Dodaj do ulubionych

Mam najgorsze imię na świecie !!

02.07.09, 19:06
Strasznie nie podoba mi się moje imię.
Rodzice nazwali mnie Aleksandra czyli Ola, Olka
Strasznie mi się nie podoba !
Chciałabym mieć na imię Iza albo Jagoda. !
Ale Ola ?! To jest ohydne imię!
A jak wy się nazywacie ?
Obserwuj wątek
    • pati_ Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 02.07.09, 19:08
      Ola to ładne imię,mam znajomą z takim imieniem.
      Mówimy na nią Oli,Olinek,Olin.
      Patrycja może być,chociaż brzmi tak oficjalnie.
      • julcia10 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 09.08.09, 19:20
        MAm na imię Julia znam bardzo mało osób o takim imieniu ale nie mam zaprzeczeń do
        mojego imienia....
        • gucik13 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 26.08.09, 21:19
          Ola jest spoko .
          Troche posplite ale da się przełknąć tongue_out\
          Ja jestem Agatka big_grin
          • szatynka. Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 17.11.09, 17:27
            Ja też jestem Ola i nie cierpię swojego imienia . ; /
            Jakoś tak dziwnie ktoś się pyta jak mam na imię a ja " Ola " . xd
            I też uważam że Ola jest zbyt pospolite. ; /
            nie znam klasy w której nie było by żadnej Oli . .. ( chociaż wiem że takie są )
            • wera99 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 18.11.09, 13:54
              ŁADNE JEST IMIĘ OLAsmile
              a ja mam na imie weronikatongue_out
              • metallica Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 18.11.09, 16:03
                A ja Justyna .
                Nie jest takie złe ale wolała bym mieć inne chociaż , miałam mieć na imię Ola smile
                Pozdrawiam kiss
                • aga_123 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 04.01.10, 20:32
                  Ja mam na imię Agnieszka. Na początku to imię mi się nie podobało ale z czasem się
                  przyzwyczaiłam. Jednak podobają mi się takie imiona jak, np. Nikola, Julia ale Jagoda i inne
                  takie dla mnie są wręcz okropne! (bez obrazy)kiss
                  • misiaaaa Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 24.05.10, 16:40
                    Ja mam na imię Ola .!
                    Na początku stwierdziłam , że to głupie imię ale potem xpp
                    Jakoś zmieniłam zdanie i stwierdzam że to fajne imię ;D

Chociaż nie lubie jak ktoś na mnie mówi :

- Aleksandra uncertain

- Ola uncertain
                    te 2 mnie najbardziej wkurzają ;/

A te inne np: oluś , olcia , olek , oleczka są spoko
                    ;-* tongue_out
                    • emilyyy Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 11.09.10, 09:39
                      Strasznie podoba mi sie imie Ola . Ja nazywam sie Emilka, nauczyciele mowia Emilia - te jest
                      straszne ! Chociaz dla mnie moje imie jest dziwne to dopoki mowia emilka, milka,emi, mila,
                      emilii , jakos je zdzierzeshock :p. U nas w szkole zeczywiscie jest baaaaaardzo duzo Olek ,
                      malo Emilek, bo tylko 2 na cala szkole i 700 osob..! Jagoda "?! nie przesadzaj.. Jezeli nie
                      chcesz by ludzie mowili do cb aleksandra to im to powtarzaj, przyzwyczaja sie... i zamiast
                      narzekac wymysl jakies fajne na siebie przezwisko :p
                      • lenka955 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 11.09.10, 16:25
                        Eyyy !
                        No nie przesadzaj , moja siostra ma tak na imię i myślę że jest całkiem spoko !
                        ;D
                        A co do mojego imienia to ja to mam dopieo pospolite-Magdalena !
                        ;|
                        W klasie mam jeszcze 2 dziewczyny o tym samym imieniu !
                        to jest dopieroooo...xd
                        ale w ogóle to moje imie mi sie podoba...xD
                        tongue_out
                        • avril25 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 22.05.11, 17:41
                          TO JEST FAJNE IMIE! big_grin chciałabym mieć takie a nie maja wszyscy w przedszkolu mówili do mnie pszczółka i tego nie znosiłam ale teraz jest spoko wink
                      • olcia100 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 03.05.11, 16:00
                        Ja mam na imię Ola i to imię mi się bardzo podoba.Znajomi mówią do mnie Olka,Olcia,Oluś i Alex bardzo fajnie szczególnie Alex.
                      • cyrus_miley Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 25.11.11, 19:14
                        Ola to ładne imie, nie przesadzaj!
                        Ja mam na imie kasia kiedys mi sie nie podobało a teraz juz tak mogłabym jeszcze miec na imie monika albo lena a mi moje pasujesmilekwiat
                    • najli. Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 25.11.11, 16:57
                      Ja mam Natalia. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że razem ze mną w klasie są 4 Natalie sad
                  • emi. Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 27.09.10, 20:22
                    Aleksandra to b.ładne imię. Mam na imię Anna i do czasu nie byłam z niego zadowolona, teraz jednak bardzo mi się podoba. Mogę wymyślić do niego wiele , wiele zdrobnień. Inne ładne imiona to Julia, Karolina - szczególnie w innych językach.
                  • nicole679 Mam najgorsze imie na świecie !!! 21.07.11, 08:57
                    Ola to moim zdaniem ładne imię i dość popularne wink Ja mam na imię Nicole i kiedyś nie przepadałam za tym imieniem a teraz nawet mi się podoba big_grin
                    • aga220112 e tam ja mam ciankie imie.! 25.11.11, 19:42
                      Mam na imie Agnieszka.! Masakra... wszyscy mi Agnieszkują, Agusiują, i gulkują.!
                      A jak już to moje zdrobnienie mi sie podoba Aga.
                      A twoje imie jest spoko. Bardzo popularne ale za to masz dowód że innym osobom też się te imie podobawink
                  • oli300 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 27.11.11, 16:48
                    Ja się nazywam Oliwia.
                    Oliwka, Oliwcia, Oliwusia. Dla mnie jest to RZENUJĄCE. Chciałabym się nazywać Julia albo Paulina.
                    P.S Maja siora nazywa się Jagoda!!!!!!!! cool kwiat
                • karola1603 Jezu. 17.03.10, 15:10
                  i co my teraz zrobimy?
                  nie rozumiem twojej rozpaczy,Ola to może nie jest jakieś przecudowne imię,ale
                  jest wiele innych gorszych imion ;/
                  histeryzujesz,tyle Ci powiem i ten post świadczy o tobie że jesteś
                  rozpieszczona.takie mam odczucia
                  • 123 głupie = kosz . 24.05.10, 15:34
                  • klusek. A chcesz mieć na imię... 23.06.10, 16:10
                    Genowefa, Kunegunda? Wymieniać dalej? Gertruda, Hermenegilda, Faustyna, Eleonora,
                    Romualda... Aleksandra to piękne imię.
                • twilightwoman Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 17.03.10, 15:22
                  Ola to całkiem spoko imię. Ja mam na imię Ewa- to jest dopiero ohydne imię!
                • alice.... Angelika. ale wejdźźźźź!!!!!!! 04.06.10, 08:44
                  Mam na imię Angelikatongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_out. do kitu . tak długo się wymawia i wgl. ale koleżanki
                  często mówią do mnie Angelisia, albo Angela lub po przezwisku
                  • demcia_ Re: Angelika. ale wejdźźźźź!!!!!!! 24.07.10, 16:47
                    Wiesz co...?? Ja mam tak na imię Ola! Mi się podoba.Fajnie jest jak masz przezwisko
                    Alex...może nie podoba ci się to że wołają na ciebie Olka.Na mnie rzadko tak wołająwink Ale
                    nie przejmuj sie moze 2 imie masz lepsze;
                • malinooowa17 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 17.06.10, 18:15
                  To prawda imię Ola jest bardzo znane,ale jest ładne,naprawdę.smileJa jestem
                  Kamila.Nawet fajne,ale nie znoszę jak ktoś mówi do mnie:Kamilko,Kamisiu.sciana
                • domcia.95 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 12.07.10, 20:47
                  Dominika confused
                • milka111 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 08.05.11, 19:53
                  Ja jestem Milena i lubię swoje imięwinkOla to nie jest złe imię,moja przyjaciółka też tak się nazywawink
                • alexa693 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 25.11.11, 18:45
                  Ja też mam na imię Ola i szczerze powiedziawszy nie lubię zdrobnienia uncertain
                  ale pełne imię Aleksandra moim zdaniem jest świetne wink
                • szkrab. Ja mam zajebiste imie <3 25.11.11, 23:02
                  Wiec moje imie pochodzi z Franci ... UWAGA, UWAGA, BEDZIECIE W SZOKU ..........

serceserceserceMirelaserceserceserce mam na imie, nikogo nie znam o takim imieniu <3 bo jest wyjatkowe ,dla wyjatkowej dziewczyny, takiej jak ja <3 mieszkam w holandii od 2 lat, i tu tez nikogo nie ma o takim imieniu <3 suuper, bardzo mi sie podoba moje imie , a moje drugie imie to Alicja, czyli < MIRELA ALICJA SAMANTA G. samanta to moje trzecie imie <3 ale mirela jest naj lepsze, serceserceserceserceserce MIRABELLA serceserceserceserceserce,, hihiiiii..serce. hhahahah winkbrawopiwoserce
              • paulina.77 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 31.03.10, 17:11
                Mi się imię Ola bardzo podoba xD
                Ja mam na imię Paulina big_grin
                • pauluu Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 11.04.10, 19:40
                  Też jestem Paulina big_grin
                • paula79 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 11.11.11, 22:29
                  Też mam na imię Paulina ;D
              • jonasik Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 31.03.10, 18:35
                ja mam na imie magda i tez nie za bardzo mi sie podoba wolałabym np maja ale nie moesz miec wielkich pretensji do starych pomysl jak by ci nazwali np adelejda??nie obrazajac nikogo o takiem imieniu oczywiscie smile
              • natala_nati Jestem dumna z mego imienia :) 05.06.10, 17:28
                Ja mam na imię Natalia kiss
                też nie lubiłam ale teraz bardzo lubię a w szczególności Nataly kisskisskiss
                • blanus Ja mam gorsze, Blanka!!! 24.07.10, 22:15
              • peachcheek Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 15.07.11, 18:32
                Ja też miałam być Olą big_grin
                Ale mam tak na 2.
                A na 1 - Daria. Też pospolite.
                Nie lubię ani 1, ani 2.

Chciałabym mieć na imię Nina <3
                Zazdroszczę tym, które się tak nazywają! angry
                • peachcheek Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 15.07.11, 18:37
                  Tzn pospolite przynajmniej w mojej szkole [ osobiście znam 7 Darii ;o ].

A co do 'Oli' to spójrz na to z innej str :
                  Alex to super przezwisko ; ))
            • kana6817 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 11.12.09, 14:21
              Mi się podoba imię Aleksandra - Ola..;Pp
              Ja mam na imię Karolina... jak dla mnie troszke za długie, ale fajnee... w
              skrócie Kana.. noo ja tam nic nie mam ani do mojego ani do imienia Ola..big_grin
            • oluniaaalov Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 04.01.10, 11:48
              Ja tez jestem Ola tongue_out
              Ale nienawidze mego imienia ...
              Wszyscy mowika 'Aleksandra' a ja tego nie znosze ... sad(
              Masz racje ze nie lubisz swego imienia
              Wszyscy tu mowia ze masz slodkie imie itd.
              Ale to tylko zeby cie pocieszyc
              Po co tu kit wciskac?
              Kazdy wie ze Ola to ochyda ...
              'Smutass' uncertain
            • missvictoria112 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 04.01.10, 20:57
              Ja mam jeszcze gorsze! Wiktoria... Fajniej by było przez V i c (Victoria), albo
              w ogóle inne imię... Beata, Roksana, Żaneta...uncertain
              • handmciuszek nooooooooooooooooo 02.03.10, 14:34
                joannasad ale nawet nawet asia joasiacoolcool
              • wika04 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 21.07.11, 10:12
                Ja też mam na imię Wiktoria i mi się te imię bardzo podoba , bo u mnie w szkole tylko ja się tak nazywam. Wszyscy też mówią mi że mam super imię i też by takie chcieli. Bo jak wszyscy wiedzą Wiktoria oznacza zwycięstwo. Niektórzy z mojej klasy mówią że przynoszę im szczęściesmile Ale każdy ma inny gust.
            • alice_cullen_13 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 17.03.10, 14:52
              Kasia big_grin
              • tosssiulka Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 10.04.10, 17:15
                Gdyby to był konkurs, to na pewno zajęłabym miejsce na podium. [bez urazy] nazywam się
                TOSIA a tak właściwie, to ANTONINA.
              • green_day_love Moje imię-Ola ... 16.06.10, 17:38
                Ja mam na imię Ola i mnie się ono bardzo podoba. Szczególnie Aleksandra. Nie
                wiem zaś co Tobie się w nim nie podoba. Imię w przyszłości z tego co wiem, to
                można zmienić, więc nie rozpaczaj tak bardzo. I może staraj się poszukać plusów
                swojego imienia, bo być może Twoja złość wynika z tego, że znajomi mówią na
                Ciebie "Olka" (co nie jest przyjemne) i w ten sposób obrażają Cię . . . Sądzę
                jednak, że imię "Aleksandra" jest dość nietypowym imieniem i brzmi tak... elegancko?
                Sama sobie lepiej to przemyśl, my tu w tej kwestii nic Ci nie pomożemy.
                • abbey_girl Aha... 10.08.11, 12:43
                  ...mi tam się moje imię podoba, jest ostatnio trochę popularne, ale w realu tego nie zauważam. Też jestem Aleksandra tongue_out
            • nati123 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 07.05.10, 18:32
              Żal mi ciee. ;/// Jagoda? ;// to jest najgorsze imie swiata !! Olka jest
              ladne. ; /////
            • jagoda1602 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 15.08.11, 01:23
              Jagoda? No dziękujęwink Ale ten nick powstał, bo też chciałam mieć tak na imię, no i jeszcze lubiłam jagodywink A na imię mam Dominika, to jest dopiero okropnesciana Moi rodzice, to w ogóle, nie wiem co w głowach mieli, bo jakbym była chłopcem chcieli (mama) nazwać mnie, no nie pamiętam jak, ale jakoś tak jak pies z filmu. Mam bardzo, no cóż... Oryginalne nazwisko, więc tłumaczyli, że chcieli, żeby ładnie z nazwiskiem brzmiało.
            • noicomipowiesz Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 25.08.11, 19:47
              Według mnie Ola, to normalne imię. Ja mam jeszcze gorsze imię, Adrianna, czyli w skrócie Ada... Nienawidzę kiedy np. w szkole wyczytują moje imię .... indifferent
          • malinka25 ;p 04.01.10, 20:36
            Hmmm... Ola to bardzo ladne imie, mam przyjaciolke o imieniu ola, ja mowie na
            nia Alex (od Aleksandra), ale takze mowie na nia, olcia, olka, ola, pola, i
            czasami mowie na nia... rysiek, ale to tak dla zartu wink
            • malinka25 Re: ;p 04.01.10, 20:38
              PS Jak cos to ja mam na imie Dominika wink
              • majka04 Re: ;p 04.01.10, 20:40
                moje imię to : Iga podoba mi się , ale Ola to też ładne imię .
            • martusx3 Re: ;p 15.02.10, 19:04
              ja mam Marta .. Wolałabym Kinga albo Natalka . ;D ale nie Natalia . ;D xD

moja kuzynka ma na imię Ola i mi się w sumie to imię podoba .. ;D ; ))
              • virginkaa Re: ;p 15.02.10, 21:54
                Ola? To takie niby starszne, ja mam na imie Wirginia Karolina ...
          • dianolinka yhym . xD 05.01.10, 17:07
            laska , to ty nie wiesz jak ja mam na imię .
            a to uważaj !

Diana Natalia

wiem , blee .
            i to wszystko na cześć tej zasranej księżnej Diany .
            boshe , jak by lepszego imienia nie było . uncertain
            • grzanka_ Re: yhym . xD 14.02.10, 18:59
              Ola nie jest najgorsze^^
              Nie ma sie czym przejmować

Ja mam na imie Marta i lubie swoje imie xD
            • blondiii_ Re: yhym . xD 02.03.10, 14:02
              Ania xD
              • truskawaa13 ;D 12.12.11, 20:33
                Ja Marta...
                A moja siostra .. Ola . ! xxD
          • kiciaa123 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 14.02.10, 19:33
            Ola to ładne imię .. zwłaszcza że tak nazwali Cię rodzice których kochasz i oni
            cb wink moje imie to Klaudia l) i mi sie podoba ;D
            • moli28 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 06.05.10, 17:07
              aaaa... zapomniała bym ja nazywam się MAGDA jak kiedyś się spytałam księdza w
              szkole co oznacza to imie bo tłumaczył wszystkim znaczenia ich imion to nie
              chcial mi powiedzieć więc sprawdziłam na necie i okazało się że Magda to
              ,,dziwka" nie źle nie heh a OLa jak się nie myle to opiekunka rodziny (męża
              dzieci itp.)kiss
              • misiaaczek :O 24.05.10, 15:40
                Nie jest aż tak źle.
                Nawet spoko imię więc się nie martw...piwo
                • slodkaa Re: :O 25.11.11, 16:34
                  jak to wszystko czytalam to myslałam ze bedzie duzo Kaś a tu sie okazuje ze jest naprawde duzo Aleksander big_grin Ja mam Kaśka jak cos .
              • sophie17 Zosia- czyli mądra:) 25.11.11, 19:37

• yellowgreenblue Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 28.11.11, 20:10
                No ładnie... Ja też jestem Magda xD
            • wampiroholiczka Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 24.05.10, 15:53
              Ja mam Ania i kocham swoje imie ;D na bierzmowanie biore Isabella. Podoba mi sie
              tez Victoria big_grin A Ola ... to w miare imie chociaz nie chcialabym takiego miec wink
            • katherine456 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 12.07.10, 20:57
              Ola to ładne imię. Ja mam Kasia znajomi do mnie mówią Kate!!!
          • karola096 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 15.02.10, 18:48
            a ja jestem Karolina, trochę długie tongue_out

A Ola jest spoko. Też bym chciała mieć takie krótkie imie !
            • nika101 ^^ 18.06.10, 18:37
              To ja mam najgorsze imię świata uncertain

Jakby nie było to na pierwsze mam Julia, ale i tak wszyscy mówią mi po tym
              drugim czyli REBECCA !! uncertain

Tylko rodzice i niektórzy członkowie rodziny mówią do mnie Julia. No i za
              granicą zawsze "Julia" big_grin

A w sQul nauczycielki tylko: '"Rebecca"
              Znajomi: "Reb" no i "Czika, Loka i Najsza" shock big_grinbig_grin
          • oliwia003 ;) 15.02.10, 21:54
            Mi sie odobiscie podoba Ola;]
            sama mam na imie Oliwia i to rowniez mi sie podoba,wydaje mi sie tak troche,za
            to malo znne imie ale to nieprawda,sama znam 3 Oliwie;p
            • cool.owa Re: ;) 11.04.10, 20:04
              Przestań. Ładne..kiss
              Nie bez powodu różnym postaciom filmowym dają imiona - Ola , przecież jest ładne!
              Np. Ja mam na imie Oliwia i było już w nie am to jak statek i hannah montanie smile
          • usiolo Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 16.02.10, 10:11
            ola to cudne imie
            ja sie nazywam ula
          • aszken Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 28.02.10, 21:58
            Joanna. naszczęście , nikt się do mnie tak nie zwraca. tylko Aśka. wink
          • niunia5250 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 01.03.10, 16:37
            Ja mam na imie Milenasmile
            Ola to bardzo ładne imiekisscoolpiwo
          • moli28 :) 06.05.10, 17:03
            masz racje mi Olka też się nie podoba kojarzy mi się z taką jedną ,,laską" z
            mojej szkoły straszny z niej pasztet i do tego nudziara ale trzeba się z takim
            imieniem pogodzić znam osoby co maja gorzej np. jedna moja kumpela nazywa się
            Aldona a kumpel Kosmo i jak tu zrozumieć rodzicówsmileheh xDsmirk
          • ania55888 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 29.05.10, 17:42
            spoko fajnie imię

ja mam na imię ania

big_grinwink
          • barbarosa Re: Mam najgorsze imię na świecie !! ?? 08.05.11, 17:42
            Miałam mieć na imię Jagoda ; ) ( ohydne imię) Mam na imię Ola (dzięki za komentarz ,wiesz ?)
            Ola ładne imię
          • topparis Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 21.07.11, 09:57
            Każde imię jest dobre tylko wtedy kiedy rodzice nie krzywdzą dziecka
            jakimiś wymyślnymi imionami, przynajmniej tak ja uważam, a Twoje imię jest bardzo ładne wink
            Ja mam na imię Wiktoria big_grin
          • natunia41 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 25.11.11, 18:37
            Ja tam lubię swoje imię smile Mam na imię Natasza. Poza tym Ola nie jest takie najgorsze. Mi się podoba jeszcze Nadia i Nina smile
          • adziaxd Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 26.11.11, 11:46
            ja mam na imię agata i dobrze mi z nim ale fajne tez jest imię michalinabig_grinbig_grin
          • adziaxd :))) 26.11.11, 11:46
            ja mam na imię agata i dobrze mi z nim ale fajne tez jest imię michalinabig_grinbig_grin
        • lija120 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 10.10.09, 22:16
          ja tez jestem julia
          • ashleyhetstrong chyba ja! 14.02.10, 19:26
            mam na imię weronika
        • margoolcia Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 11.10.09, 12:43
          Ja nazywam się Mariola smile mało osób ma takie imie big_grin
          • ollciia Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 04.01.10, 19:41
            Ja mam na imię Ola jak ty smile
            Ale moje imię mnie się podoba big_grin Jest ok!
            • selenagomez555 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 16.02.10, 10:37
              Ja mam na imię MARTA smile Mi się bardzo moje imię podoba !!

a Ola - tak miałam się nazywać
          • duska1997 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 15.02.10, 19:24
            Tak Ola to ładne imie smile
            Ja mam na imie Jagodasad
            uncertain
        • kennedy. Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 31.10.09, 12:17
          Julia. xD
          • nessie7 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 25.11.11, 18:01
            juliakiss
        • ashley_miley Re: Moje jest takie se ;/ xd 17.11.09, 17:38
          julcia10 napisał(a):

> MAm na imię Julia znam bardzo mało osób o takim imieniu ale nie mam zaprzeczeń
          > do
          > mojego imienia....

serio w moje szkole jest pelno juli xd znam duzo osob o tym imieniu JA MAM NA IMIĘ
          EWA ;/ kiedys niecierpialam swojego imienia ,ale teraz uwazam ,ze nie jest jeszcze takie
          najgorsze ( myslalam ,ze nikt prawie nie ma tak na imie ,ale juz znam troche osob o tym
          imieniu no nie zaduzo bo z 4 xd ,ale jest okej POZDRO DLA WSZYTCH O MOIM IMIENIU
          xDkiss
          • bellalullably16 mii... 15.02.10, 22:16
            Emilka jestembig_grin mama wymyslilami skrot Mika bo powiedziala, ze Emilka to za dlugie. A po za tym to nie lubie swego imienia trylko dlatego ze normalnie to brzmi Emilia, bleee....

pzdr Mika hehe
            • darulka12l :) 07.05.10, 17:47
              Moja siostra ma na imię Ola.
              Mnie się to imię podoba.
              Ja mam na imię Daria.
              Ola to na pewno ładniejsze imięsad
        • blondi96 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 18.11.09, 15:35
          Ja mam na imię Agnieszka i mi się podoba to imię chociaż wolę jak mówią na mnie Aga.
          A Ola to bardzo ładne imię.... I zapewniam że o wiele ładneijsze niż Jagoda lub Iza. Moja przyjaciółka się nazywa Ola i jej też się to imię podoba wink
          Nie martw się
          • czarnaimarna Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 28.11.09, 17:07
            Ja też mam na imie Ola. ;D
            I naprawdę nie wiem, dlaczego ci się nie podoba . ja je bardzo lubię . I nie
            przejmuj sie . Mogło być gorzej. Ja miałam być Samanta. Bleee. ;]
            • aga4815 Moje jest obrzydliwe;d 11.12.09, 14:10
              Ty jeszcze nie masz tak źle, ja już bym wolała mieć na imie ola niż iwonauncertain
              • lovejustin__ hmm . 04.01.10, 19:31
                ja mam na imie ola . wcale nie jest takie złe. nie wiem czemu go tak nie lubisz.
        • fun Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 18.11.09, 16:56
          Ja mam Agata ja jestem wściekła na rodziców bo na 2 dali mi Maria żalll. uncertain
        • bellacullen15 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 28.11.09, 15:08
          Przecież Ola to ładne imię.
          Ja mam Beata. Też mi się nie podobało kiedyś , ale teraz uważam ,ze też jest
          ładne ;D
          • music11 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 14.02.10, 19:21
            xD a ja nazywam sie Olka wymysliłam żeby każdy do mnie mów łolcia tak bardziej
            odjazdowo :p xD
            Ja tez nie lubie swojego imienia...ej a powiecie mi jak sie tworzy tematy?Pisac na moim gg
            a można go znaleść w moim profilu zapraszam.LUBISZ J-ROCKA?nAPISZ DO MNIE
            PLANUJE ZJAZD W WARSZAWIE (ZLOT) FANÓW JROCKA W RÓŻNYM WIEKU smile HIHI
            Ja chciałabym sie nazywać hmmm jagoda,maja(fajnie bo pasuje do maya tongue_outP)suspicious
        • myhorses13 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 28.11.09, 16:07
          aleksandra -> alex.
          big_grin
          • kittykotek Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 21.12.11, 23:59
            Ola to najgorsze imię na świecie?????? Weź mnie nie rozbrajaj.
            Ciekawe co byś powiedziała na Kunegundę, Dobromirę albo Stefanię?
            Przejrzyj sobie spis imion polskich to może zrozumiesz, że Twoje imię jest normalne!
            Jagoda.... ja bym już wolała truskawka.sciana
        • madziek67 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 14.02.10, 19:36
          julcia10 napisał(a):

> MAm na imię Julia znam bardzo mało osób o takim imieniu ale nie mam zaprzeczeń
          > do
          > mojego imienia....

zawsze podobało mi się imię Julia ! ; )
          Moje to Madziaaa ;DD
          Lubię moje zaczepiaste imię , mówią na mnie madź , ale chłopaki tak głupio - madzik <lol2>
          • kwiatuszek111 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 12.12.11, 20:13
            madzia ladne imie ja tak jak autorka mam na imie Aleksandra choinkachoinka
        • lady..star Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 14.02.10, 20:11
          Ja ma na imie Laura
          Bardzo mało osób ma takie imie
          • kora8 ;)))) 25.11.11, 16:58
            Ja mam na imię Kornelia . ;d ! Mówią na mnie Nela , Nelka. Bardzo podoba mi sie moje imie , winksmile
        • czekoladka97 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 16.02.10, 00:16
          Ja mam na imię Irmina ;p wiem dziwnesmile
          • klama_kcmil Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 17.03.10, 14:12
            Zawsze mogłaś sie nazywać Genowefa, albo Eugenia xDD Olka, to nie brzydkie imię (( ;
          • martunia1 Marta, Matruś, Martuniek, Martunia, .... 07.05.10, 11:18
            Marta, Matruś, Martuniek, Martunia, Martusia, Tusia, Tuśka itd.

Mi się moje imię podoba . :p ale Tusia czy Tuśka mnie dobija.
            • katiii0977 ; /// 25.11.11, 21:03
              Ja mam na imię Ola. Nie Aleksandra. ; / jeszcze głupiej . ; / na dodatek prawie wszyscy się mylą, bo myślą że mam Aleksandra, a ja mam Ola. ; / to strasznie wkurzające. ; /
              chciałabym mieć na imię Magda, albo Kamila ! crying

kiss* ; ) ale wkońcu imion się nie wybiera, rodzice nam takie dają xD big_grin
        • decapriopregal Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 02.03.10, 14:15
          Ja mam na imię Wiktoria;/
          a wolałabym mieć Ola..
          To ładnie imię;p
        • handmciuszek Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 02.03.10, 14:32
          joanna czyli asia albo joasia wink
        • sunshine.123 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 02.03.10, 15:37
          ja jestem Kasia, lubię moje imię, ale chciałąbym mieć na imię Magda. ale tak sie
          nazwe na bierzmowaniu. mam koleżankę Ola, uważam, że to dosć ładne imię.
          Aleksandra brzmi mocno średnio
        • oli999 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 17.03.10, 14:56
          ja mam na imie olga. kiedys mialam na imie sara ale poprosilam mae zeby mi
          zmienila cos tam poszperala w papierach pozalatwiala jezeli ci sie nie podoba to
          zrob podobnie,a na mnie mowia ola,olga,lub oli
          smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilebrawobrawobrawobrawobrawobrawobrawo
        • czacha421 KAJA;*** 21.03.10, 20:06
          ja mam na imie Kasia ale nazywaja mnie Kaja..mnie sie podoba to imie .. a mam kolezanke (
          moja zona) z kl ktora nazywa sie ola i mi sie to imie podoba
          • kasandra_xxx jagoda 25.11.11, 17:29
            Ja mam na imie Jagoda i uwierz mi.. nie chcialabys sie tak nazywac..
            Aleksandra to ladne imie. ;D
        • mania14 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 01.04.10, 10:11
          Ola to bardzo ładne imię!!! Ja mam na imię Magda, lubię to imię! Ale nie lubię Magdalena!!! tongue_out
          • polllaa Re: 25.11.11, 18:35
            A ja mam na imię Pola smile i nie Apolonia, nie Paula, nie Paola czy jak tam sobie ludzie wymyślają tylko po prostu Pola - i podoba mi się, i szczere to jeszcze nie spotkałam osoby o takim imieniu big_grin
        • patriciabiebzx3 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 24.05.10, 15:58
          Patrycja ;P . Też nie lubie swojego imienia Rozalia albo Blanka Tak chciałabym sie nazywać ;D
        • pinkax3 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 22.06.10, 18:25
          Ja jest Paulina . ALE I TAK WSZYSCY NA MNIE MÓWIĄ PINKA . XDDD
        • urszulka2691 yyy...ty masz złe??? 03.03.11, 21:54
          ja mam Ula - Urszula
          ty masz swietnie imie moje jest ochydne;/
          • fajnagirl_xd Re: yyy...ty masz złe??? 26.07.11, 09:38
            urszulka2691 napisał(a):

> ja mam Ula - Urszula
            > ty masz swietnie imie moje jest ochydne;/

Ja też mam na imię Ula, i pełne mi się nie podoba ale wszyscy (kuurde nawet nauczyciele xD) mówią na mnie Ulka, bracia mówią Uluś, a i Ulusia się zdarza często od malutkiej siostry ciotecznej xD
            • fajnagirl_xd Re: yyy...ty masz złe??? 26.07.11, 09:39
              A jeśli chodzi o imię Ola, to mi się bardzo podoba wink)
        • grenn_kicia Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 19.06.11, 12:47
          ja mam na imie Karolina bardzo popularne i mi się podoba
        • kaamcioch Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 25.11.11, 16:20
          Mam na imię Kamila i jestem zadowolona z tego imienia ; P A Ola wcale nie jest takie złe; ) wink
        • izulina97 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 26.11.11, 22:35
          Ja mam na imię Iza i jestem z tego zadowolona;d
          A Aleksandra uważam,że jest fajnym imieniem;] Sam znam dużo ludzi o tym imieniu"smilesmirk
      • iness_pendragon Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 31.08.09, 16:31
        Ja mam na imię Olga ale wszyscy mówią Ola,mi się to podoba.
        • najfajniejsza Maja 02.08.11, 15:41
          Jam mam Maja i mi się podoba! A Ola też jest spk...
      • neseczka Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 31.08.09, 18:59
        a co ja mam powiedziec mam naimie WANESSAshock
        • vanesa Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 25.11.11, 16:55
          neseczka napisał(a):

> a co ja mam powiedziec mam naimie WANESSAshock
          Jak Vanessa Hudgens . ! big_grin Boskie imię. ! Zazdroszczę.
      • volki Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 19.09.09, 16:47
        Olaa... fajne imię wink
        aczkolwiek trochę przereklamowane...
        ja na przykład dzisiaj użalałam się nad swoim imieniem. Natalia... nawet
        porządnego zdrobnienia nie ma uncertain bo nie cierpię 'Natalka'. a 'Natala' tak
        dziwnie, chociaż często tak na mnie mówią...
        cóż... 'Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma'.
        cieszmy sie że nie jesteśmy Kunegundami xd.
        • looveangel Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 25.04.10, 21:33
          volki - też mam Natalia na imię i mówią na mnie Nati, Natala [nie nawidzę.], Natalka
          [nauczyciele i dalsza rodzina] i Natt.

a tak nie od imienia to Buzka, Nabuzowana albo Buzun big_grin [nie długo zmieniam nazwisko]

Nabuzowana najlepsze big_grin

pzdr. <3
        • agnes_123 ;/ 27.07.10, 09:57
          ty masz fajne imie
          a ja ?! ;/

agnieszka uncertain
          • iga18 Re: ;/ 27.07.10, 10:00
            Agnieszka nie jest złe ... Aga ; ))

Ja mam Iga ... No comment, teraz nie za bardzo lubię mojej kuzynki ; /// xD Ona
            wymyśliła... I teraz jak ktoś coś chce ode mnie w szkole to gadają
            "Iguuś"sciana... Nienawidzę jak mówią tak do mnie devil I jeszcze mnie tym
            wkurzają sciana sciana
      • miley_cyrus45 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 09.10.09, 20:27
        Ja mam na imię Iza.Ładne nawet imię,ale Ola Aleksandra jest to ładne imiękisstongue_out
      • xjonasbrothersx Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 10.10.09, 22:19
        agata, i uwielbiam swoje imie, imię szczerości, miłości i wyczucia wewnętrznego,
        z kapką poezji ukrytej w każdej z nas, aleksandra, mmm pięknie, nie rozumiem
        dlaczego ci się nie podoba <3
        • julunia20 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 16.11.09, 20:27
          ja mam na imię Julia-ładne imie i powiem ci ciekawostkę-można zmienić
      • fan_miley Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 11.10.09, 12:46
        słuchaj urzędowo możesz zmienić sobie imię tongue_out ja tak chce zrobić
        • kara660 ;> 31.10.09, 13:39
          Ja mam na imie Karolina. ;P I uwielbiam swoje imie. Pasuje do mnie. suspicious Lubie zdrobnienia
          typu : Kara, Karusia , Karcia ale też Karola , Karolcia itp. wink Ola.? Ola to bardzoooo pospolite
          imie dlatego nie chciałabym miec tak na imie. sad Ale nie jest złe. Dla mnie OK. big_grin
        • pepu Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 18.11.09, 16:32
          Ja mam Klaudia xD
          I co o tym myslisz? nie pomoge ci i nie pociesze bo Ola mi sie nie podoba moga
          mówic na cienie Alex albo Alexa te ksywki mi sie podobaja moze ci tez winkkiss
        • sunshine.123 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 02.03.10, 15:39
          OLa jest normalnym imieniem, pomyśl jakbyś miała na imię Kleofasa albo jakaś
          Anita. syn moich znajomych ma na imię Tymoteusz, to jest dopiero straszne imię.
          więc nie przesadzaj.
          • peachcheek Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 15.07.11, 18:42
            Anita jest ładne wg mnie, oryginalne wink
      • gabrielle97 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 31.10.09, 12:12
        Gabriela, Gabrysia, Gabi, Gaba
        ubóstwiam swoje imię.big_grin
        ale chyba wiem dlaczego nie lubisz swojego imienia
        pewnie dlatego że jest takie pospolite, mnóstwo dziewczyn i dziewczynek ma tak
        na imię
        ale się nie martw, nie ma po co wymyśl sobie jakieś fajne przezwisko, żeby
        wszyscy do cb tak mówili, może pomoże .smile
        • tocha_13 Re: Mam najgorsze imię na świecie !! 03.03.11, 20:17
          moje imie to antonina uncertain wsyzscz do mnie ciagle antosiu a to tak dziecinnie sciana kumple mowia tcha to mi sie podoba smirk trzeba sie przyzwzczaic cool
      • cullenoowa ee. 31.10.09, 13:38
        karolina.xpptongue_outtongue_out
        • gigi_ Re: ee. 15.11.09, 21:50
          Jestem Oliwka , ale wolę jak mówią na mnie Jadźka . Nie wiem czemu , tak jakoś
          się stało xD
          • magdalenka2008 Re: ee. 11.09.10, 09:53
            Jestem Magdalena. Też nie lubiałam swojego imienia dopóki nie zaczęłam mówić żeby
            nazywali mnie Magdalenka smile. W szkole mówili na mnie Doda to byłam jej wielką fankąsmile. A
            pozatym imie można zmienić (przykład Frytka która zmieniła imię).