Dodaj do ulubionych

Jak przekonać rodziców do zmiany szkoły ?

19.10.20, 16:12
Chodzę do 2 klasy liceum (po szkole podstawowej) od tego roku przeniosłam sie do innego liceum niż byłam w pierwszej klasie, ale ostatnio zaczęłam tak myśleć nad tym kim bym chciała być w przyszłości i tak dłużej myśląc zainteresował mnie zawód programista. Dużo czasu spędzam przed komputerem i myśle że gdybym sie przepisała do szkoły w której tego programowania uczą, spokojnie bym wszystko nadrobiła w domu. Technikum jest może 15 km od mojej miejscowości i mam tam dojazd autobusem, ale rodzice nie chcą sie zgodzić na przeniesienie ze względu na moją opiniesmile podobno inni w mieście mówią że cały czas zmieniam szkoły a zmieniłam raz, próbowałam już rozmawiać z rodzicami ale skończyło się to kłótnią. Fakt zaklimatyzowałam sie w nowej klasie ale tu nie chodzi o ludzi ale o moją przyszłość. Pomóżciesad( jak mam przekonać rodziców do ponownej zmiany szkoły.. i dodam jeszcze że w tej szkole do której chodze znajomą taty jest dyrektorka i myśle że to też powód dla którego nie chcą mnie przepisać.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka