Dodaj do ulubionych

Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytacie??

• farnoholiczka Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 16:08
      Lubię. Teraz czytam "Krąg Magii 3: Księga Daji". Wygrałam w konkursie Kotkasmile
    • paula06 Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 16:09
      Jak ma czas to tak. A co czytam ? Hmm... Co mi wpadnie w ręce ;P
    • wiola02 książka 30.03.12, 16:13
      Ja właśnie kończę czytać;Chłopak i dziewczyna czyli heca na 14 fajerek;brawo
    • maddie... Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 16:15
      Bardzo lubię. Czytam Harrego Pottera i kamień filozoficzny po angielsku.
      Chciałabym przeczytać Igrzyska śmierci, od paru dni chcę się po nie wybieram do księgarni, ale nie umiem jakoś xd.
      • sara297 Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 16:29
        Kocham czytać kiss,obecnie czytam Podboje Sukuba jest to czwarta część serii
    • lunal Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 16:31
      O Jezu baaaaaardzo kocham czytać i wkurza mnie to że ciągle nie mam czasu bo to sprawdziań albo cos tam jeszcze, więc czytam w weekend i zazwyczaj mi starczają te trzy/dwa dni żeby przeczytac jedną książe. Teraz obecnie czytam "Dom nocy. Przebudzona" P.C Cast Kristin Cast. Jak to sończe będe czytać" Nieśmiertelni" P.C Cast
      big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
      W ogóle kocham jej książki.
    • synthia. Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 16:31
      Uwielbiam czytać, a moje ulubione książki to z serii - To ja Lucy wink
    • dominika76767 Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 16:42
      Ja lubię czytać książki. Ale gdy chodzi o lektury to jeszcze nigdy żadnej nie przeczytałam. Aktualnie czytam Zmierzch Przed Świtemserce
    • wampajr Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 16:50
      uwielbiam czytać, choć niedawno miałam taki okres czasu, że nic nie czytałam z powodu braku wolnej chwili, ale nadrabiam, aktualnie "Kobieta w czerni" c:
    • lilaa. Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 17:01
      Kocham czytać. Właśnie czytam biografię Guns N' Roses.
    • mxd2l Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 17:18
      "wybacz ale chce sie z toba ozenic" Frederico Moccia polecam
    • easy_me Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 17:20
      kocham książki fantastyczne i młodzierzowe, no ale niestety muszę czytać teraz POTOP;[[
    • lovaticziva Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 17:22
      Ja czytam aktualnie książkę Agaty Christie - Dom zbrodni smile Bardzo ciekawa książka, polecam ;] Następną w kolejce książką którą będę czytać jest Autopsja - Tess Gerritsen a potem będę czytać : Żegnaj, Jaśmino - Ewy Barańskiej. Ogólnie sensacyjne/kryminały - takie są moje ulubione książki smile
    • sheeranowa Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 17:31
      Eragon Christophera Paoliniego, Rozważna i romantyczna Jane Austen (w oryginale!), Przypadek Victora Frankensteina Petera Ackroyda.
    • madzia125 Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytacie?? 30.03.12, 17:36
      Uwielbiam !!!! Aktualnie czytam Pamiętniki Wampirów!!!! sercebig_grin
    • blyszczaca Kocham czytać ! Emily Brönte "Wichrowe Wzgórza ":) 30.03.12, 17:48
      Teraz czytam Emily Brönte "Wichrowe Wzgórza " smile
    • madalena Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 18:01
      uwielbiam czytać. smile teraz czytam erica Spindler "Naśladowca". smile
    • jukaxd Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 18:02
      Ja nie lubię czytać lektur, ale takie w moim stylu fajnie się czyta, teraz czytam "Wilken: Bracia krwi"smile
    • pusia16 Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 18:14
      Kocham książkiserceserce Teraz czytam "Inna"
    • olusia11118 Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 18:33
      Ja uwielbiam czytać książki, aktualnie czytam " Bel Ami" Guy de Maupassant smile
    • weru13 Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 18:35
      Lubię czytać tak samo jak i ty kiedyś nie czytałam ale ostatnio czytałam ,,Ania z Zielonego Wzgórza'' i spodobała mi się ta książka aktualnie czytam następną książkę z serii powieści Lucy M. Montgomery ''Ania z Avonlea'' strasznie mnie ta powieść wciągnęła smile
    • motylek956 Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 18:37
      Ulysses Moore polecam 12 tomów
    • milka1997 Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 18:39
      Ja aktualnie czytam Wizje w mroku-L.J Smith
      Niedawno skonczyłam 5 tom Vampire diaries...boooski!! Musicie to przeczytacserceserce
    • dj.celusek Re: Lubicie czytać książki??Jaką aktualnie czytac 30.03.12, 18:47
      Ja teraz czytam "Pamiętnik nastolatki cz.2"-bardzo fajna książka i bardzo szybko się ją czyta;P
    • szelki Well... 30.03.12, 18:48
      Właśnie skończyłam piątą część Błękitnokrwistych i dziś zaczynam Tunele. Mam również przydługą listę książek do przeczytania.
    • julka_18 "I że cię nie opuszczę" 30.03.12, 18:58
      takową właśnie czytam :3

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka