Dodaj do ulubionych

Co zrobic żeby miec jaśniejszą cerę??

04.01.10, 17:58
Hej!
Wiecie może co zrobic aby cera była jaśniejsza?? Próbowałam już coś zdziałac
ale jakoś nic mi nie wychodziscianasciana Chodzi o to żeby efekt utrzymał
się na jakiś czas. I proszę nie piszcie że puderwink
Obserwuj wątek
    • hiacynt Re: Co zrobic żeby miec jaśniejszą cerę?? 18.01.10, 14:01
      Słyszałam, że ogórek ma takie właściwości, że rozjaśnia cerę więc może spróbuj
      zacząć używać kosmetyków, które mają w swoim składzie ogórek. Chyba też cytryna
      ma podobne właściwości... może zastosuj taki zestaw. Kosmetyki z ogórkiem i
      przecieranie twarzy wodą z cytrynąwink
    • locostar Re: Co zrobic żeby miec jaśniejszą cerę?? 22.02.10, 16:58
      hej, jest taka seria firmy L'Occitane (chyba nazywa się Immortelle) stosowałam
      tylko parę razy peeling - bardzo fajny - więc nie mogę polecić, ale polecam do
      przyjrzenia się. Może jest skutecznasmile Jeśli któraś z Was wypróbuje, dajcie
      znać, bo się przymierzam do zakupusmile
      Pozdr
      • Gość: megan Re: Co zrobic żeby miec jaśniejszą cerę?? IP: *.146.250.172.nat.umts.dynamic.eranet.pl 26.02.10, 22:21
        udaj sie do salonu na mikrodermabrazje-to złuszcza skóre ja zrobiłam serie i mam
        jasniejsze przebarwienia ale nie wiem czy tobie chodzi własnie o przebarwienia.dobra
        tez jest mezoterapia z wit.c bo ona rozjasnia.tak zasugerowała mi kosmetyczka.polecam
        pania Marte z Zostań motylem.ma duze doswiadczenie,wiec jej ufam i narazie sie nie
        zawiodlam.
        • paprryka Re: Co zrobic żeby miec jaśniejszą cerę?? 23.03.10, 11:39
          A może powinnaś zaakceptować swoją śniadą karnację? To na pewno najtańsze
          rozwiązanie "problemu",ale i zarazem najtrudniejsze. Słyszałam,że ogórek ma
          właściwości rozjaśniające, możesz sobie zrobić z niego taką maseczkę-może
          zadziała. No i oczywiście cytryna z tym,że przeważnie bardzo podrażnia skórę
          • meikushi Re: Co zrobic żeby miec jaśniejszą cerę?? 21.04.10, 19:16
            ja czytałam, że wyciskasz cytrynę, moczysz w tym wacik i smarujesz nim twarz,
            ale nie wiem, czy wytrzymasz bo to strasznie piecze....
    • zagatka Re: Co zrobic żeby miec jaśniejszą cerę?? 23.03.10, 16:24
      dokładnie kremy i toniki z wyciagiem z ogorka, rozjasniaja. na innym forum,
      dziewczyny pisaly, ze po okolo miesiacu uzywania toniku z ogorkowej serii Ziai,
      cera im sie rownomiernie rozjasnila smile
      mowa o tym toniku:
      www.splendore.pl/Ogorkowa_Tonik_do_twarzy___200ml_p4291.html
      jezeli toniki Ci nie odpowiadaja, moze mleczko:
      www.splendore.pl/Ogorkowa_Mleczko_do_demakijazu___200ml_p4282.html
      lub krem:
      www.splendore.pl/Ogorkowa_Krem_nawilzajacy__100ml_p4304.html
      smile
    • m.m.79 Re: Co zrobic żeby miec jaśniejszą cerę?? 24.03.10, 14:24
      Przemywaj twarz rumiankiem nauczyła mnie tego babcia, moja cera jest jasna i
      naprawdę rzadko mam z nią kłopoty
      • tramp Re: Co zrobic żeby miec jaśniejszą cerę?? 21.04.10, 20:58
        Mozesz napisac dokładniej o co chodzi z rumiankiem. smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka