Dodaj do ulubionych

pierwszy pocałunek .. pomocy !

22.05.10, 23:11
poznałam ostatnio chłopaka . wiem ze on już sie całował a ja jestem
niedoświadczonaa .. baardzo chce sie z nim przylizać .. ;d prosze .
powiedzcie mi . jak było za pierwszym razem ;D i przede wszystkim jak to sie
robi ? !! ;/ niektórzy mnie wysmieja no ale cóz ;d proszee !!sciana
Obserwuj wątek
    • klaudynka3005 Tuuu... ;**************** 22.05.10, 23:34
      Info ze strony www.e-nastolatki.pl

,,Jak całujemy?
      Dawanie buziaków to poważne zajęcie smile. Jeden niewinny pocałunek angażuje zmysły, dotyku, smaku, powonienia. Każdy z nich może być źródłem całkiem miłych doznań. Co kogo kręci? Chłopcy są wzrokowcami i dlatego dają buzi z otwartymi oczami. Patrzenie na partnerkę zwiększa ich pożądanie.
      Dziewczyny zwykle całują z zamkniętymi oczami, bo w ten sposób silniej odczuwają przyjemność.

Nie wiesz, że potrafisz..
      Nigdy nie całowałaś się z żadnym chłopakiem i boisz się, że to się nie uda? To naprawdę nic trudnego smile Daj Buziaka! Wystarczy, że zamkniesz oczy, zapomnisz o całym świecie...i gotowe. Nie przejmuj się, że to twój pierwszy raz i nie masz doświadczenia. Całowania nie można się nauczyć w żadnej szkole. To musi być spontaniczne. Jeżeli spróbujesz to instynkt sam będzie ci podpowiadał co masz robić z językiem, bo on odgrywa tutaj główną rolę wink Nie istnieją też zasady idealnego pocałunku. Każdy pocałunek jest inny i niepowtarzalny. Dlatego nie myśl o tym. Nie zastanawiaj się zbyt długo, tylko zrób to naprawdę spontanicznie. Zobaczysz, że to nic strasznego. Tak naprawdę najbardziej się liczy, z kim się będziesz całować smile. Przecież słodki buziak to świetny sposób, żeby pokazać chłopakowi, jak bardzo ci na nim zależy. A piszą, że namiętne pocałunki wydłużają życie nawet o 5 lat!

Komu całusa?
      Pocałunek może być naprawdę magicznym przeżyciem pod warunkiem, że dasz buziaka odpowiedniemu chłopakowi! ZNAKI ROZPOZNAWCZE: Czy jest w twoim życiu koleś, na widok, którego uginają ci się nogi i serce wali jak szalone? Zanudzasz kumpele opowieściami o tym, jaki on jest wspaniały i bez przerwy o nim myślisz? Jeśli na dodatek chodzisz z tym chłopakiem i jemu zależy bardzo na tobie, to masz idealnego kandydata do pocałunku smile. On na pewno nie będzie robił głupich uwag, gdy powiesz mu, że nigdy się nie całowałaś. Raczej doceni, że jest pierwszym chłopakiem, którego chcesz pocałować smile.

Cała happy
      Dawanie buziaków pobudza twój mózg do wytwarzania hormonów szczęścia i od razu poprawia humorek. OGÓLNE PORUSZENIE: W czasie pocałunku szybciej oddychasz, bicie twojego serca przyspiesza, a krew krąży z większą prędkością i lepiej dotlenia mózg. Kiedy dajesz całusa, cały twój organizm dostaje totalnego powera smile. Poza tym naukowcy udowodnili, że całowanie jest bardzo zdrowe. Poprawia krążenie krwi i przyspiesza przemianę materii. Namiętny całus wprawia w ruch aż 29 mięśni twarzy, spalając przy tym kilkanaście kalorii. Kiedy całujesz, stajesz się szczęśliwsza, zdrowsza i chudsza. Czy może być coś lepszego smile ?!

Całuśne wskazówki
      Idealny pocałunek nie istnieje, jak wspominałam wcześniej. I bardzo dobrze! Bo ile ludzi na Ziemi, tyle rodzajów pocałunków. Każdy ma swój niepowtarzalny patent na supercałusa. Ale istnieją uniwersalne zasady, które warto poznać. KILKA TRIKÓW smile W czasie pocałunku porozumiewasz się ze swoim partnerem za pomocą ust i języka. To bardzo was do siebie zbliża. Co możesz zrobić, żeby było jeszcze fajniej? Lekko muskaj jego wargi albo przesuwaj koniec swojego języka po ich brzegach. Usta są bardzo unerwione i reagują nawet na najsubtelniejsze bodźce. Dlatego obejmij swoimi ustami usta chłopaka i łaskocz jego wargi końcem języka. W ten sposób może również całować cię chłopak.

Odlotowe buziaki
      Możesz się całować na tysiąc sposobów. Wszystko zależy od tego, jak bardzo jesteś blisko ze swoim chłopakiem i ile masz fantazji... RODZAJE CAŁUSÓW Jeśli jesteś bardzo spięta, postaw na prosty pocałunek, czyli taki, w którym usta partnerów delikatnie się ze sobą stykają, ale pozostają zamknięte. Kiedy się wyluzujesz i nabierzesz większego doświadczenia, możesz spróbować buziaka z języczkiem, czyli tak zwanego francuskiego pocałunku. Żeby twoje buziaki nie były zbyt poważne, spróbuj się całować z buzią pełną landrynek wink! Pamiętaj, że zmysłowe całusy nie muszą być dawane koniecznie w usta. Możesz się zamienić w wampira i całować lub lekko podgryzać swojego ukochanego w szyję albo delikatnie muskać jego powieki, całować go w brodę, czoło, dłonie wewnętrzne lub przygryzać leciutko lizać jego płatki uszu. Zaskakuj swojego chłopaka nietypowymi buziakami, pewnie mu się to bardzo spodoba smile."
      • majson Re: pierwszy pocałunek .. pomocy ! 23.05.10, 10:52
        przylizać hahahhaha spoczko big_grin
        Na początek może zwykłe buziaczki big_grin Zresztą to zawsze samo z siebie wychodzi.
        Gdy pewnego chłopaka pocałowałam pierwszy raz w życiu a on miał chyba już
        wcześniej ze 10 lasek to powiedział że dobrze całuje ;p Co to była za radość...
    • pinezzkaaa Re: pierwszy pocałunek .. pomocy ! 24.05.10, 08:59
      Po pierwsze to tak : liza to się psy smile
      A co do twoich obaw to wiadomo, że sa nieuniknione ale tez normalne przy pierwszym
      pocałunku smile chyba każda z nas sie bała, że cos sie nie uda i rózne głupoty ale uwierz mi :
      to się po prostu umie ! Nie trzeba sie jakoś specjalnie uczyć jak rpzyjdzie co to czego to
      automatycznie wiesz co robić smile
      Pozdrawiam i powodzenia z chłoapkiem : *****

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka