Dodaj do ulubionych

Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytacie??

13.12.11, 14:02
Tak jak w temacie ;D

Ja osobiście bardzo lubię jeszcze nie dawno w życiu bym żadnej nie przeczytała ale teraz jak mam chwilę czasu to bardzo chętnie.;p
Obserwuj wątek
    • peppe3 Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 13.12.11, 14:16
      odświerzam
      • sweeting Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 13.12.11, 15:10
        Bardzo lubię czytać książki smile
        Teraz czytam serię "Pretty little liars" i jestem na 4 tomie big_grin
        • kawaiikimie Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 13.12.11, 15:47
          Uwielbiam, aktualnie czytam taką trochę dziecinną (ale fajną) książkę "Kiedy zegar wybije 10". Podoba mi się, bo jest zupełnie inna niż książki które wcześniej czytałam. Czytam też Harrego Pottera cz. 2 :p i "Zieloną Milę"- Kinga. Death Note - 6 część. i Hobbita. big_grin
          • 555magda555 Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 16:05
            Ja nie jestem fanką czytania, ale jak mi się jakaś spodoba to nie mogę się oderwaćwink Teraz czytam "Pałac Północy" Carlosa Ruiza Zafona jest super bardzo polecam jego książki
            big_grin
        • vampirekiss Kocham książki . 13.04.13, 16:22
          Aktualnie czytam "Pamiętnik Narkomanki"
      • kasqu Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 01.04.12, 14:01
        uwielbiam! obecnie jestem w połowie książki Nory Roberts pt. "Czarne Wzgórza", a potem biorę się za wszystkie części Igrzysk Śmierci tongue_out
      • znam_ten_stan Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 22.04.12, 21:04
        Książki to moja mania. Kocham po prostu. Obecnie czytam ich kilka, bo ja już tak mam, a dokładniej to "Język Trolli" Małgorzaty Musierowicz, "Wszystko tylko nie mięta" Ewy Nowak i "Ogromne okno" część 3 Serii Niefortunnych Zdarzeń Lemony'ego Snicket'a.
    • yellowgreenblue Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 13.12.11, 15:46
      Uwielbiam czytać ! Aktualnie czytam " Gone.Faza Czwartatongue_outlaga"
      • peppe3 Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 13.12.11, 16:24
        też czytam Harrego pottera i Hobbita(Hobbit jako lektura a Harry pierwszą część) big_grin
    • monik4 Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 13.12.11, 16:38
      Wilken - cyrkpółmroku
      • charlotte__ Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 13.12.11, 16:52
        Harlan Coben - Krótka Piłka
    • rememberina Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 13.12.11, 16:58
      Ba! Aktualnie jestem w trakcie czytania 3 książek: Władca Pierścieni J.R.R. Tolkiena (w końcu trzeba), Pokuta Iana McEwana (odstawiłam ją na razie), Wszystko jest względne - 14 mrocznych opowieści Stephena Kinga (kiedy tylko mam czas czytam jedno).
    • lili96reggae książki... 13.12.11, 17:05
      Ja kocham czytać książki i dla mnie dzień bez przeczytania chociaż strony jest dla mnie stracony...
      Aktualnie skończyłam czytać Spaloną z serii Domu Nocy i zaczynam Weronika postanawia umrzeć Paula Coelha smile big_grin
      KSIĄŻKI!!! kiss kiss
    • plombrng_mary Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 13.12.11, 17:05
      Uwielbiam! Aktualnie czytam "Serię Niefortunnych Zdarzeń cz. 12 - Przedostatnia Pułapka".

dziękuję za uwagę
    • renatka12 Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 18.12.11, 13:42
      lubie czytac ale teraz mam mało czasu.indifferent
      teraz kończę Opowieśc Wigilijną i zacznę Chłopak na Opak którego w końcu dostałam w bibliotece.wink
      potem "Monster High" który prawdopodobnie dostanę na świętawink
    • yyep Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 18.12.11, 20:20
      Lubię, obecnie czytam " My, dzieci z dworca zoo. "

• avrilkaskate Guns N' Roses - Patrząc jak Krwaisz 18.12.11, 20:37
        aktualnie właśnie tą czytam, zajebista swoją drogą ;D a książki bardzo lubię, byle dobre. ;D My, dzieci z dworca Zoo i Miłość w Berlinie to chyba najlepsze jakie czytałam. obie o podobnej tematyce i tego samego autora wink
    • g_o_s_i_a Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 18.12.11, 20:50
      Kocham książki. Aktualnie czytam "W cieniu klątwy" Alyson Noel big_grin
      • xxdont.forgetxx uwielbiam . 18.12.11, 21:12

Uwielbaim czytać książki. aktualnie czytam ,,zdradzona'' p.c i kristen cast.
    • baylette Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 19.12.11, 15:45
      Ja uwielbiam. Czytam Harry'ego Pottera (klasyka big_grin), seria Dom Nocy, Tańcząca, Taka Sobie Wróżka. santa
    • plotkarka002 Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 20.12.11, 18:40
      Znaczy zależy o czym jest ta książka, ale zazwyczaj trafiam na ciekawe i lubię czytać. Aktualnie czytam anie z zielonego wzgórza, jestem już na 100 stronie i bardzo mi się podoba.big_grin
    • sheeranowa Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 20.12.11, 19:31
      Ja tam czytam na okrągło! Najbardziej lubię romanse, oraz książki historyczne. Wszystkie inne też mogą być. Aktualnie "Opus - Tom II. Łowcy Księgi" Andreasa Goesslinga.
      • oooziutaooo Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 25.07.12, 21:25
        Pamiętniki Wampirów
        Dziewczyny z Hex Hall
        Polecam Dziewczyny z Hex Hall przed chwilą skończyłam czytać drugą część.
    • blondzia Kocham czytać . 20.12.11, 19:40
      serce

Dzień bez czytania to dzień stracony !
      Czytam książki gazety wszystko co jest , ostatnio w szkole z koleżanką z biblioteki wyrywamy kartki z gazet i bierzemy je i sobie czytamy na lekcjach big_grin

Obecnie nie czytam żadnej książki bo kilka dni temu przeczytałam książkę pt Drugie życie Bree Tanner i jestem chora i jeszcze jej nie oddałam ani nie wypożyczyłam nowej i chyba w tym tygodniu nie pójdę do szkoły i nie będę miała co czytać w święta sad
    • impossible_baby Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 20.12.11, 19:41
      Ja lubię czytać, nawet bardzo wink
      Aktualnie czytam "ciszę" Becci Fitzpatrick. Upadłe anioły itd. wink Bardzo wciągająca. Dodatkowo mam jeszcze "zemstę" jako lekturę szkolną -.-
      • petka ;) 23.12.11, 23:25
        Kocham czytać, jest to najlepsze zajęcie pod słońcem.
        A aktualnie czytam "Jutro. Kiedy wojna się zaczęła", ale na święta dostanę 5 część Akademii Wampirów, więc to mnie pochłonie całkowicie. A przedwczoraj skończyłam "Cień wiatru" smile
    • wawteenager Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 20.12.11, 19:48
      jak mam czas (a zwykle rzadko się to zdarza) to lubię... Moje ulubione książki to trylogia Suzanne Collins - Igrzyska Śmierci ... A aktualnie czytam The Scarlet Letter autorstwa Nathaniel'a Hawthorne w języku angielskim (:
    • rose_ ostatnia piosenka 20.12.11, 20:11
      taak jak w tytule. :3 książka nicholasa sparksa
    • kucyponki Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 20.12.11, 20:12
      Książki są sensem mojego życia.
      A czytam "Na glinianych nogach" z serii "Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta.

PnD
    • coldprincess Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 20.12.11, 20:13
      Oczywiście, że lubię. Wręcz uwielbiam ;d
      Aktualnie czytam Mechanicznego Księcia i muszę w końcu wziąc się za Zemstę.
    • alivemurderer Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 20.12.11, 20:18
      uwielbiam czytać książki, teraz czytam stephana kinga
      • kwiaciuszek Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 27.11.13, 14:50
        bardzo lubię czytać książki, w ciągu roku staram się przeczytać co najmniej kilkanaście, teraz czytam książkę o jednym z moich ulubionych aktorów - Leonardi DiCaprio, tutaj masz fajną recenzję książki xiegarnia.pl/recenzje/leonardo-dicaprio-bez-tajemnic/
    • damonlove damonlove 24.12.11, 00:39
      ja to sie niedługo zabiore za szatana z 7 kl ; ))
      lektura...
      • noruwei .. 24.12.11, 11:53
        uwielbiam czytać książki, ale przez nawał obowiązków na studiach nie mam na to czasu. ale całe szczęście, że teraz jest trochę wolnego czasu.
        a czytam teraz Banana Yoshimoto - Kuchnia, a później zabieram się za "biografię" Haruki Murakamiego.
    • charlotte__ Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 24.12.11, 12:22
      Kocham..
      Obecnie ?
      Harlan Coben - Klinika Śmierci
    • koralina94 Lubicie czytać książki?Jaką aktualnie czytacie? 24.12.11, 13:20
      Bardzo lubięsmile Obecnie czytam "Nevermore. Kruk", którą polecam.
    • mary_ m 25.12.11, 21:12
      Uwielbiam czytać. Obecnie jestem w połowie pierwszej części Harrego. Chcę przeczytać całą serię od nowa.
    • julka_18 aktualnie czytam "Nieposkromieni" - Meg Cabot 25.12.11, 21:31

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka