Dodaj do ulubionych

SODA oczyszczona - SZOK dla candidy???

25.08.05, 05:03
Chcialam sie spytac tych, ktorzy pija codziennie sode oczyszczona, czy mieli
podczas jej picia jakas zadziwiajaca reakcje ze strony organizmu.
Ja od wczoraj pije sode nie raz dziennie jak dotad ale 3 x dziennie, po
kazdym posilku,
Po pierwszych dawkach czulam sie lepiej, lepsza praca jelit, a nawet ogolnie
bylam jakas rzeska bardziej niz zwykle. Ale pod wieczor po ostatniej dawce
zrobilo mi sie niedobrze, mialam wrazenie jakbym sie czyms zatrula,dodatkowo
dopadly mnie mdlosci podobne do tych jakie mialam podczas brania NYSTATYNY.
Dzis sytuacja sie powtorzyla.
Po ostatniej= trzeciej dawce SODY dostalam jeszcze bolu glowy- myslalam, ze
mi rozsadzi czaszke, temperatura podskoczyla (nie mialam podwyzszonej temp.
od 3 lat!!!) i znow mdlosci. Czulam sie jak chora na grype.....otepienie
umyslu.

Wzielam sie wiec za LEWATYWE pod sam wieczor i po ostatniej litrze wody,kiedy
nic juz nie wychodzilo....odczuwalam NADAL MDLOSCI ....i wtedy ruszylo mnie
znow do ubikacji .....a z pupy wylecialo, a raczej "wysllizgnelo sie" mnostwo
sluzow, bialo-przezroczystych , w konsystencji galarety......
I natychmiast ulga, temperatura spadla....samopoczucie boskie.
Samych sluzow wyszlo chyba tyle co pol szklanki. To sporo.Bylam w szoku, a
nawet nadal jestem. Normalnie nie wiem co myslec.

Pierwszy raz mialam taki szok organizmu i pierwszy raz wyszlo ze mnie tyle
candidy zlapanej w sieci sluzu na raz, za jednym podejsciem.
Wiem, ze na pewno candida wychodzi w postaci sluzu i jesli juz wychodzi to
jest to dobry znak, bo nieproszony gosc sie wynosi krok po kroku.

Mam w zwiazku z tym pytanie czy ktos mial tak silna reakcje na sode
oczyszczona?
Mam nadzieje, ze to nie byl efekt przedawkowania sody- bralam 3x dziennie po
1,5 lyzeczki.Niic nowego nie wlaczalam do diety ani leczenia.
Bede wdzieczna za oddzwiek z Waszej strony.

Obserwuj wątek
    • paszczak44 Re: SODA oczyszczona - SZOK dla candidy??? 25.08.05, 07:41
      Soda oczyszczona zawiera dużo sodu- co jest szkodliwe dla nerek.
      Jak piłem Proszek Auera nie miałem takich objawów, nie miałem zwiększonej ilości
      śluzów.
      Cały czas wątpię w to czy śluż jest oznaką oczyszczania organizmu z grzybów.
      Moje jelita produkują dużo śluzu kiedy zjem np.ostre, pikantne przyprawy.
      • bastet7 Re: SODA oczyszczona - SZOK dla candidy??? 25.08.05, 08:33
        Tym razem - jak rzadko hihi -zgodze się z Paszczakiem. Ja też mam wątpliwości
        co do tego śluzu. Jelita go produkuja, żeby ułatwić wypróżnianie, i - idąc tym
        tropem - im jest go więcej tym lepiej, czy może powinnam napisać: łatwiejwink
        Też nie mam pewności co do tego, ze oznacza to pozbywanie się grzybów. W
        pewniej mierze na pewno, bo organizm w ten sposób pozbywa się tego, co jest dla
        niego zbędne/toksyczne.
        Dlatego sądzę, że ten wzrost temperatury związany był z wzięciem dużej (zbyt
        dużej??) dawki sody.
        • homeopatkaqq Re: SODA oczyszczona - SZOK dla candidy??? 25.08.05, 15:51
          Pamietam, jak kilka miesiecy temu okolo grudnia bylam bardzo chora i mialam
          wszystkie objawy candidy to chodzac na hydrocolonikoterapie do specjalistki od
          jelit slyszalam od niej: "nie wychodza ci zadne sluzy pozdczas lewtyw , czyli
          organizm nie zwalcza tych grzybow. Musisz wziac hiperduze dawki probiotykow ,
          zeby zaatakowac candide."
          Dopiero kiedy zazy3walam 320 BILIONOW probiotykow dziennie (to bardzo duza
          dawka) to tygodniu zauwazylam,ze pierwsze sluzy sie pojawiaja w kale- czyli
          organizm zlapal nadmar candidy.
          I jak poddalam sie hoemopatii to zauwazylam, ze coraz wiecej sluzow schodzi.
          Bo chory organizm jest zasluzowany, wiecie o tym, nie?

Jednoczesnie wiem, ze jesli zjem cos niedozwolonego to moj organizm rowniez
          lapie to w sieci sluzu i wydala. Oczywiscie pikantne przyprawy nie sa dozwolone
          w naszej diecie,wiec pewnie jak bym to zjadkla to mialabym reakcje sluzowa.

I zdazylo mi sie tez kilka razy , ze kiedy smazylam na zlym oleju to byla taka
          slyuzowa reakcja, ale jednoczenie swedzialo mnie weujscie pochwy -jako znak, ze
          dieta jest zla. I zawsze, jesli zjem cos nie dobrego to mnie swedzi pochwa i
          odbyt a dopiero potem mam sluz-ktory w srodku lapie jakies dziwne resztki
          pokarmowe tego zakazanego jedzenia.

Tym razem przez 2 dni podczas brania sody nie mialam swedzenia ani pochwy ani
          odbytu i wrecz czulam sie bardziej komfortowo przez caly dzien. Dopiero na
          wieczor po 3 dawce sody dostawalam dola psychicznego, takiego jak podczas
          brania detoxu, mndlosci jak przy nystatynie. I tez sluz co mi sszedl byl
          czysty: bialo-przezroczysty.
          Ja powiem, ze mi sie wydaje, ze to mi pomoglo.
          Naprawde takie mam odczucie.
          Gdyby soda mi szkodzila to by mnie pochwa na pewno swedziala. A ona swedzi mnie
          w 10 min po zjedzeniu czegos niewskazanego- taki myk.
          Calkiem mozeliwe, ze to nadmiar sody moze moj organizm zlapal w sluzy, nie
          zaprzeczam.
          A bardzo dobrze sie juz dzisiaj czuje po tej lewatywie.
    • henkur Re: SODA oczyszczona - SZOK dla candidy??? 28.09.15, 10:06
      Droga Pani to wszystko zależy ile ma Pani lat.Młode organizmy inaczej reagują na sodę bo wydzielają duże ilości kwasu solnego a starsze na odwrót dużo za małe.W takiej sytuacji jak Pani podała soda neutralizuje kwas żołądkowy chyba za dużo.Należy wówczas dodatkowo zakwasić żołądek najlepiej witaminą C najlepiej czystą chemicznie,aby wyrównać pH w organizmię.A w takim pojemniku kupić ją można w tych sklepach i sodę również:

natura-market.pl/pl/p/Witamina-C-1-kg-kwas-l-askorbinowy-CZDA-lewoskretna-STANLAB/1421
      lub tutaj jeszcze lepsze pudełko chroniące:
      www.ichemia.pl/12,kwas-l-askorbinowy-lewoskretny-witamina-c-czda-1kg.html
      A żeby wytłumaczyć sobie co to kwasy i zasady koniecznie przeczytać ten artykół:
      www.gabinet-zdrowie.com/terapie-oczyszczajace/odkwaszanie-wg-dr-worlitschek/
      Zachodzi wręcz potrzeba regulacji poziomu pH wówczas nasze życie i zdrowie będzie miłe i wesołe.Ja będąc młodym człowiekiem sam brałem po trzy łyżeczki dziennie i czułem się świetnie,ale kwasów miałem aż nadto więc nie czułem tak jak Pani żadnej różnicy w samopoczuciu.Proponuję picie takiej witaminy C jak wyżej do sześciu razy dziennie po 500mg,to jest mniej więcej jedna łyżeczka do herbaty ma 3 gramy i te 3 gramy na sześć porcji.Można pić samą jest znośna lub z lekko posłodzić miodem.
      Życzę dużo zdrowia.

• henkur Re: SODA oczyszczona - SZOK dla candidy??? 28.09.15, 10:31
        Dodam tylko jeszcze,że sodę można pić tylko w ciepłej wodzie.Ja piłem po 3 łyżeczki dziennie przez 17 lat i nic mi się nie stało bo w codziennym pożywieniu nie brakowało potasu,a jadłem dużo i to kwasotwórczych pokarmów dlatego neutralizacja była konieczna.
        Oczywiście będąc młodym nie wiedziałem o tym wszystkim i tych zależnościach.
        Jak napisałem piłem 3 łyżeczki i żadnych negatywnych reakcji a wręcz przeciwnie same pozytywy,nigdy żadnego piasku czy kamieni ani w nerkach czy pęcherzyku żółciowym,a zęby same oczyszczają się z kamienia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka