka w Whrmachcie. Tak się składa ze moja rodzina została zesłana na sybir.
        Pewnie powiesz że sami wyjechali albo ze takie czasy... gów..o nie czasy !
        Niemcy też mówili że strzelali na rozkaz. A jak sobie nie powbijacie do czerepów
        że rosjan w czasie wojny własni rodacy traktowali jak bydło to nigdy Rosjanie
        nie bedą normlnym narodem i dalej będziecie widzieć wszędzie wrogów... wrogów
        których śepym ludkom wskaże batiuszka Putin. A to padnie na gruzinów, a to na
        ukraińców a to na łotyszy a to na Polaków. Taki to z Rosjan naród miłujący pokój.
        A wy dalej: Żukow - bohater, Stalin - wódz naroda... Tylko Nokola poczytaj o
        Żukowie po Rżewem jaki to z niego był wielki wódz... jaki strateg genialny.
        Nawet nasze dwa kartofle razem wziete nie rozmontowałyby własnych szeregów jak
        Żukow w owym czasie. takiej strategii by nie wymyślili co by stacić kilkaset
        tysięcy ludzi w kilka tygodni.
        • nikola_piterski2 Re: Polska rajem dla eksporterów złej jakościowo 06.02.07, 15:48
          Gość portalu: df napisał(a):

> > Musial biec razem z tymi komu koloborowal za godzine przed wejsciem.
          >
          > tia... dla was Rosjan każdy kto Rosję krytykuje to warog luda

Kogo Pan krytukuje w swoim poscie? Tych 600.000 soldat, kto leza w ziemi
          polskiej? To nie krytyka, a zwykle gadnie z oskarzeniem calego narodu i go
          pamieci.

>Jak argumentów nie starcza to kolaborant.

Gdzie u Pana w poscie cos, co potrzebuie argumenty?

> jeszcze mi kolegów Putina niech mnie zweryfikują czy przypadkiem nie miałem
          dziadka w Whrmachcie.

To raczej wspolczesna polska cecha szukac dziadkow w Wermachcie i teczki na
          Lubiance, jak w czasy makartyzmu i polowania na czarownice. Rosjanie dzis
          szukaja swoje korzenia, zgody w spoleczenstwu, wracaja prach bialych generalow
          a filozofow do Rosji, w ktorej jeszcze zyja komunisci.

> Tak się składa ze moja rodzina została zesłana na sybir.

Moja rodzina byla w dalekowschodnich wiezieniach, czesc jej byla rostrzelana.

>to nigdy Rosjanie nie bedą normlnym narodem i dalej będziecie widzieć wszędzie
          wrogów...

Jaki ma stosynek Pana mysl do jego zas wnioska o "nienormalnym narodzie"

> wrogów, których śepym ludkom wskaże batiuszka Putin.

Wiecej czytaj "GW" z Beleckim z Radziwinowiczem, to Cie ta wrogosc ze strony
          Rosjan bedzie snila zawsze. W kazdym razie Putin bym cos poradzil z polskim
          bordelem u wladzy.

A to padnie na gruzinów, a to na ukraińców a to na łotyszy a to na Polaków.

To znaczy, ze Gruziny, Ukraincy, Lotysze i Polacy, ktore mordowali Rosjan od
          czasow rewolucji do stalinowskich czasow sa normalne dobre ludzi, a te, kogo
          mordowali, sa zli.

> A wy dalej: Żukow - bohater,

W tym nie ma watpliwosci. Wasz duchowny pasterz powiedzial slusznie, ze "nie
          trzeba stawiac sie w poze aroganckich sedzii minionych czasow". Dodam jeszcze
          bochatera wojny polskiego pochiodzenia Rokossowskiego, ktorego lubia Rosjanie.

>Stalin - wódz naroda...

To nasza historja i nie oznacza, ze dzis by tez w taki sposob wiekszosc Rosjan
          powiediala.

Tylko Nokola poczytaj o Żukowie po Rżewem jaki to z niego był wielki wódz...
          jaki strateg genialny.

Czytalem wiecej niz Ty. Nie moze byc sedzia ten, kto ubiegl do Rumunii po
          pierwszych strzalach (albo ubiegal jak koloborant do Niemiec, gdy uslychal, ze
          ida Russkie)i patrzel na smiertelna walke pod Moskwa i pod Stalingradem ze
          strasznym wrogiem, ktory juz pokonal cala Europe, z filizankiej kawy.

> Nawet nasze dwa kartofle razem wziete

Wasze "kartofle", to wasze problemy. Przykro mi tylko, ze one dzis przesladuja
          i oskarzaja prawdziwych bochaterow wojny, a stawia muzeum Kuklinskim...

------------------------------
          Jesli Pan jest w starszym wieku, to moge tylko jemu wspolczuc. Jest zawsze
          wczorajszym. Tylko nie wiem wtedy skad Pan wie, jak Rosianie w 1945 r.
          wchodzili do jego wioscy w Polsce, poniewaz sam i jego rodzice byl na Syberii.

Co sie tyczy mnie, ktory nie zyl w czasach stalinizmu, to nigdy nie czulem
          siebie oskarzonym wladza. Prez cale zycie wszystko zalezylo ode mnie.

Po co mam byc "nienormalnym Rosjaninem"? Oskarzac sie za dawna wladze na
          obiecne iwazam za glupite...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka