Dodaj do ulubionych

Koniec podstawówki -> ?

29.09.10, 21:30
Czy na zakończeniu podstawówki płakaliście??A może macie gimnazjum z
podstawówką??Poszłyście tam gdzie koleżanki z klasy??
Obserwuj wątek
    • caterina97 Re: Koniec podstawówki -> ? 29.09.10, 21:34
      płakałam . jestem w klasie z przyjaciółką z byłej klasy ; *
      a reszta osób z mojej byłej klasy też chodzi do tego gim. co ja, ale do innych klas .
      kilka osób wylądowało w innych szkołach... a gim. z podstawówką nie mam, i b. dobrze ; ]
      • selena_disney Re: Koniec podstawówki -> ? 30.09.10, 16:10
        och ja nie płakałam gdyż moje naj kumpcie ze mną do gimcia polazły . !!!
      • petka Re: Koniec podstawówki -> ? 30.09.10, 18:55
        Nie, nie płakałam, ale w tym roku będę płakała za gim smirk
        • hellokiciara Re: Koniec podstawówki -> ? 30.09.10, 18:57
          nie płakałam . : PP
        • aleyka_ Re: Koniec podstawówki -> ? 30.09.10, 21:08
          Płakałam ^ ^
          Tyle lat męki i nie mogłam uwierzyć że to już koniec.. ; )

• misia_xd ;p 21.10.10, 20:37
        ja płakałam jak wróciłam do domu sad
        moja klasa sie porozrzucała po całym mieście do mojego gim. poszły moje naj. kolezanki a
        reszta to gdzie indziej smile
    • bellacullenx Re: Koniec podstawówki -> ? 30.09.10, 18:59
      nie płakałam bo moja podstawówka jest połączona z gimnazjum wink a więc nikt
      się nie rozstawał wink
    • gwiazdka_14 Re: Koniec podstawówki -> ? 30.09.10, 19:03
      Płakałam crying Za przyjaciółką crying
      • wyobraznia Re: Koniec podstawówki -> ? 30.09.10, 20:51
        mam gimnazjum z podstawówką, mimo tego płakałam . Cała klasa płakała, nawet
        chłopacy.
        • virginkaa Re: Koniec podstawówki -> ? 30.09.10, 20:56
          Cała klasa przeszła do tej samej klasy w gim. oprócz moich przyjaciółek (bliźniaczek), które poszły do prywatnego, dlatego płakałam, ale płakałam również dlatego iż miała wspaniałą wych... big_grin Ale teraz mam jeszcze lepszą big_grin
        • olusia... Re: Koniec podstawówki -> ? 30.09.10, 20:58
          Troszkę;[
    • koralina94 Re: Koniec podstawówki -> ? 30.09.10, 20:55
      Tylko troszeczkę się wzruszyłam.
    • lady_cat Re: Koniec podstawówki -> ? 30.09.10, 20:59
      tak, koniec. nie płakałam, ba - ja się cieszylam. ze w końcu opuszczam tą skzołę, w niej
      neib yłam taka ' super, kól i trele elo ' . liczylo się pierwsze wrażenie, a ono było
      ebznadziejne, naprawde. do gimnajzum chodze tylko z jedną osobą ze starej klasy .
      a z restzą osób, udajemy, ze się nie znamy. aha, fajnie . . .

ale moją obecną klase kocham. < 3
    • busia11 Re: Koniec podstawówki -> ? 30.09.10, 21:00
      U mnie jest zespół szkolno- gimnazjalny więc nie płakałam bo mam na miejscu to i
      to i wszyscy jesteśmy razem, ale na koniec gimnazjum na pewno bede płakać smile
    • samo_zlo Raczej dziękowałam bogu. 30.09.10, 21:00
      • lisaxx Re: Raczej dziękowałam bogu. 30.09.10, 21:07
        plakalam ale duzo osob poszlo ze mna do klasy do gim bo bylo niedaleko , jednak te chwile z czasow mlodosci juz nie wroca , duzo razem przeszlismy ; )
        w gimnazjum tez , nawet nasza wychowawczyni plakala i pow ze jeszcze nigdy nie byla zżyta z jakas klasa tak jak z nami , dalismy jej prezent (tak jak wychowawczyni z podst.)
        dalismy jej bon na bizuterie na iles tam set zlotych ze moze sobie kupic co chce i zrobilysmy album ze zdjeciami , przez ostatnie tygodnie 3 kl chodzilam z aparatem i cykalismy fotki ;d
        w albumie byly tez zdjecia z komersu i wycieczek jeszcze z 1 klasy . ;DD
    • bulletproof Re: Koniec podstawówki -> ? 30.09.10, 21:06
      tak! przeżywałyśmy z koleżankami kilka dni przed zakończeniem wink mam gimnazjum z
      podstawówką i i tak prawie cała klasa przeszła razem, ale kilka osób trafiło do innych klas i
      teraz nawet cześć sobie nie mówimy ;/ a reszta jest w jednej klasie i bardzo się cieszyliśmy, ale
      z perspektywy czasu to trochę żałuję, bo teraz po 3 latach będzie jeszcze gorzej się rozstać i
      nie wiem jak będzie w liceum bez nich wszystkich. a poza tym poznałabym więcej ludzi.
      oczywiście uwielbiam moją klasę i teraz, na koniec gimnazjum na pewno będę płakać sad
    • niewiadoma_xxxx Re: Koniec podstawówki -> ? 30.09.10, 21:08
      Tak, płakałam. Bo większa połowa klasy się rozeszła po różnych szkołach. Ale
      i tak jestem teraz w klasie z moją najlepszą przyjaciółką i resztą ''stada'' smile
      Płakałam tak, że kolega musiał mnie uspokajać. Nie mam gimnazjum łączonego z
      podstawówką i bardzo dobrze suspicious

There is no pretending...
      niewiadoma_xxxx
    • paramore.x33 ;) 21.10.10, 19:16
      Więc nie, nieplakalam, choc bylo mi smutno bo tylko z paroma osoami bylam 6
      lat w kl, z wiekszoscia bylam 7 lub 8.. [zerowka i przedszkole]
      teraz jestem w 1 gim i troche tesknie za moja stara klasa,ale szczerze
      mowiac..moja nowa kalsa jest chyba najlepsza z klas 1 i sa mega-świetni.
      odrazu wszyscy sie polubilismy, zaufaliśmy. wink szczerze ..pisząc< xd > to moja
      stara klasa dopiero w 6 klasie pod koneic sie zjednoczyla..chodzi mi o to,ze
      juz nei bylo grupek, byli wszyscy razem. ; ) wszyscy sobie bardziej zaufalismy.
      mam gim obok podstawowki,wiec tak zle nie jest,ale z niewieloma osobami
      utrzymuje taki bliski kontakt,jak kiedys.. pare osob sie okropnie zmienilo.
      sa osoby z ktorymi nawet wgl nie gadam..
      z moje star ej kl mam 5 osob.. plus ja szósta.. ale naszczescie jest moja
      bff.. i dziewczyne,niestety,które średnio lubiłam.. i średnio lubie..
      i 2 chlopakow.. oni sa spoko.
      i mimo mojej mega fajnej klasy,teskne za moja stara klasa , za rozmowami i
      wgl. to okropne uczuceiz,e bylismy tak blisko i wgl, a teraz z niektorymi - i
      to tymi najblizszymi - nie mowie nawet czesc, bo tak okropnie sie zmienili..
      .. życie ; )
    • jane_ Re: Koniec podstawówki -> ? 21.10.10, 19:38
      od dziewięciu lat chodze codziennie do tego samego budynku, mam tych samych nauczycieli i codziennie mijam te same buźki.

fuj. nie ma czego zazdrościć, każdy z nas ma siebie dosyć i czekamy na szkołę średnią.
    • blyszczaca Re: Koniec podstawówki -> ? 21.10.10, 19:44
      No było mi trochę żal że się rozstajemy ale później i tak się spotkaliśmy ,
      prawie każdy poszedł do tego samego gimnazjum fajnie tak mijać osoby klasy szkoda że nie
      chodzimy już do tej samej klasy ; (

Ale i tak jest fajnie nowi ludzie nowe znajomości, ja już trzeci rok w gimnazjum ale to jednak
      zawsze coś nie tongue_out ; ***
    • aniulkaa Re: Koniec podstawówki -> ? 21.10.10, 19:45
      ja płakałam na apelu razem z koleżankami.
      a koledzy brali chusteczki i udawali , że płaczą razem z nami.
      kocham ich.
      a teraz wszyscy jesteśmy w jednym gimnazjum ;D
    • tiin55 Re: Koniec podstawówki -> ? 21.10.10, 19:46
      Owszem, mamy gimnazjum z podstawówką ; pp
      • karmel_ Re: Koniec podstawówki -> ? 21.10.10, 19:53
        nie płakałam , nie miałam za czym.
        zresztą więcej niż połowa nas 'szczęśliwie' wylądowała w tym samym gimnazjum. ;3
    • kamila_1355 apfpfpf! 21.10.10, 19:47
      z tamtymi 'koleżankami'? w życiu! do gimnazjum chodzę z jedną,z którą naprawdę dobrze
      się dogadujemy.xd a teraz w gimnazjum mam zajebistą klasę. ;d i tyle. xd
    • truskaffkaa Re: Koniec podstawówki -> ? 21.10.10, 19:49
      łezka poleciała, ale nie było tak źle ;p
      Nie, ja mam osobno podst i gimn ;p smirk
    • carino klik . 21.10.10, 19:50
      kurczę, jak sobie przypomnę te lata; ]
      jak bardzo za nimi tesknie, tego sie nie da opisać,
      na szczęście mamy kontakt big_grin
      (chodzi mi o chłopaków, i resztę dziewczyn)
      no a ta reszta, poszła ze mną do gim . : ]
    • dominikax3 Re: Koniec podstawówki -> ? 21.10.10, 19:51
      mnie nie było na zakończeniu 6 klasy, bo byłam na zawodach ale dziewczyny
      podobno płakały.
      • sylwiaaa Re: Koniec podstawówki -> ? 21.10.10, 19:59
        i to jak plakalismy. crying mamy polaczone ale i tak strasznie beczylismy;p.
    • yellow.lady Re: Koniec podstawówki -> ? 21.10.10, 19:52
      Chyba nie płakałam.
      Poszłam tam gdzie dwie koleżanki.
      Ale za to bardzo ryczałam na zakończenie gimazjum.
      I nie poszłam tam, gdzie moje zjeby.
    • bieberek Re: Koniec podstawówki -> ? 21.10.10, 19:55
      Bardzo płakałam..tak samo jak moje koleżanki. Z jedną dziewczyną z mojej klasy chodzę teraz też do tej samej klasy...ze szkoły też dużo dziewczyn w mojej klasie teraz jest,ale z tamtą klasą podstawową utrzymuje jak się da kontaktysmile
    • mellyx3 Re: Koniec podstawówki -> ? 21.10.10, 19:58
      płakałam ;c
      u mnie w klasie każda dziewczyna zresztą płakała xd
      nawet wychowawczyni, chociaż raczej powinna się cieszyć big_grin
      • monixx Re: Koniec podstawówki -> ? 21.10.10, 20:08
        nie płakałam, bo i tak tylko 1 gimnazjum jest w mieście a najbliższe kilka km dalej
        dla mnie gimnazjum było o wiele lepsze niż podstawówka, bo dawniej miałam podział w
        klasie na bogatych, fajnych i trendy itp., w gimie prawie wszystkie dziewczyny z podst. były
        w innych klasach, przez co ja stałam się bardziej otwarta, poznałam wspaniałe osoby i
        najlepszą przyjaciółkę, po gimie płakałam... ale teraz chodzę do technikum i mam
        fantastyczną klasę (ekonomiści i graficy - z czego ja jedyna dziewczyna w grafikach), mimo
        iż do sql mam 10 km, i jest może w sql 5 osób które znam osobiście z gima. Nikogo
        znajomego, ale na szczęście jest wszystko OK ;D
    • jay_bieber eh... 21.10.10, 20:02
      tak. ryczałam. (poszlam do gimnazjum dopiero co). nie wybrałam gimnazjum ze względu
      na znajomych. wszystkie moje przyjaciólki (3) chodzą do innych szkół. tęsknie za kolegami
      z podstawówki, nauczycielami... i całym tym budynkiem.... crying
    • wercia01105 Wyłam, nie płakałam :D 21.10.10, 20:04
      Zresztą jak wszyscy big_grin
      Szkoda, tak 6-ciu lat spędzonych razem wink
      Tym bardziej, że np. ja sama szłam do gim. , nie znałam nikogo indifferent
      Nasza pani też płakała, no bo klasy z większym ADHD chyba nie było... smile

Thx, teraz chce mi się płakać sad

Pozdr. kiss
    • rispekt Re: Koniec podstawówki -> ? 21.10.10, 20:19
      Nie.

Ale z okazji ukończenia liceum będe na pewno.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka