Dodaj do ulubionych

drinki bezalkoholowe-wejdziesz.?-prooszę. !

30.12.10, 12:29
a więc... mówię od razu : jutro Sylwester i zależy mi na drinkach bezalkoholowych . ; p
patrzyłam na googlach, ale do większości potrzebne były składniki, o których w życiu nie słyszałam .xd

jakie polecacie. ?
może podałybyście przepis. ?

szczęśliwego nowego roku. ; * - karoola.006
Obserwuj wątek
    • trusskawcia Re: drinki bezalkoholowe-wejdziesz.?-prooszę. ! 30.12.10, 13:08
      Ekhm.
      Blue Lagoon
      Składniki:
      60 ml wody mineralnej(niekoniecznie, ja robie bez)
      60ml Sprite
      10ml niebieskiego syropu Curacao
      kostka lodu i pół plasterka pomarańczy do dekoracji
      Przygotowanie:
      Zmieszaj wodę ze Spritem i syropem. Wymieszaj. Dodaj lód i wlej do szklanki. Udekorój pomarańczą. ^^
      Queen of the Tropics
      Składniki:
      60 ml soku ananasowego
      60 ml soku grejpfrutowego
      odrobina soku z cytryny
      10 ml syropu z grenadyny
      kostka lodu
      Przygotowanie:
      Zmieszaj soki. Wrzuć do kieliszka odrobinę pokruszonego lodu i zalej syropem z grenadyny. Dopiero teraz wlej zmieszane soki do kieliszka.
      SMACZNEGO !kiss
    • starberry . 30.12.10, 13:16
      hmm... drinki Sobieskie i inne podobne mają mało alkoholu, a są dobre XD
      A co do bezalkoholowych, nie piłam nigdy, więc nie potrafię Ci nic polecić smile
    • kusy505 xD 30.12.10, 13:20
      Drinki bezalkoholowe to już nie drinki. Niestety. Polecam kupić "picolo" i świetnie się bawić. A jeśli już chcesz bardzo wypić coś co przypominałoby w 1/100 drinka polecam "breezera" albo "sobieski"(chodzi o drinka, nie o wódkę) oba to "lekkie" drinki mają po 5/6 % Więc malutko. I są dobre...(Breezery najlepsze są zielone, a Sobieski hmmm...chyba pomarańczowe)

Również życzę Szczęśliwego Nowego Roku ! ; *
    • asia_sweetheart mniaaaaam. TU 30.12.10, 13:30
      Kup coppy pomaranczowy i jakis inny sok aby byl kontrast kolorow <np. truskawkowy> nalej 4/6 soku pomaranczowego i reszte tego innego na wierzch polej syropem twoim ulubionym do tego kawałek limonki lub cytrynki jak nie posiadasz limonki i 3 kostki lodu. mniam big_grin Ostatnio bylam na imprezie wiec podpatrzylam jak barman drinki robi big_grin wg mnie te bez alkocholu sa leprze ale kto bo lubi big_grin I tak mozesz z kazdymi sokami . jest jeszcze przepisa z pysio/kubusiem. wIES KUPUjesz zoltego pysia i rozowego i zoltego nalewasz wiecej a rozowego mniej <takie proporcje jak wyzej> tylko to w wiekrzej szklance od tego po troszeczku dwóch syropów chyba, że wolisz jeden i na wierzch 3 kostki lodu i truskawka :d Ten jest jeszcze leprzy niz ten wyzej. a co do syropów to jakies owocowe kupuj. Sa w każdym wiekrzym sklepie spozywczym. big_grin ale jak nie znajdziesz to bez nich chociaz to juz nie to samo. big_grin
      Pozdrawiam i smacznego

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka