Dodaj do ulubionych

Miller: budżet na 2004 rok nie jest powodem do ...

07.09.03, 14:47
Miller poucza i dyskutuje z ekonomistami. Spec od wszystkiego
teraz się za kryteria opracowywania ratingów ekonomicznych
zabrał.
Obserwuj wątek
    • emes-nju Re: Miller: budżet na 2004 rok nie jest powodem d 08.09.03, 11:34
      A co bidny premierek kraiku Polska ma mowic. Ze jest przejeb...? Wybory juz
      stosunkowo niedlugo. Obnizenie deficytu MUSI wiazac sie z zabraniem czesci
      swiadczen szczodra reka dawanych "elektoratowi"...

To juz chyba lepiej dla premierka, zeby klamal w zywe oczy, ze rating nie
      zalezy od stanu finansow panstwa - falsz zauwaza nieliczni, a "elektorat"
      bedzie nadal mial swoje igrzyska na koszt przyszlych pokolen!

Miller stoi w tekim szpagacie, ze az mi go szkoda. Z jednej strony lud
      pracujacy miast i wsi (elektorat), z drugiej umierajaca gospodarka. Wbrew
      zapewnieniom o wzroscie - wzrost (papierowy...) pojawil sie w wyniku
      zwiekszenia zyskow z eksportu bo euro podrozalo o ok. 20% w ciagu ostatnich
      lat. A wzrost wyniosl 3%... SUKCES!
      • Gość: Banan Re: Miller: budżet na 2004 rok nie jest powodem d IP: *.dtvk.tpnet.pl 08.09.03, 13:58
        emes-nju napisał:

> To juz chyba lepiej dla premierka, zeby klamal w zywe oczy, ze rating nie
        > zalezy od stanu finansow panstwa - falsz zauwaza nieliczni, a "elektorat"
        > bedzie nadal mial swoje igrzyska na koszt przyszlych pokolen!

"Nasi obywatele i tak w to nie uwierza" - tak mawial towarzysz Winnicki w
        Alternatywach. Sadzac po poparciu jakie ma Miller, rzeczywiscie praktycznie
        nikt mu nie ufa.

> Miller stoi w tekim szpagacie, ze az mi go szkoda. Z jednej strony lud
        > pracujacy miast i wsi (elektorat), z drugiej umierajaca gospodarka. Wbrew
        > zapewnieniom o wzroscie - wzrost (papierowy...) pojawil sie w wyniku
        > zwiekszenia zyskow z eksportu bo euro podrozalo o ok. 20% w ciagu ostatnich
        > lat. A wzrost wyniosl 3%... SUKCES!

Mnie Millera w ogole nie szkoda, mam nawet pewna satysfakcje. Pomijajac jego
        kompletna indolencje od czasu kiedys zostal premierem przypomnijmy sobie co
        robil wczesniej. Od momentu kiedy rozpadla sie koalicja AWS-UW a sam AWS zaczal
        pograzac sie w chaosie, torpedowal wszystkie pomysly rzadu Buzka, a niektore
        przeciez nie byly zle. Chcial zdobyc wladze, chcialby ja teraz utrzymac, ale
        skonczy marnie. Teraz to juz rownia pochyla.
        • emes-nju Re: Miller: budżet na 2004 rok nie jest powodem d 08.09.03, 14:19
          Gość portalu: Banan napisał(a):

> emes-nju napisał:
          > > Miller stoi w tekim szpagacie, ze az mi go szkoda. Z jednej strony lud
          > > pracujacy miast i wsi (elektorat), z drugiej umierajaca gospodarka. Wbrew
          > > zapewnieniom o wzroscie - wzrost (papierowy...) pojawil sie w wyniku
          > > zwiekszenia zyskow z eksportu bo euro podrozalo o ok. 20% w ciagu ostatnic
          > h
          > > lat. A wzrost wyniosl 3%... SUKCES!
          >
          > Mnie Millera w ogole nie szkoda, mam nawet pewna satysfakcje. Pomijajac jego
          > kompletna indolencje od czasu kiedys zostal premierem przypomnijmy sobie co
          > robil wczesniej. Od momentu kiedy rozpadla sie koalicja AWS-UW a sam AWS
          zaczal
          >
          > pograzac sie w chaosie, torpedowal wszystkie pomysly rzadu Buzka, a niektore
          > przeciez nie byly zle. Chcial zdobyc wladze, chcialby ja teraz utrzymac, ale
          > skonczy marnie. Teraz to juz rownia pochyla.

Politycznie nie mam dla niego cienia litosci, ja zaczynam mu wspolczuc jako
          czlowiekowi. Ostatnio bardzo sie postarzal. Przyczyny sa az nazbyt widoczne -
          wspominany przeze mnie szpagat.

Juz taki jestem, ze nie potrafie cieszyc sie upadkiem tryumfatora sprzed kilku
          lat...
        • Gość: Banan Re: Miller: budżet na 2004 rok nie jest powodem d IP: *.dtvk.tpnet.pl 08.09.03, 14:30
          Gość portalu: Banan napisał(a):

> Mnie Millera w ogole nie szkoda, mam nawet pewna satysfakcje. Pomijajac jego
          > kompletna indolencje od czasu kiedys zostal premierem przypomnijmy sobie co
          > robil wczesniej. Od momentu kiedy rozpadla sie koalicja AWS-UW a sam AWS
          zaczal
          >
          > pograzac sie w chaosie, torpedowal wszystkie pomysly rzadu Buzka, a niektore
          > przeciez nie byly zle. Chcial zdobyc wladze, chcialby ja teraz utrzymac, ale
          > skonczy marnie. Teraz to juz rownia pochyla.

Miller myslal, ze wygrane referendum tchnie optymizm w Polakow. Zaraz potem
          odbyl sie kongres SLD, na ktorym do wladz wybrano tak naprawde starych
          PZPRowcow, miala byc odmiana. Nie bylo, w dodatku przyplataly sie Starachowice.
          No wiec zrobmy pokazowa czystke. I co? Miller nie zdobyl nawet jednego malego
          punkciku. Bo ludzie nie maja juz co do gara wlozyc i tutaj Miller nie ma
          zadnego pomyslu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka