Dodaj do ulubionych

Co myślicie o swoim wyglądzie???

25.02.10, 11:18
Chciałabym rozpocząć nowy wątek o sprawie która nurtuje wiele z nas...wink Co myślicie o
swoim wyglądzie??? Ja mam bardzo dużo kompleksów ale wiele osób mówi mi że jestem
bardzo ładna i mam też powodzenie u chłopaków ( tak mi się zdajewink Niewiem już co
myśleć!
Obserwuj wątek
    • kasia3000 Re: Co myślicie o swoim wyglądzie??? 22.03.10, 11:59
      Mam parę zastrzeżeń,ale generalnie jestem zadowolona. Kiedyś co prawda miałam
      bardzo duży problem z wagą,ale od kiedy zaczęłam więcej ćwiczyć i zdrowo się
      odżywiać to się unormowałosmile Grunt to dobre samopoczucie i zadowolenie z siebie
      • Gość: Agatka Re: Co myślicie o swoim wyglądzie??? IP: *.ostnet.pl 05.04.10, 21:22
        Święte słowa. Zadowolenie i pewność siebie to podstawa bo jak mamy zachwycać
        innych jeżeli same nie zachwycamy siebie??? JA dawniej nie chciałam wychodzić z
        domu takie miałam kompleksy.Teraz wychodząc z domu mówię sobie że jestem
        najpiękniejsza na świecie i od razu lepiej się czuję.A zaznaczam że pięknością
        nie jestemwink
    • Gość: laura Re: Co myślicie o swoim wyglądzie??? IP: 212.106.28.* 07.04.10, 12:04
      Nie jestem idealna ( ale kto jest) mam trochę za dużo tu a tu znowu trochę bym
      dołożyła ale wpełni się akceptuje czuję się dobrze ze sobą. Mam wspaniałego męża
      który mnie wspiera i któremu się podobam a to chyba najważniejsze smile
    • yokko Re: Co myślicie o swoim wyglądzie??? 16.05.10, 14:30
      Buzię mam nawet ł;adną jak ją podkreślę makijażem to jest supersmile Z ciała też jestem
      raczej zadowolona . Na szczęście mam taki ideał urody której napewno nigdy nie będę
      mieć więc nawet nie próbuję smile
    • Gość: style75 Re: Co myślicie o swoim wyglądzie??? IP: *.cku.zgora.pl 18.05.10, 12:22
      hejak
      ogólnie nie jest źle tak mówią nie wiem czy z uprzejmości czy prawdę - ok.
      ja czuję się dobrze ze sobą - mam tylko mały problem z cellulitem ale odjakiegoś czasu
      podjełam walkę z problemem - siłownia , masowanko i kupiłam ostatnio Elancyl - powiem
      WAM żę taki zestaw robi bardzo wielką poprawe !!!
      do wakacji będą jak nowe moje uda :p-))))big_grin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka