Dodaj do ulubionych

Grzybica pochwy??

13.04.17, 07:02
Witam bralam antybiotyki 3 miesiace na tradzik.. odstawilam je i dwa miesiące nic się nie działo. Później wspolzylam z facetem i po 3-4dniach zaczely sie moje problemy. Ogromne pieczenie w okolicach intymnych oraz grudkowate uplawy. Co moze byc tego przyczyna? Antybiotyki czy moze facet mnie zaraził? Gin przepisal natamycyna unia + pimafucort. Podczas brania tego leku pieczenie było tylko większe.. a do tego zaczela mnie swedziec glowa.. (moze jest to jednak przyczyna antybiotykow?),moze powinnam dostac tabletki doustne przeviwgrzybicze ogolne? drugim razem przepisal gynalgin + masc macmiror, wzielam 8 tabletek , zaczelo pomagac i dostalam okres.. jest ostatni dzien miesiączki i to wrocilo -ogromne pieczenie,nie da się wysiedziec! Czy powinnam teraz po okresie wziac te ostatnie 2 tabletki? Moze zmienic ginekologa bo ten nie potrafi dokładnie zdiagnozować tego zapalenia oraz dobrać odpowiedniego leku.. 2 miesiące się mecze, zero seksu... doradzcie coś prosze
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka