Dodaj do ulubionych

Sklep z koralikami :)

02.01.11, 20:13
Czesc Kociary smile

Mam pytanie: Gdzie W WARSZAWIE jest sklep z koralikami do robienia biżuterii? Od dawna robie kolczyki, bransoletki, wisiory.. ale zakupy robie tylko w jednym sklepie. Chcialabym zobaczyc inne propozycje sklepow - ceny, asortyment, rabaty :0
Prosze o pomoc

kiss
Obserwuj wątek
    • daisy002 Re: Sklep z koralikami :) 03.01.11, 16:28
      też robię biżuterię winkwinkwinkwinkwink
      radzę Ci poszukać sklepów internetowych, w większości z nich można odebrać towar osobiście, a Warszawa to duże miasto, więc myślę, że jakiś tam znajdziesz smile zamawiasz przez internet, a odbierasz osobiście, dzięki czemu nie płacisz dodatkowej kasy, albo po prostu płacisz ok. 6-7zl i zamawiasz do domu.
      ja zamawiam z neta - www.pasart.pl lub www.marmon.pl - mają naprawdę duuuży wybór i jest naprawdę tanio wink
      pozdrawiam kiss
      • dreamdreamdream Re: Sklep z koralikami :) 08.01.11, 17:27
        daisy002 napisał(a):

> też robię biżuterię winkwinkwinkwinkwink
        > radzę Ci poszukać sklepów internetowych, w większości z nich można odebrać towa
        > r osobiście, a Warszawa to duże miasto, więc myślę, że jakiś tam znajdziesz smile
        > zamawiasz przez internet, a odbierasz osobiście, dzięki czemu nie płacisz dodat
        > kowej kasy, albo po prostu płacisz ok. 6-7zl i zamawiasz do domu.
        > ja zamawiam z neta - www.pasart.pl lub www.marmon.pl - mają naprawdę duuuży wyb
        > ór i jest naprawdę tanio wink
        > pozdrawiam kiss
        A jak ty to zamawiasz bo tam np. na stronie pasart.pl tak piszę :
        Koraliki 40mm drewniane 2szt
        Cena:1,69
        to ta cena jest za 2 sztuki czy za 1 ?
        pozdrawiam:dreamdreamdream

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka