Dodaj do ulubionych

W Polsce czeka się najdłużej na zmianę operatora

IP: *.chello.pl 23.03.09, 19:47
23 dni, śmiechu warte mnie zajęło ponad pół roku.
Tak Netia się zakochała we mnie, że nie chciała puścić. Kosztowało to jeszcze kilkaset złoty. Nie mamy już monopolu TPSA, ale za to oligarchię kilku operatorów.
Precz z Netią...
Obserwuj wątek
    • ukos Naród kombinatorów - sprzedajny nadzór 23.03.09, 20:10
      Co w tym dziwnego?
    • Gość: wacek W Polsce czeka się najdłużej na zmianę operatora IP: *.nycmny.east.verizon.net 23.03.09, 20:28
      u nas w usa port ( czyli przeniesienie numeru ) jak dobrze pojdzie
      to 20min i skonczone... czasami 2 godziny, najgorzej jak jest
      weekend bo biali ludzie maja wtedy wolne i wtedy trwa to 10 godzin
      pozdr z nyc
    • Gość: Grześ W Polsce czeka się najdłużej na zmianę operatora IP: *.chello.pl 23.03.09, 21:08
      Komisja Europejska opowiada bzdury. Przenosiłem 2 tygodnie temu 4
      numery z Orange GO do Play - wszystko trwało dokładnie 7 dni.
      Pozdrawiam fałszerzy opinii publicznej ! ! !
      • Gość: baas tak samo.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.09, 21:25
        przenosiłem z mBank mobile i z simplusa i z mbanku trwało 2 dni a z simplusa 7
        dni z dokładnością co do godziny:-P
        • Gość: Montero Tak samo jest w Kongo! IP: *.dsl.bell.ca 24.03.09, 22:24
          Moze nawet kilka dni szybciej? No ale tam nikomu sie nie spieszy,
          hehe!
    • Gość: west nakładać bardzo wysokie kary i już IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.09, 21:17
      nie będzie problemu , ale kary muszą być bardzo dotkliwe nawet za utrudnienie
      jednemu klientowi!!!
    • Gość: Gość W Polsce czeka się najdłużej na zmianę operatora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.09, 21:36
      Ile trwa przeniesienie numeru to jedno, ale jakie bzdury opowiadają operatorzy
      zniechęcając do przeniesienia numeru do innego operatora... Ja rezygnując z
      usług Ery(przenosiłem się do Play) dowiedziałem się, że
      Play:1.bankrutuje,2.zmienia warunki w trakcie trwania umowy, i 'za chwilę nie
      będzie Pan płacił 39 groszy za minutę do wszystkich tylko 65 groszy, bo w Play
      tak robią'. Żenada...
    • Gość: blebleble co w tym dziwnego ? IP: 95.160.244.* 23.03.09, 21:51
      polski narod najdluzej ze wszystkich w europie czeka na autostrady, sluzbe zdrowia publiczna, sprawny profesjonalny i nieskorumpowany wymiar sprawiedliwosci, uczciwych politykow, uczciwych lekarzy itd. itd. itd. a wy sie jakiemus glupiemu numerowi telefonicznemu dziwicie. no dajcie spokoj !
    • Gość: qos W Polsce czeka się najdłużej na zmianę operatora IP: *.acn.waw.pl 23.03.09, 22:05
      Bujda na resorach. Pani Komisarz nie za bardzo wie o czym mówi. Przecież w Polsce jest obowiązek przenoszenia kart pre-paid w terminie 7 dni. To niby skąd te 38 dni się wzięło???
    • Gość: marek A co UKE w tej sprawie zrobił dla nas? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.09, 22:31
      Dziwię się, że Urząd Komunikacji Elektronicznej nie zajął się jeszcze tym
      absurdem.
      • Gość: Damian Re: A co UKE w tej sprawie zrobił dla nas? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.09, 22:47
        Ależ zajął się, polscy operatorzy przenoszą numery według ścisłych kryteriów
        wyznaczonych przez UKE.
        Artykuł zawiera luki merytoryczny, po pierwsze jest obowiązek przenoszenia
        numerów pre-paid w 7 dni i nigdy nie trwa to dłużej, chyba że z winy klienta.
        Dwa podane dane to średnia... z reguły klienci nie chcą zrywać umów i płacić
        kary, więc przenoszą numery na koniec trwania umowy np. za pół roku, za rok. I
        stąd się bierze aż 36dni.
    • Gość: Zaloguj się W Polsce czeka się najdłużej na zmianę operatora IP: *.centertel.pl 24.03.09, 19:28
      38 dni to dla abonamentów = pełny okres rozliczeniowy + te kilka dni
      na faktyczne przeniesienie, a ktoś policzył obowiązek wynikający z
      podpisania umowy (pełen okres rozliczeniowy) jako częśc procesu
      przeniesienia numeru
      • Gość: Montero Re: W Polsce czeka się najdłużej na zmianę operat IP: *.dsl.bell.ca 25.03.09, 01:23
        Moja kumpela z Wrocka zobiła wałek w Pleju i pozniej narzekała przez
        kilka tygodni, ze do niej esemesy nie przchodziły ... pytam sie po
        co?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka