Dodaj do ulubionych

Minister będzie mianował szefów izb skarbowych

IP: *.elisa-laajakaista.fi 07.07.07, 08:22
Komuna wraca :) a tak opozycja psy wieszała za to na SLD i co robi jak doszła do władzy? dokładnie to samo! dobrze, że Samoobrona nie ma MF!:)
Obserwuj wątek
    • Gość: zeno Re: Minister będzie mianował szefów izb skarbowyc IP: *.bielsko.dialog.net.pl 07.07.07, 08:52
      Za SLD w służbie cywilnej byli głównie ludzie młodzi (27-30 lat), wykształceni.
      Młodzi bo były egzaminy, których ci starzy z reguły nie byli w stanie zdać.
      Teraz w PZK może być byle tępak (ale k.... SWÓJ!!!) Jak były konkursy w
      większości wygrywali ci, którzy mieli wygrać ale sporo było przypadków, że
      wygrywali obcy bo byli tak dobrzy. Teraz będą tylko SWOI. Układ (pisowski) żondzi
      • Gość: Ekspert Re: Minister będzie mianował szefów izb skarbowyc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.07, 10:36
        Jak się dowiaduję z listy W. moimi szefami zawsze byli TW. Kiblowałem jako
        murzyn do czarnej i ciężkiej roboty a miernoty współpracujące z SB awansowały
        błyskawicznie. Drugą lokomotywą była przynależność do narodu wybranego. Cała SC
        to twór nadający się o kant doopy potłuc. Pampersy ze SC może i znali język
        obcy ale merytorycznie to były zera. Najlepiej o tym świadczy przeprowadzona
        prywatyzacja przez pampersów z resortu odpowiedzialnego za prywatyzację. Chwała
        Kaczorom za bardzo trudne dzieło naprawy RP. Jestem wielkim zwolennikiem
        Kaczorów mimo, że należałem kilkadziesiąt lat do PZPR. Tam było wielu Polaków
        patriotów, którzy byli odsuwani od wyższych stanowisk. Kaczory macie wcale
        niemało zwolenników wśród takich jak ja. Wykorzystajcie to.
        • Gość: jowita Re: Minister będzie mianował szefów izb skarbowyc IP: *.icm.edu.pl 07.07.07, 18:26
          Mam 29 lat, nie jestem żadnym pampersem ani miernotą. Ukończyłam AE ze
          specjalnością rachunkowość, dobra znajomość angielskiego i
          rosyjskiego-certyfikaty (fce i puszkin-zaawansowany), zdałam egzamin na
          urzędnika służby cywilnej bez problemu za pierwszym podejściem. Zarabiam nie
          rewelacyjnie ale też nie najgorzej. System podatkowy pewnie znam lepiej od
          ciebie ponieważ dokształcam się na bieżąco z racji tego, że mnie to po prostu
          interesuje. Tyle że krew mnie zalewa jak jakiś pisiura bez wykształcenia
          kierunkowego (po akademi rolniczej albo awf), bez żadnej wiedzy merytorycznej o
          ilorazie inteligencji dżdżownicy, za to z nadania pis zostaje moim szefem i
          podejmuje debilne decyzje, za które ja muszę wstydzić się przed podatnikiem.
          Wraca socjalizm, wtedy też przywozili ludzi w teczkach. I gdzie tu apolityczna
          profesjonalna służba cywilna wzorowana na francuskim systemie administracji
          państwowej? Lepiej było ją rozwiązać w imię walki z postkomuną. Dziwne tylko że
          ci postkomuniści w SC mają z reguły około 30 lat i w latach 80-tych byli 5-10
          latkami. Byłam członkiem PCK, a tam jest CZERWONY krzyż więc widocznie też
          jestem wg miłościwie nam panującej antykomunistycznej władzy też czerwona. Niech
          kartofle nie p...rzą o zwalczaniu układów bo sami takie tworzą. A młodzi
          uciekają z tego upartyjnionego kraju. Niedługo zostaną tu emeryci i przydu-
          pasy kaczorów.
    • wieslaw1 Minister będzie mianował szefów izb skarbowych 07.07.07, 10:37
      PIS robi wszystko by ułatwić życie dla następnego rządu,który powoła swoich,a
      następnie będzie mógł ogłosić,że czas przywrócic demokrację i konkursy.Za dwa
      lata na rządzenie PIS nie ma szans.Przystawek nie będzie a z LiD-em nie pasuje
      mu rządzić,pole manewru ograniczone,chyba,że zachachmęci przy ordynacji i głosy
      oddane na PIS będą liczyć się podwójnie
    • Gość: antypis a ja się cieszę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.07, 10:39
      w tej chwili tępaki z koalicji zmieniają przepisy pod siebie myśląc , że nigdy
      nie stracą władzy. Jeżeli w następnych wyborach wykształciuchy ruszą dupe i
      pójdą do urn to PISdzielce przegrają i wtedy korzystając z
      nowych "udoskonalonych" przepisów PO będzie potrzebowało tygodnia żeby ich
      wszystkich wywalić na zbity ryj.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka