Dodaj do ulubionych

XXI w w podręczniku od historii z 2894 r xD

02.10.10, 22:30
Ja myślicie, jak by opisali naszą epokę? big_grin

Ja myślę, że byłby to okres ciągłych zmian, z każdym rokiem coraz nowsze technologie...
Myślę, że czasy w którym żyjemy są jakby fazą przejściową, oddzielająca czasy tzw.
,,ciemnogrodu" gdzie ludzie bezgranicznie wierzą w Boga, w los, przeznaczenie od czasów
nauki gdzie człowiek wszystko chce racjonalnie wyjaśnić. Co do samej mentalności ludzkiej,
chyba by określili nas jako... innych xD No bo wydaje mi się, że większość ludzi w
dzisiejszych czasach chce się wyróżniać. Ludzie chcą przerwać monotonność, po prostu
nie być szarym, być kimś wyjątkowym tongue_out
Zakładając, że w tym 2894 r świat nie będzie już ruiną, którą żądzą roboty i klony
dawnych ludzi ( troszkę odbiegam od wizji przyszlości w filmach sf xD ) tylko ludzie będą
rozwijać się w kierunku stworzenia lepszego, sprawiedliwego świata, mogą nasze czasy
określić jako okres wręcz okropnej władzy tongue_out No bo taka prawda, jest korupcja, politycy
liczą tylko na swój zysk... Straszne mamy prawo moim zdaniem, ale to tylko moja opinia.

Na nasze czasy proponuje nazwę: ,,Przełom" jako okres w którym ludzie łamią ustalone
zasady big_grin

Ufff... Rozpisałam się. Ale jakoś ostatnio mnie naszło na takie myśli filozoficzne xDD
Dla tych którzy wytrwali do tego momentu czytając moje wywody: jakie jest wasze
zdanie? big_grin
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka