Dodaj do ulubionych

Kurcze,jak zagadać ? :)

13.12.10, 18:30
Mianowicie od dłuższego czasu podoba mi się jeden chłopak.Ma na imię Jacek i chodzi do I LO.Jak już zdążyłyście w kilku wątkach przeczytać ja jestem w I gim. Codziennie rano jeżdżę do szkoły autobusem podmiejskim,razem z koleżankami. On też jeździ tym autobusem,a co więcej wsiada na tym samym przystanku.W pewnym momencie tego wielkiego, beznadziejnego zauroczenia myślałam,że mi przeszło,ale się myliłam.Codziennie gadam z nim na GG,a kiedy przyjdzie co do czego nie rozmawiamy.Kiedyś już mu napisałam,że od dłuższego czasu się w nim kocham.Stwierdził,że to tylko beznadziejne zauroczenie w niewłaściwej osobie i tyle.Ja zrozumiałam to i dałam sobie spokój.Teraz znowu wróciła wielka mania a'la "Jacek,ja Cię kocham".W szkole nawet pogadać nie idzie,bo jest "osaczony" przez swoje przyjaciółki i przyjaciela,na którego się obraziłam. Choćbym chciała,to nie mogę.Kurcze,jesteśmy tylko na 'cześć' i to i wyłącznie na przystanku,broń Boże gdzie indziej.
Ja się strasznie wstydzę i nie wiem jak zagadać.Boję się,że zrobię się czerwona.Błagam Kotkowiczki pomóżcie. Z góry dzięki. No i proszę jeszcze o to abyście nie usuwały bo to strasznie ważne.
Pozdrawiam Martyna. smile
Obserwuj wątek
    • pauuli Kurcze,jak zagadać ? :) 15.12.10, 16:57
      jak z nim nadal piszesz na gg, to może zaproponuj mu wspólne wyjście z przyjaciółmi ( najlepiej jak macie wspólnych, ale jak nie to po prostu weź swoją bff ze sobą i tyle) ? Na dwór, nie polecam kino, nie będziesz miała możliwości z nim pogadać, czy w jakieś inne miejsce. jak się z nim raz spotkasz, i sam np. do ciebie napisze na gadu, zaproponuje drugie spotkanie, będziesz z nim w szkole normalnie rozmawiała itp. itd. to się uda. (;

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka