Dodaj do ulubionych

kosmetyki powiększające usta - działają?

27.04.09, 14:07
Cześć dziewczyny, natura nie obdarzyła mnie szczególnie wydatnymi ustami,
zawsze mi było z tego powodu trochę przykro. Na cięcia i wstrzykiwania się nie
odważę, ale ostatnio pojawiła się na rynku masa jakichś kosmetyków rzekomo
powiększających usta np. błyszczyków - na to bym się pewnie zdecydowała big_grin Ale
ciekawa jestem, czy któraś z Was używała czegoś takiego? Działa to, czy nie
działa? Jak działa? big_grin Poradźcie!
Obserwuj wątek
    • Gość: LoLa Re: kosmetyki powiększające usta - działają? IP: *.p3.InterArena.pl 27.04.09, 17:28
      Ja kupiłam sobię zupełnie przez przypadek błyszczyk powiększający usta i
      szczerze powiem że nie wygląda on ładnie. Ale to może dlatego że ja mam chyba
      wystarczająco duże usta,a jeśli Ty masz małe to pewnie będzie wyglądac
      efektowniej .wink
      • Gość: asia Re: kosmetyki powiększające usta - działają? IP: 195.74.79.* 28.04.09, 13:27
        kup za 12zł. Eweline powiekszajacy usta rewelacja1 mój ulubiony!
      • Gość: lilka Re: kosmetyki powiększające usta - działają? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.09, 15:20
        mozg sobie powieksz
        • conchit Re: kosmetyki powiększające usta - działają? 28.04.09, 17:44
          no to nie było miłe! z moim mózgiem wszystko jest w porządku big_grin
    • Gość: :) Re: kosmetyki powiększające usta - działają? IP: 89.231.192.* 28.04.09, 14:37
      Jakiś czas temu kupiłam sobie błyszczyk powiększający usta od Avon i w sumie to nie
      widzę zbyt dużej różnicy. Gdy nałożę kosmetyk czuję jedynie delikatne mrowienie, ale
      usta wydają się jedynie pełniejsze.
      • filifionka Re: kosmetyki powiększające usta - działają? 04.12.09, 14:33
        Nie ma co się czarować tym powiekszaniem, nawet te najdroższe i rzekomo
        najlepsze kosmetyki działają tak, że jakbyscie wiedziały to nikt by tego nie
        kupił. Otóż to "mrowienie" to swoisty paraliż- reakcja ust na chemię z
        błyszczyka-to jakby ugryzło was coś tylko rozchodzi się po całych ustach. To tak
        jak uczulenie-mogą Ciut spuchnąć i ot, całe działanie. A czasem to tylko placebo
        bo im bardziej sie błyszczy tym sugestywniejszy efekt powiększenia. I tyle. a
        jak coś zjemy to po efekcie...jak już komuś zależy na ustach jak z reklamy niech
        sobie po prostu strzeli mały zastrzyczek-wypełniacz-odczucie jak po błyszczyku i
        to jednorazowe no a efekt-rano, wieczór, we dnie, w nocy, hehe. Teraz są tacy
        specjaliści, ze wszystko trwa chwile a efekt jest naprawde naturalny. jeśli ktoś
        chce-znam świetnego lekarza-sprawdzony!
        • janeczka Re: kosmetyki powiększające usta - działają? 18.12.09, 11:35
          co to za lekarz- nie wazne gdzie- byle był dobry!
          • filifionka Re: kosmetyki powiększające usta - działają? 22.12.09, 10:09
            janeczka napisał(a):

> co to za lekarz- nie wazne gdzie- byle był dobry!
            Dr maciej z kliniki-centrum malia. Jak tam zadzwonisz to ci wskażą dokładnie o
            kogo chodzi i ew. umówią smile
            • Gość: manesz Re: kosmetyki powiększające usta - działają? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.09, 13:14
              Co wy z tymi lekarzami???
              Jest szminka SAL 29, która powiększa i ujędrnia usta. Jest super i tańsza niż lekarz.
              Sprawdż w necie.
              manesz
    • Gość: Angela Re: kosmetyki powiększające usta - działają? IP: *.adsl.inetia.pl 28.04.09, 15:13
      hej ja mam bardzo male usta i dlatego probowalam juz chyba wszystkich kosmetykow
      powiekszajacych. Te tanie blyszczyki nic nie pomogly choc poczatkowo czulam
      mrowienie usta jakie byly takie pozostaly. Ostatnio kupilam z bielendy zestaw z
      tej serii sexy look niestety okazal sie przeterminowany wiec nie zdarzylam uzyc,
      jak gdziesz dostane taki zestaw jeszcze i podziala to napiszewink
      • Gość: hotaru Re: kosmetyki powiększające usta - działają? IP: 94.232.156.* 29.04.09, 17:54
        bielenda nie działa, próbowałam crying
        te wszystkie kosmetyki są dla starszych kobiet i mają na celu wygładzić drobne
        zmarszczki wokół ust i silnie nawilzyć same usta- co daje efekt pełniejszych( bo
        bardziej "napompowanych") jesli ktoś ma małe usta to niech to poprostu
        zaakceptuje to najlepsza metoda na dodanie sobie uroku- u mnie zadziałała w 100%wink
    • Gość: Kicia Re: kosmetyki powiększające usta - działają? IP: 89.171.50.* 28.04.09, 17:23
      hahahaha dobre
    • conchit Re: kosmetyki powiększające usta - działają? 28.04.09, 17:52
      dzięki Asia! a jak wygląda ten błyszczyk?
    • Gość: Daphne Re: kosmetyki powiększające usta - działają? IP: *.astral.lodz.pl 28.04.09, 18:26
      Nie lubię powiększających błyszczyków bo nieprzyjemnie szczypią w usta. Polecam
      Ci przede wszystkim bardzo błyszczące produkty do makijażu ust, z drobinkami.
      Powodują one, że usta optycznie wydają się większe, a te wszystkie specyfiki to
      tak naprawdę ściema, jak i większość reklamowanych produktów mających "cudowne"
      działanie...
    • memesik. Re: kosmetyki powiększające usta - działają? 28.04.09, 18:48
      mam wydatne usta i ostatnio skorzystałam z błyszczyku, wyglądałam jak ledwo po
      jakimś zabiegu, jak bardziej kosmetyki te są okej, ale nie dla kobiet a dużych
      ustach (:
      • Gość: asiaczek Re: kosmetyki powiększające usta - działają? IP: *.net.autocom.pl 28.04.09, 19:20
        ja mam usta nawet duze ale jak chce uzyskac efekt w stylu Angeliny(nie wiem jak
        to sie pisze) to mieszam sos Tabsco i zwykly krem nivea nakladam na usta dokad
        sie wchlonie a potem maluje zwyczajnie xD daje na prawde lepszy efekt niz te
        blyszczyki powiekszajace xD lecz tylko na kilka godzinxD aha i jak masz deliktne
        usta, wysuszone to lepiej tego nie stosuj xDbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
        • Gość: Megan Re: kosmetyki powiększające usta - działają? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.09, 20:14
          ja mam błyszczyk powiększający z ekstraktem z papryczki chilli. róznie to z nim bywa. zazwyczaj zaczyna działać po chwili, jednak kilka razy zaczął działać dopiero po ok. 15 min., a czasem w ogóle nie działa ;/ . dziwne trochę. no, ale ogólnie on jest ok, tylko czasem usta wydają się o dużżżo większe {nawet raz wyszedł mi na wieższ środek ust - to taki śliskie xdd - ale nie było za bardzo widać wink), a czasem tylko trochę. ostrzegam: niekiedy starszzniiie piecze.! niestety nie pamiętak jak się nazywa, ale kupiłam go w rossmanie wink . big_grin ojj, czekaj.. znalazłam xdd ja mam wibo spicy lip gloss smirk
    • Gość: maddie Re: kosmetyki powiększające usta - działają? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.09, 20:52
      Ja tez mam wibo spicy lip gloss i nie jestem jakos specjalnie
      zadowolona........moze dlatego ze nie narzekam na male ustawink a wogole to ten
      blyszczyk jak na moj gust to jest dosc maly xdd a i nie polecam go zlizywac z
      ust xdd
    • Gość: PAcia Re: kosmetyki powiększające usta - działają? IP: 77.252.183.* 14.05.09, 07:47
      działa.
      Czuje sie wtedy takie mrowienie smile ale nie kazdy to lubi
      poza tym jak masz problem z malymi ustami poszukaj w internecie sposobow na
      powiekszenie [mowie tu glownie o tym jak malowac usta, czym i jakimi kolorami]
    • Gość: ... Re: kosmetyki powiększające usta - działają? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.09, 14:01
      a znacie jakies kospetyki pomiejszające usta jak pomaluje je błyszczykiem to
      wygląda jak bym je miała na pół twarzy koszmar chciała bym mieć za małe niż za duże
    • nick_zajety Re: kosmetyki powiększające usta - działają? 08.12.09, 01:30
      Może i działają, ale ja strasznie nie lubię tego mrowienia na ustach
    • hiacynt Re: kosmetyki powiększające usta - działają? 19.01.10, 16:26
      Kiedyś miałam okazję użyć takiego błyszczyka i powiem szczerze, że nie bardzo
      powiększył moje usta... a do tego jeszcze miał takie dziwne działanie, że
      strasznie mnie parzyły odczuwałam takie mrowienie. czy wiecie o czym mówię??
      Dlatego nie uważam, żeby one działały;/
    • kasia3000 Re: kosmetyki powiększające usta - działają? 26.01.10, 14:43
      Na pewno błyszczyki z drobinkami mogą optycznie powiększyć usta, są również
      specjalne preparaty, które podrażniają wargi i nadają im objętości. Nie
      spodziewaj się jednak żadnych rewelacji- efekt jest ale niewielki
    • lava Re: kosmetyki powiększające usta - działają? 31.03.10, 16:00
      Mi jakoś te wszystkie mazidła mało przypadły do gustu - efekt taki sobie. Jeśli ktoś
      faktycznie ma małe usta, to może sobie zafundować wypełnienie kwasem hialuronowym.
      Zabieg 20 minutowy, a efekt długotrwały. No i nie trzeba się martwić, że "zje się" ten
      błyszczyk i usta zmaleją smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka