Dodaj do ulubionych

Nie możliwa miłość ?

27.10.11, 15:08
Zakochałam się w chłopaku o rok starszy ode mnie, tyle że w nim kocha się moja naj kumpela . Dlatego moja miłość do niego jest ukrywana nikt poza mną tego nie wie . Na dodatek moje relacje z nim nie są zbyt wspaniałe a z resztą co tu mówić są złe . Przez moją kumpelę często mówi mi żebym go wkurzyła lub coś w tym stylu przez to, to nie wygląda najlepiej . Pomóżcie ! smile wink
Obserwuj wątek
    • arriane Re: Nie możliwa miłość ? 27.10.11, 18:11
      Ok po pierwsze to czy w ogóle ten chłopak się tobą interesuje? Jeśli tak to spoko, a jeśli nie to... cóż, dopowiedz sobie resztę.
      Po drugie jesli ten chlopak tez cos do ciebie czuje to pogadaj z kumpela na ten temat. Ukrywanie tego nic nie zmieni.
      Po trzecie watpie zebys czula az milosc do niego. Ale skoro ci na nim tak zalezy to musisz pogadac z nim a zwlaszcza jak juz wspomnialam w punkcie drugim ze swoja kumpela ;]
      Powodzenia zycze! ;D
    • vanessa199 Re: Nie możliwa miłość ? 27.10.11, 18:11
      Hej ! Zadałam to pytanie na zapytaj.com.pl < to twoje> - mam nadzieję , że więcej osób na nie odpowie. A tu link : zapytaj.onet.pl/Category/008,007/2,15295377,Nie_mozliwa_milosc_.html serceserceserce Pozdrawiam !!!

vanessa199

P.S - jak coś to napisz do mnie smile wink
    • 88demilovato000 Re: Nie możliwa miłość ? 27.10.11, 18:24
      Jeżeli ten chłopak nie zwraca na ciebie uwagi albo pokazuje że jakoś niespecjalnie cię
      lubi może warto dać sobie spokój i poszukać kogoś innego kto cię doceni. Dodatkowo mówisz że ten chłopak podoba się też twojej najlepszej przyjaciółce .Jeżeli powiesz jej o tym i jeśli rzeczywiście jest prawdziwą przyjaciółką nie powinna się obrazić tylko spróbować cię zrozumieć ale jeśli jest inaczej to kiedy się dowie że lubicie tą samą osobę może się na ciebie obrazić i być zazdrosna a przecież nie chcesz się pokłócić z najlepszą kumpelą smile.
    • itmustbecherry Re: Nie możliwa miłość ? 27.10.11, 22:21
      Jak ci zależy to się nie ośmieszaj przed nim tak jak Ci twoja kolezanka mowi.. tym calym wkurzaniem, teraz ty trochę porządź w waszym przyjacielskim związku(mówię o relacjach z kumpelą) i postaw na swoje, otwórz się, nie bądź nieśmiała, raz się żyje, wygarnij kumpeli co czujesz i postaw sprawę prosto, że nie zostawisz tego o tak, tylko będziesz walczyć o niego do skutku!!! smile) brawobrawobrawobrawo cool jesteś wielka!! smile kwiat
    • selenqqa Re: Nie możliwa miłość ? 28.10.11, 13:07
      Mam podobnie.Też zakochałam się w chłopaku ,w którym moja naj naj przyjaciółka się kocha.Ona wie ,że ja się w nim kocham ,a ja ,że ona.Sama nie wiem co mam robić więc nie mogę nic poradzić indifferent
      • karaq93 Re: Nie możliwa miłość ? 28.10.11, 15:10
        Nie do końca wiem, jak ta twoja sytuacja wygląda. Obie z koleżanką się w nim kochacie, ale czy on jest zainteresowany którąś z was? Z tego co pisałaś to tobą nie jest. Jeśli jednak podoba mu się twoja przyjaciółka to nie powinnaś się w to pakować, bo stracisz przyjaciółkę, a chłopaka i tak mieć nie będziesz. Czasem warto się zastanowić, co w życiu jest ważniejsze.
    • aniol1997 Re: Nie możliwa miłość ? 28.10.11, 19:58
      Najpierw usiądź i zastanów się, czy to miłość, czy tylko zauroczenie, które przejdzie Ci za dwa tygodnie. Jeśli uważasz, że jednak jesteś zakochana:
      Potem obserwuj chłopaka. Sprawdź, czy wgl się Tobą interesuje. Jeśli stwierdzisz, że tak:
      Obserwuj go (tylko błagam dyskretnie!) dłużej. Jeżeli stwierdzisz, że "coś do Ciebie czuje":
      Powiedz przyjaciółce. Porozmawiajcie o tym spokojnie, jeśli macie się pokłócić to nie tak, żeby się na siebie na zawsze pogniewać, tylko trochę odpocząć, ochłonąć i pogadać jeszcze raz. Jak już Ci się to uda:
      Znowu musisz się zastanowić. Teraz jeszcze raz zastanów się, czy bardzo, ale to bardzo Ci na nim zależy. Jeśli tak:
      Pogadaj jeszcze z przyjaciółką. Po prostu mówcie sobie wszystko i ufajcie sobie. A potem.... jeśli jeszcze nie zrezygnowałaś, pogadaj o tym z chłopakiem. Po prostu powiedz mu. To jedyna droga.
      Jeśli w jednym z punktów nie spełniłaś warunków, nie przechodź dalej, spróbuj się odkochać... przykro mi, ale jeśli któryś z punktów Ci nie wyjdzie to raczej uda Ci się o nim zapomnieć.
      Oczywiście życzę powodzenia! Starałam się pomóc jak najlepiej. W razie wątpliwości... pisz do mnie na Kotku. Jak będziesz potem chciała to mogę Ci podać GG.
      Jeszcze raz: Powodzenia! tongue_out
    • demetria0606 Re: Nie możliwa miłość ? 29.10.11, 07:55
      Jak widać on preferuje twoją friend . Po za tym najważniejsza zasada : Chłopaki przychodzą i odchodzą , a przyjaciele zostają ! Nawet jak byś z nim była stracisz przyjaciółkę , z boyem zerwiesz po tygodniu a przyjaciółki już nie odzyskasz . Przemyśl to .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka