Dodaj do ulubionych

Emma Watson..Jedyna i niepowtarzalna x3 :*

14.06.09, 19:35
Yy...Więc tak..tongue_out
`.Emaa Watson.x3
`.Moja kochana kiss
`. Em to jedyna gwiazda, któórejj..
Nie uderzyła sodówka do głowy xD
`.Nadal się uczy. i chce być taka jak zawsze tongue_out
Jest śliczna,utalentowana'.
Yy..Kocham film Harry Potter kiss
`. Poprostu go ubustwiam..< 3
Jest popularny bo ona tam jest tongue_out
Przyznajcie, ze..
`. To jedyna młoda nastolatka, któóra..
Załużla na miano ,,GWIAZDY'' kiss

I nie chce rzebyście się rzucali, ale przyznam...bez owijania w bawełne, że jest Duużo lepsza
od Seleny i Miley wink To moje zdanie i wiem, ze w duszy też sądzicie, ze jest jedyna, która nie
da się na nic naciągnąć...nie jest wogóle sztuczna...jest twarda, ale potrafi tez pomóc
itd...Poprostu jest Git Majonez o_O
Obserwuj wątek
    • loczek. Re: Emma Watson..Jedyna i niepowtarzalna x3 :* 14.06.09, 20:28
      Fajna z niej laska i lubię ją. < 3
      Siedzi w branży dłużej od Seleny czy Miley
      więc ma większe doświadczenie, no i gra
      w ambitniejszych filmach niż one.
      Tylko czytałam na pewnym portalu plotkarskim,
      że Emma zachwouje się jak wielka gwiazda
      i sodówka uderza jej do głowy. o.O
      Przyznam, że byłam trochę zawiedziona...
    • pati896 Re: Emma Watson..Jedyna i niepowtarzalna x3 :* 15.06.09, 16:18
      Nigdy nie chodziło mi, ze jest najlepsza, ale ok.!? A co zabronisz mi...twoim zdaniem nie
      moge lubić Seleny..albo Emm.? uncertain Pomyślcie co wy wogóle tutajwypisujecie..żałosne...A co
      ty nadal lubisz tą swoją Miley...bo ja owszem nadal lubie Sel i nigdy nie przetsane, bo nie
      przetsane i nikt mi tego nie zabroni c'nie...ale moge też lubić Emme...moze bardziej a moze
      i mniej.!suspicious
    • demi92 Re: Emma Watson..Jedyna i niepowtarzalna x3 :* 16.06.09, 14:54
      kolejny szal pati896 smile bezurazy ale jak tak bd ubustwiac po kolei każdą gwiazdke to te forum bd juz calkiem zasmiecone smirk a co do Emmy to owszem lubie ją ale czy jest naprawde taką gwiazdą światoego formatu to bym nie powiedziała bo w ilu ona zagrała filmach oprócz Harrego pottera??? no właśnie brawo
    • kimberly25 Gwiazda?! 16.06.09, 15:21
      Ona niby zasługuje na miano gwiazdy?hahaha,osoba która zagrała w jednej serii filmów
      nie zasługuje na określenie ''aktorka'',a co dopiero ''gwiazda''.Dobra możesz ją lubic,ja też
      nic do niej nie mam,ale zobacz lepiej na jej filmografie,zanim zaczniesz pisać takie bzdury..:-
      ?,potrafi pomóc?znasz ją?nie sądze.Na miano gwiazdy trzeba sobie zasłużyc,grając w
      różnych filmach,a nie tylko Hermione w Harrym Poterze...litości scianascianasciana
      • sweet_madzik Re: Emma Watson..Jedyna i niepowtarzalna x3 :* 17.06.09, 17:03
        dziwna jesteeś . żeby być gwiazdą NIE TRZEBA ZAGRAC W JAKIŚ FILMACH .!!!
        jeżeli Taylor Swift , zajmuje się muzyką to po jakiego grzyba ma grać w filmach
        . ?! tworzy naprawde super muzykę . =) a co do tego wątku .. z tego co ja widzę
        to ty chcesz się tutaj przypodobać innym . stać się tak zwana " popularna na
        kotku " . zakładasz( jak dla mnie )beznadziejne wątki , bo cały czas " SELENA
        NAJ NAJ NAJ KOFFAŃSZA GWIAZDA" teraz to.. jak dla mnie na gwiazdę trzeba
        zasłużyć pod względem tego czym się zajmujesz i jaka w tym jesteś . ok . Em
        fajnie gra , dość długo grała w HP także , jak dla ciebie zasługuje ona na miano
        " gwiazdy " . widze że twoimi inspiracjami , są tylko dziewczyny w wieku 16- 19
        lat . ale osoba zajmująca się aktorstwem ponad rok ( w tym przypadku selena )
        to nie jest żadną gwiazda koleżanko . to co ja mam na przykład powiedzieć o
        Whitney Houston . Celine Dion . Michaelu Jacksonie . Elwisie Presley'u . ?
      • emciaaa Re: Emma Watson..Jedyna i niepowtarzalna x3 :* 17.06.09, 21:07
        ejj dziewczyny ..takie klotnie to sobie uzadzajcie na gg lucz czyms takim ..ale nie ma
        forum confused .. i pati .. niepotrzebnie naskoczylas na candy.e ..ona poprostu wyrazila swoje
        zdanie o Emmie .. a co ? nie miala prawa ? miala prawo / a Ty jesli sie z tym nie zgadzasz to
        juz Twoj problem, ale powinnas szanowac zdanie innych i wiedziec ze nie wszyscy musza
        lubic to co Ty .

a co do Emmy ..to ja uwarzam dokladnie tak jak candy.e ..smile
      • pink_rulez Re: Emma Watson..Jedyna i niepowtarzalna x3 :* 18.06.09, 18:19
        demi92 napisał(a):

> pati896 mam pytanko: dlaczego sie wsciekasz jak ktos powie złe słówko o twojej
        > idolce??? chyba kazdy ma prawo wyrazić swoje zdanie nie???
        Dołczam się do tego pytania. Pati896, dlaczego jedziesz najpierw po czyjiś idolach, a potem
        wściekasz się, że ktoś nie lubi twoich???
    • olciaa111 Re: Emma Watson..Jedyna i niepowtarzalna x3 :* 18.06.09, 23:29
      pff... Harry Potter jest popularna bo ona tam jest ?! <lol2> rozśmieszasz mnie !!;D
      Harry Potter jest popularny dzięki Danielowi smile Radclifowi czy jak tam to się
      pisze uncertain xd
      Jak dla mnie nie jest wg taka piękna !! .. ale też lubi sobie czasami pogwiazdożyć.
      I nie sądzę że jest lepsza od Miley. ! Od Seleny może tak ale od Miley moim
      zdaniem nie !
      I co z tego że Miley jest gwiazdką Disneya ?! Nie ważne , ważne jest to jaki ma
      talent !
      • ashleyandmiley Re: Emma Watson..Jedyna i niepowtarzalna x3 :* 09.07.09, 11:30
        Zgadzam się z pati896 pod tym względem, że jest jedyna i niepowtarzalna. Zgadzam
        się też, że jej sodówka do głowy nie udeżyła.. Ale troche się nie zgadzam z tym,
        że jako jedyna MŁODA gwiazda zasłużyła za miano GWIAZDY. Moim zdaniem na takie
        miano też zasłużyły: Ashley Tisdale, The Veronicas i Miley Cyrus.. Chociaż masz
        rację Emma jest NAJWIĘKSZĄ młodą gwiazdą..
        Uwielbiam Emme !!! serceserce
        I uważam, że ma wielki talent aktorski serceserce
        • hermiona13 Re: Emma Watson..Jedyna i niepowtarzalna x3 :* 09.07.09, 12:19
          Zgadzam się w 100% smile Emma jest normalną dziewczyną, sodówka jej do głowy nie
          uderzyła, a nawet jeśli tak piszą na portalach plotkarskich, to ja w to nie wierzę. Czemu?
          Bo dobrze wiedzą, że Emma jest porządną i spokojną dziewczyną, to będą pisali wszystko,
          żeby to zmienić, nawet jeśli nie jest to prawdą. Emma wydaję się być bardzo sympatyczna,
          jest bardzo ładna i w ogóle smile Wiadomo, że jest większą gwiazdą niż Miley, Demi czy
          Selena. No i co dużo mówić...Jest moją największą idolką, obok Anahi big_grin
    • gomezka Re: Emma Watson..Jedyna i niepowtarzalna x3 :* 01.08.09, 21:55
      pati896 napisał(a):

> Yy...Więc tak..tongue_out
      > `.Emaa Watson.x3
      > `.Moja kochana kiss
      > `. Em to jedyna gwiazda, któórejj..
      > Nie uderzyła sodówka do głowy xD
      > `.Nadal się uczy. i chce być taka jak zawsze tongue_out
      > Jest śliczna,utalentowana'.
      > Yy..Kocham film Harry Potter kiss
      > `. Poprostu go ubustwiam..< 3
      > Jest popularny bo ona tam jest tongue_out
      > Przyznajcie, ze..
      > `. To jedyna młoda nastolatka, któóra..
      > Załużla na miano ,,GWIAZDY'' kiss
      > da się na nic naciągnąć...nie jest wogóle sztuczna...jest twarda, ale potrafi t
      > ez pomóc

Pati... jakby to powiedzieć.. poprostu wyjełaś mi te słowa z ust... pogadamy kiedyś na
      gg?
    • jassmin888 Re: Emma Watson..Jedyna i niepowtarzalna x3 :* 03.08.09, 11:39
      Hmm..
      .Może i racja tongue_out
      Jest jedną z nielicznych gwiazd, którym sodówka do głowy nie uderzyła uncertain
      Choć my tego nie mozeby wiedziec..
      .To nie nasza sprawa co ona robi..
      ważne jest to jaki ma talnet i co zrobiła dla show biznesu tongue_out
      Bardzo ją lubie, bo lubie HP..straasznie xdd
      .Ale bez przesady..jest ok.i kazdy ma prawo na wyrazenie swojego zdania..
      Wiemy ze chcesz dobrze pati896, ale nie musisz sie tak zaraz rzucac uncertain
      • jassmin888 Re: Emma Watson..Jedyna i niepowtarzalna x3 :* 03.08.09, 11:42
        A i co do tego miana ,,gwiazdy''
        .To każdy kto zagrał w jakimkolwiek filmie czy serialu..
        Jest aktorem czy gwiazda..Obojętnie czy ktos ich lubi..
        .poprostu maja talent jezeli grają w filmach
        i mają tez swoich fanów, którzy uważają ich za gwiazdy..
        więęc nie ma co do gadania..tongue_out
        .Może i Emma jest lepsza od Disneyowkich gwiazdek..
        bo one dopiero są jakby to powiedziec ,,Początkujące'' tongue_out
        hehe xdd
        .A poniektórym sodówka udzerzyła do głowy co naprawde widać
        i chyba to jest prawda c'nie.? xdd

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka