Dodaj do ulubionych

tipsy akrylowe czy żelowe?

IP: *.acn.waw.pl 12.05.09, 21:03
moje pazury są beznadziejne, ciągle się rozdwajają i łamią, wkurzają mnie
dlatego postanowiłam założyć sobie tipsy a zupełnie się na tym nie znam, jaką
metodę polecacie?
Obserwuj wątek
    • tordis Re: tipsy akrylowe czy żelowe? 13.05.09, 11:30
      Na oko nie widac roznicy, ale zele faktycznie szybciej sie zaklada, zwykle
      wychodza tez ciensze (choc dobrze zalozony akryl tez nie bedzie gruby). Dobra
      rada: nie przesadzaj z dlugoscia, bo bedzie ci niewygodnie.
      A probowalas juz kuracji wzmacniajacych paznokcie? Polecam kapsulki Merz Spezial
      + preparat Sally Hansen Hard as Nails. Mnie pomogly, a paznokcie mialam koszmarne.
    • vanilliowa Re: tipsy akrylowe czy żelowe? 14.05.09, 15:24
      bez obrazy, ale tipsy wyglądają jak łopaty. Nigdy mi się nie podobały, poza tym
      widziałam paznokcie po zdjęciu tipsów i muszę przyznać, że były w fatalnej
      kondycji.
      Jeśli masz słabe pazurki to zacznij o nie dbać, a nie dobijaj.
      Duży wpływ na stan włosów i paznokci ma dieta. Jesteś tym, co jesz.
      Jeśli masz też problemy z włosami, to kup skrzyp w kapsułkach [tanio- ok 6 zł i
      starcza na długi czas]. Poczytaj w internecie o tym co jeść, by mieć ładne
      paznokcie i włosy.
      No i jakieś odżywki do paznokci...
    • mika Re: tipsy akrylowe czy żelowe? 14.05.09, 15:46
      miałam podobny problem. Miesiąc temu założyłam tipsy akrylowe, krótkie, skromne
      i jestem zadowolona. Trudno, nie myślę o tym co będzie po ich zdjęciu za to
      cieszę się, że nareszcie moje dłonie wyglądają jak dłonie kobiety a nie
      zbuntowanego nastolatka po podwórkowych przejściach smile
      • kafufka Re: tipsy akrylowe czy żelowe? 20.05.09, 22:49
        Też kiedyś zafundowałam sobie akryle i muszę przyznać, że moje ręce wyglądały
        super. Jedyna wada jaką miały (tipsy), to grubość (była widoczna z jednej
        określonej perspektywy, ale jednak). Żelowych tipsów nigdy nie miałam, więc
        trudno mi porównywać.
    • laila Re: tipsy akrylowe czy żelowe? 20.05.09, 20:25
      oj, tez mam zniszczone paznokcie..w ogole cale dlonie(ogolnie to podobno mam
      slabe krazenie i zawsze jest mi zimno w rece, stopysad) jedna zielarka polecila
      mi zamoczyc dlonie w wodzie po ugotowanych ziemniakach, oczywiscie jak troche
      przestygnietongue_out
      a co do paznokci mysle ze tipsy to zle rozwiazanie. surprised
      pzdr! big_grin
    • vouge Re: tipsy akrylowe czy żelowe? 22.12.09, 14:07
      ja też mam strasznie słabe paznokcie......a w pracy nie mogę sobie pozwolić na
      obgryzione i połamane pazury, zdecydowałam się na żelowe paznokcie. Najpierw
      trafiłam do dziewczyny która zrobiła mi okropne sztuczne paznokcie ale naszczęście
      koleżanka poleciała mi swoją kosmetyczkę noi ta jest poprostu THE BEST robi
      najpiękniejsze paznokcie na świeciesmile)))))
      jakby ktoś szukał kogoś sparwdzonego to nazywa się MILENA i przyjmuje w Galerii
      Mokotów w salonie fryzjerskim Jean Louis David
    • hiacynt Re: tipsy akrylowe czy żelowe? 26.01.10, 15:57
      Ja nie jestem zwolenniczką robienia sobie tipsów, bo to jeszcze bardziej może
      zniszczyć ci paznokcie. chociaż wiem, że sposobem też na to, żeby je wzmocnić
      jest to, żeby wypełnić je żelem. Więc jeśli chcesz już zrobić sobie tipsy to
      zrób sobie żelowewink
    • tortilla54 Re: tipsy akrylowe czy żelowe? 03.02.10, 10:41
      akrylowe sa bardziej trwałe, ale tez drozsze. mialam 2 razy zelowe. potem twoje
      paznokcie beda wygladały jeszcze gorzej. mowie ci to ze szczerego serca. lepiej
      zainwestowac w swoje. isc do kosmetyczki i zeby ci je porzadnie zrobila. nawet
      za to chyba mniej wydasz niz za zelowe.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka