Dodaj do ulubionych

Makler zarabia więcej niż prezes banku?

IP: *.chello.pl 02.01.08, 15:34
Kolejny artykuł majacy przyciagac tytułem a nie wnoszący absolutnie nic do
wiedzy czytelnika. GW - po co piszecie takie rzeczy? przeciez w tym artykule
nie ma ani jednej konkretnej informacji!!!
Obserwuj wątek
    • xiv Re: Makler zarabia więcej niż prezes banku? 02.01.08, 16:05

Jak to nie ma? Zdało 78! To jest najważniejsza konkretna informacja z tego artykułu.
      • j.an Re: Makler zarabia więcej niż prezes banku? 02.01.08, 17:52
        xiv napisał:

>
        > Jak to nie ma? Zdało 78! To jest najważniejsza konkretna informacja z tego arty
        > kułu.
        > informacja jest ale dla maklerów i prezesów banków,jeżeli cztery największe
        banki przeznaczyły 49mld.dolarów na premie uznaniowe to nasi też nie gorsi
        przeznaczą 49 mld zł.i informacja będzie zgodna z prawdą,a wy macie czytać a nie
        dyskutować.
    • Gość: Michał Re: Makler zarabia więcej niż prezes banku? IP: *.chello.pl 02.01.08, 18:44
      "Zainteresowanie kursami dla maklerów i doradców inwestycyjnych organizowanymi przez Związek Maklerów i Doradców jest nadal większe niż liczba miejsc."

O co tu chodzi? Jakie miejsca? Miejsca pracy? Oj, jesli tak to sa w bledzie. Mam znajomych z licencjami maklera i na brak pracy nie narzekaja. raczej jest nawet za malo osob z licencja bo wiele instytucji finansowych potrzebuje takich ludzi ale liczba jest ograniczona.
      Poza tym jesli juz to egzaminy byly w marcu i grudniu i lacznie zdalo 78 osob!!! GW pisze nieprawde bo w marcu az tyle osob nie bylo. Poza tym jaki jest sens pisac o egzaminie marcowym 2007 w styczniu skoro w polowie grudnia 2007 byl ostatni.

Studiuje, nie mam duzo zajec. Dlatego GW moge pisac dla Was. Nawet za nieduze pieniadze. I tak bedzie to 5 razy lepiej niz polowa artykulow tego typu. Nie jestem dziennikarzem ale przynajmniej znam temat i nie pisalbym takich bzdur ja autor "ms".

• Gość: a Re: Makler zarabia więcej niż prezes banku? IP: *.chello.pl 02.01.08, 20:24
        Polacy - narod wtornych analfabetow, cz. n-ta.
        Michalku, chodzi tu o miejsca na KURSIE.
    • Gość: ja Re: Makler zarabia więcej niż prezes banku? IP: *.chello.pl 02.01.08, 18:58
      a w twoim poście coś jest oprócz żalu do całego świata że jesteś zerem?
    • Gość: pseudobankier wyłaczajac oczywiście prezesa millennium - nikt go IP: *.eranet.pl 02.01.08, 21:31
      nie przeskoczy
    • Gość: Kurs maklerski Re: Makler zarabia więcej niż prezes banku? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 01:38
      Kurs maklerski - Lanco Solutions
      www.lanco.pl/kurs-maklerski.php

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka