Dodaj do ulubionych

Najlepsza 'mroczna' książka...

27.03.11, 17:41
Nie wiem jaką książke wybrać.
Czytałam sagę Zmierzch i Pamiętniki wampirów.

Możecie też wymienić wszystkie części błękitnokrwistych ; D

P.S. DziĘkuje ; **
Obserwuj wątek
      • myszqa13 zmierzch mroczny??hahahahahahaha 27.03.11, 21:47
        bardziej pamiętniki wampirów...tam coś się dzieje co chwila a nie kurde"Bella kocha Edwarda,Edward kocha Bellę ale chce ją zostawić by mogła prowadzić normalne życie u boku normalnego faceta a nie wampira,ale Bella mu nie pozwala na zostawienie jej więc Edzio wymyśla plan że zostawi Bellę a potem będzie chciał się zabić i Bella go ratuje"...uncertain
    • coldprincess Re: Najlepsza 'mroczna' książka... 27.03.11, 19:38
      Zmierzch jest taki mroczny, że bałam się siedzieć sama w pokoju czytając go w obawie, że świecący wampir wpadnie do mnie do domu przez okno i wypije krew mojemu psu..
      to była ironia jakby co.
      przeczytaj sobie serię Millenium. To dopiero są mroczne książki.
      • misiaczek29 Hej! 27.03.11, 21:44
        Wziełam słowo mroczne w cudzysłów! Chodziło mi o to że są tam wampiry, ilkolaki. W takim sensie mroczna ; P
        Źle się wyrazilam.... Przepraszam
        I dziękuje za propozycje. Napewno przeczytam ; *
    • ghastly Re: Najlepsza 'mroczna' książka... 29.03.11, 14:50
      To, co wypisałaś nie jest nawet mało mroczne. A co dopiero mroczne. Jeśli chcesz coś na prawdę mrocznego i z wysokiej półki, to sięgnij po książkę Kinga: "Smętarz dla zwierzaków" lub nowszą wersję tej samej książki o tytule: "Cmentarz zwieżąt" - tylko nie zmieniaj pisowni.
      • avrilka_lavigne Re: Najlepsza 'mroczna' książka... 01.04.11, 20:06
        Ja tam nie czytałam "zmierzchu" i nie wiem jaki on jest. Ale jeśli chcesz książę o wampirach to jedyne co mi się kojarzy to "Wład Palownik. Prawdziwa historia Drakuli". Nie jest ona tak wprost o wampirach,a le mi pozwoliła zrozumieć skąd wzięła się legenda o Drakuli big_grin A jeszcze z takich "mHrocznych" to "Lśnienie" i wogóle to wszystkie s. Kinga :p
    • mweezy . 02.04.11, 23:57
      Jeśli te książki są w twoim mniemaniu mroczne, to cóż... Owszem, Pamiętniki są fajne, mają fajny klimat, ale z tym mrokiem to nie przesadzałabym. Sięgnij po coś w stylu Wpuść mnie czy książki z serii Kroniki wampirów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka