Dodaj do ulubionych

Powiększanie policzków

IP: *.adsl.inetia.pl 15.06.10, 10:20
Czy któraś z was robiła bądź słyszała o zabiegu powiększania policzków? Ja ma
kształt twarzy jak taka wychudzona wiewiórka, policzki mam zapadnięte, przez
to mam smutny wyraz twarzy. Orientowałam się i taki zabieg w Lubinie u dr
Pawłów kosztuje ok 1500 zł. Myslicie, ze warto sobie to zrobić? Podobno nie boli.
Obserwuj wątek
    • Gość: mona Re: Powiększanie policzków IP: *.dynamic.chello.pl 28.02.11, 19:45
      Jeżeli uważasz, że taki zabieg poprawi Twoją samoocenę, to na pewno warto go zrobić. Radziłabym Ci jednak skupić się na kwalifikacjach lekarza, a nie na cenie zabiegu. Dlatego ze swojej strony mogę Ci poradzić konsultację u prof. Józefa Jethona, który przyjmuje w Klinice La Perla w Warszawie. Jest doświadczonym lekarze, który jak nikt inny zna się na tego typu zabiegach, także uważam, że najbezpieczniej będzie udać się właśnie do niego.
    • alfacentauri re: 29.03.11, 14:18
      Jeśli zdecydujesz się na zabieg z użyciem kwasu hialuronowego, musisz wiedzieć, że efekt nie będzie trwały - wypełnienie utrzyma się ok. roku, być może więcej - wszystko zależy od indywidualnego metabolizmu organizmu, który w różnym czasie rozkłada składniki wypełnienia. Cena, którą podałaś to standardowa kwota za tego typu zabieg, jeśli szukasz specjalistów (a właśnie w nich warto zainwestować), możesz sprawdzić ofertę łódzkiego Good TIme Day Spa, który ma bardzo dobrą opinię wśród wielu polskich klinik zajmujących się medycyną estetyczną.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka