Dodaj do ulubionych

farby do włosów

26.09.10, 19:46
Stosuje farby sanotint bo nie uczulają pokrywają siwe włosy są to farby naturalne na
wyciągach roślinnych a co najważniejsze włosy pięknie po nich wyglądają na co wy
zwracacie uwagę kupując farbę lub szampon koloryzujący do włosów????

Obserwuj wątek
    • Gość: xxa Re: farby do włosów IP: 178.73.48.* 28.09.10, 05:03
      ja tylko te polecone przez moja kosmetyczke z Denique
      • Gość: marika Re: farby do włosów IP: *.internetia.net.pl 08.01.11, 22:52
        Ja jednak uważam, że farbowanie włosów w salonie fryzjerskim jest bezpieczniejsze. No i na pewno zdrowsze dla włosów. Np. w salonie Berendowicz&Kublin są używane kosmetyki INOA firmy L’Oréal Professionnel które nie posiadają amoniaku, dzięki czemu są o wiele lepsze dla włosów. Niestety te wszystkie farby, które można kupić w drogerii nie są zbyt dobre dla naszych włosów.
    • Gość: sasza Re: farby do włosów IP: 178.73.63.* 06.10.10, 15:35
      Ja zwracam uwagę na składniki. Ostatnio stosuję farby do włosów Marion. Dają trwały
      efekt i pokrywają siwe włosy. Zawierają proteiny jedwabiu i ryżu, więc posiadają
      właściwości ochronne. Cena przystępna ok. 5, 00 zł
      • Gość: kaśka Re: farby do włosów IP: *.piaseczno.robbo.pl 30.10.10, 22:22
        a ja wchodząc do sklepu po farbę głównie skupiam się na fajnym ostatnio-
        czekoladowym kolorze- potem zastanawiam się która farba poza farbowanie doda
        jeszcze blask moim włosom i najczęściej wybieram farby LOREAL wink
    • Gość: xxx Re: farby do włosów IP: 83.2.227.* 29.11.10, 13:38
      najwazniesze to sprawdzic czy w farbie nie ma skladnika ktory uczula

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka