Dodaj do ulubionych

Wasze dziwactwa z dzieciństwa :p

26.09.10, 13:01
co dziwnego robiłyście jak byłyście małe? c:

ja np jak nie mogłam znaleźć butelki dla lalek to wyciągałam z szuflady w
łazience tampony mamy (nie wiedziałam wtedy do czego to służy) i udawałam, że
to butelka xD

piszcie c;
Obserwuj wątek
      • kalax33 Re: Wasze dziwactwa z dzieciństwa :p 26.09.10, 14:01
        O 8 rano wychodziłam na klatkę schodową w śpiochach bo chciałam iść na dwór.
        Raz kiedy mi się nudziło to otworzyłam balkon i zaczęłam wywalać różne rzeczy za
        balkon np. klocki, spinacze, a nawet PIENIĄDZE, chyba wywaliłam w banknotach ze
        150 zł xd
      • looveangel Re: Wasze dziwactwa z dzieciństwa :p 26.09.10, 14:03
        nie bałam się krów, koni itp.
        ale jak zobaczyłam muchę to nie wchodziłam do pokoju cały dzień. ; D nawet jak ktoś ją
        zabił miałam stracha. xd
        albo jak szłam do łazienki i coś jadłam czy piłam to tam zanosiłam bo się bałam, że jak wyjdę
        z kibla to już tego nie będzie x D
        a jak byłam bobasem i miałam chodzik to się rozpędzałam z końca pokoju i biegłam, żeby się
        przez próg wyjebać. ; DD <lol2>
        • xsala Re: Wasze dziwactwa z dzieciństwa :p 27.09.10, 16:06
          hmm więc ja to odcinałam głowy lalkom x D bawiłam się w fryzjera na pluszakachbig_grin co tam
          jeszcze .. chodowałam koniki polne i inne robaki , hm a i miałam nocniczek grający i jak
          zrobilam siusiu to wstawalam i tanczyc zaczynalambig_grin po za tym to byłam dość grzecznym
          dzieckiem smile aaa i jeszcze jak sie cieszylam to krzyczalam k***a K***a big_grin
          • megi13 Re: Wasze dziwactwa z dzieciństwa :p 27.09.10, 17:11
            no to tak :
            - jak mnie bolala noga to wmawiałam sobie ze krem nivea mi pomoże i smarowałam sobie noge tym własnie kremem xd
            - raz obcięłam sobie jakies 20 cm z warkocza a włosy wsadziłam pod dywan
            -gdy wszyscy rano spali wziełam lalkę chodzącą i obcięłam jej grzywke a włosy wsadziłam pod dywan jak wyżej xd
            no myśle że raczej to wszystko xd
        • xxedgexx Re: : D 27.09.10, 14:55
          a ja miałam pełno dziwactw xd
          męczyłam mojego pieska (wsadzałam go do wózka i ubierałam w ubranka )
          spałam ze wszystkimi moimi zabawkami ; p
          kilka razy nawet na szafy właziłam i tak dalej ; d
          • anahirbd Re: : hahaha xD 27.09.10, 21:44
            no dobra kilka moich :

byłam zakochana w kubie ( teraz ma 17) no i co go widziałam krzyczłam do niego
            że za nim szleje .

starsza pani miała owłosione nogi a ja do niej czy jest małpą xD

bolały mnie nogi jak szłam po miescie z mamą mama nie chciała mnie wziaśc na
            barana więc podeszłam do faceta z tekstem : konikkkkkk!!!!!! wiooo "

byłam z mamą w teatrze na czymś tam xD i rzucałam popkormem w ludzi

Na MJ mówiłąm że jest sexi xD

kochałam się w michale wisniewskim

pomalowałam mojego psa na fioletowo żólto xD

gdy widziałam gruba pania krzyczałam ty grubasie schudnij xD

naplułam na duzo osób

tongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_out dziwnym byłam dzieciakiem
      • aguss001 Re: Wasze dziwactwa z dzieciństwa :p 27.09.10, 14:53
        Pamiętam ze keidyś mi tak bardzo podobał sie zapach szampnu ze troche se zjadłam ..
        Albo robila mikstury w łazience z koleżankami np . z mydła kremów itp .
        wsadziłam sb srubke do nosa xD .
        albo dzowilyśmy do roznych ludzi na domofonach albo wykręcałam sb jakiś nr. i dzwoiłam rózne żeczy sie wymyślało . xD
        najczęściej to zrywałam kwiatki z ogrudków od kogoś albo zasałaniałam rękami oczy ( jak bawilismy sie w chowanergo ) i mówiłam szuukaj hah ; D .
        Dużooo tego byłoo . Albo jak lunatykowałam to nasikałam do doniczki . ; D
        i obcinałam swoim KOLEZANKĄ włosy xdddd . dobra to tyleee .
      • kaka_97_sc Re: Wasze dziwactwa z dzieciństwa :p 27.09.10, 16:56
        Ja tak za bardzo nie pamiętam ale kiedys bawilam sie w weterynarza z kolezankami
        z kolobrzegu: zamykalismy w sloikach przerozne zwierzaki osy,
        pszczoły,biedronki,żaby(gady) i zapisywałyśmy w zeszytach ich nazwy i
        nadawalismy im imiona... Na nastepny dzien motyle juz nie żyly wiec wtedy
        bawilismy sie juz w ksiezy, ktorzy odprawiali msze...Troche drastyczne..... No
        ale byłam mała(wutłumaczenie)smirk
        • kaka_97_sc Re: Wasze dziwactwa z dzieciństwa :p 27.09.10, 16:58
          Ja mam kuzyna teraz 30 skonczy 2 latka. Za kazdym razem kiedy wychodzi na dwor
          bierze do rak slimaka i pyta sie czy moze zjescsmile feeee! Ostatnio jak do niego
          dzwonilam i pytalam sie co jadl na kolacje powiedzial, ze slimaki...Taki urok
          malych dzeci... Kiedy mysle, ze ja taka bylam to :::zALLLLlll!!!!suspicious
      • lady_kiki dużo tego ;] 27.09.10, 20:36
        Jak miałam 3 lata to bałam się odkurzaczy, mikserów itp. no i facetów. 2 lata
        później wpychałam pokrzywę do gumy, kiedy ja i moja kumpela pokłóciłyśmy się z
        naszymi kolegami jeździłyśmy po całej ulicy i darłyśmy się żeby wszyscy byli
        po naszej stronie, chciałyśmy z kumpelką jechać do zamościa na rowerkach z
        bocznymi kółkami, zrywałyśmy kwiatki z ogródków sąsiadów, na tablicy ogłoszeń
        przyczepiłyśmy kartkę imformającą o śmierci chomika Moniki, no i w końcu rzecz
        której nie chcę pamiętać zdejmowałyśmy z kumpelką majtki przed naszymi 6
        letnimi kolegami i kazałyśmy im całować wiecie coo. aaa i jeszcze ganiałyśmy
        chłopaków z kijami, jednego dorwałyśmy.
    • werka197 ^^ ;D 26.09.10, 14:00
      Ja bawilam sie ze MAGI to nalewka ^^ Wogole nie mam pojecia z kad mi sie to
      wzielo surprised No ale .. Jak sama stwierdzilas to sa dziwactwa ;D
      • brajanek Re: Wasze dziwactwa z dzieciństwa :p 27.09.10, 13:55
        jak byłem mały to ciągnęło mnie do ślimaków i ognia . Jak byłem u dziadków to nie było dnia
        żebym nie wymyślił poszukiwania ślimaków . Przenosiłem je z drzewa na parapet itp. Raz
        nawet oblazły całe okno . Dobrze że było to okno od piwnicy to nikt nie zauważył . Co do
        ognia to miałem radoche jak mam zapalała świeczki . Przelewałem wosk np. e świeczki do
        jakiegoś pojemniczka a potem skrobałem go pinezką i znowu wżucałem do świeczki .
        Dożucałem też do świeczki jakieś paprochy i papiery
    • currant_ . 26.09.10, 14:11
      jak byłam mała to na jakimś tam programie zawsze leciało Disco Polo.
      jak ja to kochałam.
      i jakie tańce przy takich nutach były. :d
      • zajc. a! 26.09.10, 14:18
        i podbierałam matce różne nici, sznurki itp., żeby wieszać moje lalki ze schodów
        (zazwyczaj za głowę xq)
        • morphine_ Re: a! 26.09.10, 14:26
          Bałam się krwi xD (a teraz oczywiście mnie intryguje) Miałam obsesje na
          punkcie brzydkich słów tzn. `kurcze pieczone` było dla mnie brzydkim słowem i za
          każdym razem jak mój brat to wymawiaj to szłam skarżyć to tacie. Zbierałam
          zawsze biedronki, Bałam sie, i nadal się boję ale juz nie tak bardzo myszy.
          Lubiłam myć lalką włosy szamponem do włosów xD Ogólnie obcinałam im włosy.
          Często rozmawiałam z lustrem xD Tzn. z moim odbiciem. Bo nie miałam
          przyjaciółek, ani koleżanek wiec wymyśliłam sobie taką z lustra xD hehe xD
          Nazywała się `Dżeczynkusia` xD I doprawdy nie mam pojęcia skąd mi sie to
          wszystko wzięło xD tongue_out
        • xxxtoffikxxx Re: a! 27.09.10, 16:27
          Zniszczyłam mamie wszystkie kosmetyki i buty połamałyśmy z siostrą wszystkie szminki i
          szpilki potem tak wymalowane wyglądałyśmy jak klauny hehsmile
        • mangagirl25x Re: a! 27.09.10, 17:28
          nie pamiętam na razie, musiałabym sobie pomyśleć trochę xd
          ale pamiętam że jak się skaleczyłam to mówiłam zamiast kuku że mam kuki ; P
          albo bardzo lubiłam oglądać 13 posterunek i jak się zaczynał albo jak kończył
          już nie pamiętam to do tej muzyki zawsze tańczyłam ; P
        • reedis Re: a! 29.09.10, 14:30
          zajc. napisał(a):

> i podbierałam matce różne nici, sznurki itp., żeby wieszać moje lalki ze schodó
          > w
          > (zazwyczaj za głowę xq)

ja też wieszałam lalki ! xd
    • marzycielkaa_ ;d 26.09.10, 14:22
      Od 3 roku życia przeklinam <lol>, Jak miałam 6 lat w przedszkolu opowiadałam
      dzieciom ,że kiedyś umrą i wgl ciekawostki na temat śmierci, no cóż byłam mhrocznym
      dzieckiem ;**
    • sasetka54 Re: Wasze dziwactwa z dzieciństwa :p 26.09.10, 14:32
      kręciłam się po podwórku (wokół własnej osi) i śpiewałam : ZIEMIA SIĘ KRĘCI !!!
      albo wchodziłam pod stół i krzyczałam.
      a jak szła policja, to myślałam że wsadzą mnie do więzienia, bo wchodziłam na
      zjeżdżalnie tą stroną którą się zjeżdża.
      kiedyś urwałam głowę lalce, bo mi się nie podobała.

byłam dziwnym dzieckiem xdd

• tsst haah . 26.09.10, 14:38
      kiedy bylam mala ogladalam czarodziejki z ksiezyca , pozniej podchodzilam do
      okna i krzyczalam : Ksiezycu daj moc . ale mialam taki nocnik ktory szumial , i
      mowilam na niego maly szum , a na kibel duzy szum . : d a na piedziadze mowialam
      cisiam . XD
      • smile_peace_ Re: haah . 26.09.10, 14:45
        mój wujek uczył moją siostrę (jak miała sześć lat) przekleństw, a jak umarł i
        rodzice z siostrą poszli na grób (ja miałam dopiero 3 lata, więc nie poszłam z
        nimi), to tata powiedział izie (moja siostra) żeby powiedziała co ją wujek
        uczył, a iza na cały cmentarz 'O ku rwa mać!' xdd

albo moja kuzynka wycinała głowy facetów z forsy. i tak wycięła 2 stówki i 3
        pięćdziesiątki xdd
    • mickeymouse Re: Wasze dziwactwa z dzieciństwa :p 26.09.10, 15:43
      Brałam miśki i lalki na dwór i zmuszałam chłopaków [niekórzy mieli wtedy 13 lat. ; D] żeby
      udawali tatusiów a jak nie chcieli to płakałam w niebogłosy. ; pp

Zbierałam kulki od pistoletów i przetrzymywałam je w buzi. jakieś 5 pewnie do dziś mam w
      brzuchu. ; pp

U nas koło domu jest taka górka, i obok niej śmietnik . Leżała tam stara walizka na której
      zjeżdżaliśmy z bratem. Dopóki brachol nie wylądował na szkle i nie pojechaliśmy do
      szpitala ;//
    • emm. Re: Wasze dziwactwa z dzieciństwa :p 26.09.10, 17:57
      hmm.... zbierałam biedronki, łapałam koniki polne, zjeżdżałam z bratem po
      schodach na materacu, hehe ;] pamiętam, że zawsze jak byłam na podwórku i leciał
      samolot to się chowałam do domu bo się bałam ;] albo patrzyłam się w niebo, i po
      niebie płynęły chmury, to myślałam że to chmury stoją w miejscu, a dom się
      odemnie odsuwa. dziwne, wiem smile
    • jonasi Re: Wasze dziwactwa z dzieciństwa :p 26.09.10, 18:07
      Mój tata pracował i nadal pracuje za granicą.
      Kiedy mój tata był w domu, a ja jak tylko widziałam samochód jego znajomego ( którym
      jeździli do pracy ) to łapałam go za nogę i wszędzie z nim tak chodziłam. Dosłownie xD

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka