Dodaj do ulubionych

czego nie lubicie w Waszych miastach?

22.05.11, 18:03
No więc co Wam w nich przeszkadza nie podoba się co chciałybyście w nich zmienić....
ja chciałabym więcej atrakcji...m.in.zeby było zrobione coś ze starą kopalnią.... i w końcu zaczął działać wyciąg na sieroduli.... tak pozatym mieszkam w Sosnowcu ale nie jestem Ślązaczką.... nie zapomnijcie o swoich nazwach miast.... czekam na ciekawe wypowiedzismile
Zależy mi na tym, żeby zobaczyć w jakich miejscowościach mieszkacie....
To co pozdrowionka i buziaki....kaka_97_sc
Obserwuj wątek
    • niemampomyslu hm. 22.05.11, 18:11
      tylko 9 linii autobusowych, cholernie mało sklepów. ogólnie nie jest idealne, ale wielkich wad też nie ma.
      a nazwa? nieważne.
      • niemampomyslu Re: hm. 22.05.11, 18:16
        a raczej 7 linii.
        zapomniałam jeszcze o beznadziejnym kinie, jeśli ten stary barak w ogóle można nazwać kinem. jak już wspomniałam, brakuje mi tez galerii handlowych, KFC i Starbucksa ♥
    • shunra Re: czego nie lubicie w Waszych miastach? 22.05.11, 18:28
      Ja mieszkam w bardzo małym miasteczku w którym nic ciekawego nie ma jedyną rozrywką jest siedzenie w lodziarni lub na starym moście wszędzie daleko i zero atrakcji gdyby chociaż organizowali jakieś imprezy bądź zajęcia dodatkowe . Przynajmniej nie ma się kłopotów z wyborem szkoły jest tylko jedna, a najwspanialszym sklepem w którym kupuje znaczna większość ludności jest biedronka.
      Ale nie chciałabym mieszkać w wielkim mieście moja wiocha mi wystarcza serce
    • jane_ kosiam opole. <3 22.05.11, 18:49
      jestem zbyt wygodna żeby tylko tam i wyłącznie żyć, ale to bardzo niedoceniane przez swoich mieszkańców miasto. a mi się podoba i je bardzo lubię, ot co.

co by mi się przydało? hm, może inaczej - chciałabym, żeby odnowiono wszystkie ładne kamieniczki. i żeby ze ścisłego centrum zniknęły banki. więcej klubów, więcej życia! nie zasypiajmy o 20, proszę. :3
    • kiwi Re: czego nie lubicie w Waszych miastach? 23.05.11, 16:59
      wszystkiego. żadnego kina, żadnego sklepu z płytami. chociaż ostatnio moje miasto puściło więcej autobusów przejeżdżających przez moją ulicę. i nasz park `naprawiają`. basen też w sumie powstał. o...przydała by się jakaś kawiarnia. i mniej banków...oj oj oj, bym chciała mniej banków.
    • trufla Re: czego nie lubicie w Waszych miastach? 23.05.11, 18:34
      Chyba najbardziej takiego stereotypowego myślenia, że miasto, w którym mieszkam to wioska, zadupie. Ludzie myślą, że w Białymstoku nie ma cywillizowanego świata, że to już nie jest miasto. Nieprawda. Po ulicach nie chodzą nieźdwiedzie polarne, nie ma samych lasów, a ludzie nie mieszkają pod mostami. To mnie chyba najbardziej razi. Kiedyś rzeczywiście mało się tu działo, ale teraz miasto naprawdę rozkwita.I jest tu naprawdę ładnie...
      • wiki3113 BDG 26.05.11, 21:28
        Hm...nie wiem ogólnie Bydgoszcz jest fajnym miastem...Mogliby by w centrum jakieś atrakcje zrobić tylko ,ale po za tym jest świetnieserceserceserce

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka